Bojovník v plamenech

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : bojovník v plamenech

Spořiče obrazovky bojovník v plamenech

Animovaný spořič obrazovky bojovník v plamenech

Spořič Obrazovky Bojovník v plamenech
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pro fanoušky fantasy, obraz mocného bojovníka v brnění mával oštěpem. Za obrázek ukazuje dračí rytíř v plamenech různých barev. Ve feudalismu, poddaní v podstatě vytvořili vojenskou nebo bojovník třídy. Většinou byly silné a odvážní muži, často násilný a krvežíznivý. Objevují se hodně středověké beletrie. V příbězích z fantasy postav vybavených velmi silný a odolný k ochraně proti úrazu elektrickým proudem v zbroji se objeví.

Tento voják je drak, rytíř, který se nazývá Kain. Patří ke hře Final Fantasy IV, čtvrtém pokračování populární herní série od Square Enix. Kain Highwind je vyzbrojen jedním ze svých kopí, což je zbraň skládající se z dlouhou rukojetí zakončenou velmi ostrou čepelí. Tento znak se také objevil ve videohře Final Fantasy Dissidia.. Stáhněte si spořič obrazovky Bojovník v plamenech kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 32 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Bojovník v plamenech z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1407 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 32 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 708 hlasů
Top číslo 365
STAŽENÍ
Staženo 6730 krát

Pro fanoušky fantazie, image silného bojovníka v brnění nese meč, se nahá žena u jeho nohou. Tento spořič obrazovky vytváří realistické iluzi ohně na obrazovce. Ve feudalismu, vassals podstatě vytvořil armádu nebo třídy bojovníka. Oni byli obvykle silné a odvážné muže. Objevují se hodně hodně středověké beletrie.

8
8 z 10 - 43 hlasů
Top číslo 796
STAŽENÍ
Staženo 2981 krát

Obrazovky psychedelický styl, vyznačující se tím, že má mnoho barev a velmi nápadné v cyklické pohyby. Pojem psychedelie původně definována jako způsob, jak reprezentovat duši, ale krásně chaotický, plný barev, odstínů a pocity. Souvisel s hippie kulturu a pohyb času. Byla to doba, ve které se snažil skoncovat s obvyklým a dát vzpurný nádech společnosti prostřednictvím křiklavých barev, srážet se hodně tradičním oděvu většiny společnosti.