3d obruče

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : 3d obruče

Spořiče obrazovky 3d obruče

Animovaný spořič obrazovky 3d obruče

Spořič Obrazovky 3D obruče
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Branky, které se objevují v této animaci pomalu otáčí na modrou barvu pozadí. Tyto kruhy mají kovové texturu, některé jsou modré a jiné se zdají být vyrobeny z kovu, jako je bronz, měď nebo mosaz. Světlo svítí na pozadí vytváří příjemnou atmosféru a můžete ozdobit váš počítač s ním, včetně jednoho, který máte ve své kanceláři nebo na pracovišti, protože to je velmi elegantní produkt.

Tyto chrániče na monitoru počítače jsou abstraktní tvary, které jsou navrženy tak, aby pixely na obrazovce není vždy pevně stanovena na dlouhou dobu. Nicméně, oni mohou být také způsob, jak přizpůsobit počítač a vytvořit klidné pracovní prostředí. Modrá barva je široce používán pro tento účel, protože to je barva, která vyjadřuje vážnost, čisté, klidné a tiché, a ty pocity jsou hledány v produktivním pracovním prostředí.. Stáhněte si spořič obrazovky 3D obruče kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 12 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-26 10:01:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky 3D obruče z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 119 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 12 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 33 hlasů
Top číslo 1259
STAŽENÍ
Staženo 2696 krát

Zařízení je nejzákladnější součástí, která může mít mechanický systém. Tato sada ozubených kol otáčení a objevují se jak uznáte za vhodné k dokonalosti. Všechny přístroje a mechanická zařízení mají uvnitř různé převody, které jsou zodpovědné za přenos pohybu strojního zařízení. Názorným příkladem může být motor každého vozidla nebo mechanismus je uvnitř hodinek. Vyzdobte si svůj počítač s těmito prvky strojů!

6
6 z 10 - 2231 hlasů
Top číslo 107
STAŽENÍ
Staženo 17649 krát

Obrázek s výrazem "držet se" napsaný v černé barvě. Tento spořič obrazovky vytváří iluzi ohně na obrazovce, a to poukazuje na agresivní povahu zprávy. Perfektní spořič obrazovky, aby odradily od jít do vašeho počítače. Zprávu, která bude mít zvláštní lidi od práce.