Drak v plamenech

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : drak v plamenech

Spořiče obrazovky drak v plamenech

Animovaný spořič obrazovky drak v plamenech

Spořič Obrazovky Drak v plamenech
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V animaci vidíme okřídlený drak měnící se barvy na černém pozadí. Ve fantasy příběhy a fantastické těchto mytologických bytostí objeví. V každé civilizace dračí postava hraje důležitou roli jako bůh, strážce, a v některých případech jako démon. Všichni lidé souhlasí s tím, že se jedná o silný a slušný jeden. Většina z nich může plivat oheň z jeho úst. Na tomto obrázku vidíme zkamenělý drak s křídly. Vaše tělo se neustále mění barvy.

Drak je mytologické zvíře s velkým tělem, hadí kůže, ostré zuby a křídla. Vyznačují se plivat oheň z jejich úst, když se zlobí, nebo chcete bojovat. V každém fantastickém příběhu nebo fantasy film, to je obyčejné najít draka mezi svých postav, a to buď jako přítele nebo nepřítele. Existují lidé, kteří ho považují za boha, opatrovník, monstrum nebo symbol. Tento spořič obrazovky může být strážcem vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Drak v plamenech kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 33 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-05-05 08:05:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Drak v plamenech z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 3983 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 33 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 688 hlasů
Top číslo 350
STAŽENÍ
Staženo 6340 krát

Obrázek meč v ohni, což vytváří realistický spořič obrazovky iluzi ohně na obrazovce. Meč je symbolické prvky, spojené s odvahu a sílu. Meč je symbolem násilí, boj nebo vojenskou intervenci. To je také používáno jako znak nebo odznak, a představuje sílu.

5
5 z 10 - 856 hlasů
Top číslo 294
STAŽENÍ
Staženo 7708 krát

Obrázek mezinárodní varovný signál varovného napětí, pálení na obrazovce vašeho počítače. Spořič obrazovky pro milovníky nebezpečí a rizika. Tento znak se obecně používá tam, kde nebezpečí úrazu elektrickým proudem je dar, varovat lidi, abyste se nedotkli ani přiblížit k něčemu. Spořič obrazovky, aby ty zvědavé daleko od svého počítače.