Abstraktní

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : abstraktní

Spořiče obrazovky abstraktní

Animovaný spořič obrazovky abstraktní

Spořič Obrazovky Abstraktní
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném animované, máme nějaké kruhové abstraktní tvary, které jsou modelovány ve 3D. Budou držet předení ve smyčce, některé rychleji než ostatní, a některé kostky plovoucí v pozadí. Tento spořič obrazovky moderní a futuristický vzhled s geometrickými tvary v pohybu jistě upoutat pozornost těch, kteří kolem vašeho počítače. Pokud máte rádi abstraktní umění, pak se vám bude líbit tento spořič obrazovky pro jistotu. Prvky vznáší magicky ve středu scény, vytváří relaxační a futuristický videa.

Abstraktní umění používá vizuální jazyk barev, tvarů a linií vytvořit kompozici, která může existovat s mírou nezávislosti na vizuálních referencí na světě. To se stává módou vytvářet trojrozměrné sochy v digitálním formátu. Je to nový způsob, jak vyjádřit abstraktní umění, přizpůsobení se novým technologiím. Tato animace s velmi pomalým pohybem je vytvořen s software pro 3D modelování a geometrickými prvky byly přidány textury kovových materiálů.. Stáhněte si spořič obrazovky Abstraktní kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 55 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-26 16:03:28, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Abstraktní z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 777 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 55 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 19 hlasů
Top číslo 888
STAŽENÍ
Staženo 2196 krát

Instalací této bezplatné spořiče obrazovky plný jisker a blesky rozsvícením počítače. Pokud máte rádi jasný nálepky, třpytky a flitry, tento spořič obrazovky monitoru se objeví mít vliv na jas a bleskem, známý jako "Lesk". Také, pokud máte přátele, kteří by chtěli mít tento spořič obrazovky, můžete ukázat jim Tento spořič obrazovky sdílení v sociálních sítích, takže vaši přátelé se objeví v jejich profilu.

7
7 z 10 - 688 hlasů
Top číslo 350
STAŽENÍ
Staženo 6738 krát

Obrázek meč v ohni, což vytváří realistický spořič obrazovky iluzi ohně na obrazovce. Meč je symbolické prvky, spojené s odvahu a sílu. Meč je symbolem násilí, boj nebo vojenskou intervenci. To je také používáno jako znak nebo odznak, a představuje sílu.