Drak v plamenech

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : drak v plamenech

Spořiče obrazovky drak v plamenech

Animovaný spořič obrazovky drak v plamenech

Spořič Obrazovky Drak v plamenech
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V animaci vidíme okřídlený drak měnící se barvy na černém pozadí. Ve fantasy příběhy a fantastické těchto mytologických bytostí objeví. V každé civilizace dračí postava hraje důležitou roli jako bůh, strážce, a v některých případech jako démon. Všichni lidé souhlasí s tím, že se jedná o silný a slušný jeden. Většina z nich může plivat oheň z jeho úst. Na tomto obrázku vidíme zkamenělý drak s křídly. Vaše tělo se neustále mění barvy.

Drak je mytologické zvíře s velkým tělem, hadí kůže, ostré zuby a křídla. Vyznačují se plivat oheň z jejich úst, když se zlobí, nebo chcete bojovat. V každém fantastickém příběhu nebo fantasy film, to je obyčejné najít draka mezi svých postav, a to buď jako přítele nebo nepřítele. Existují lidé, kteří ho považují za boha, opatrovník, monstrum nebo symbol. Tento spořič obrazovky může být strážcem vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Drak v plamenech kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 36 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-05-05 08:05:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Drak v plamenech z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 3983 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 36 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 1917 hlasů
Top číslo 92
STAŽENÍ
Staženo 20182 krát

Není strach! to není zemětřesení na vaší pracovní ploše. Je tento vtipný spořič obrazovky, který otřásá obrazovky. Chcete, aby všechny vaše workmates přestat se dívat na obrazovce strach? Stáhněte si tento spořič obrazovky pro PC zdarma. Vše je aktivován spořič, zemětřesení otřásá PC.

6
6 z 10 - 202 hlasů
Top číslo 538
STAŽENÍ
Staženo 4488 krát

Pro fanoušky fantasy, obraz mocného bojovníka v brnění mával oštěpem. Za obrázek ukazuje dračí rytíř v plamenech různých barev. Ve feudalismu, poddaní v podstatě vytvořili vojenskou nebo bojovník třídy. Většinou byly silné a odvážní muži, často násilný a krvežíznivý. Objevují se hodně středověké beletrie. V příbězích z fantasy postav vybavených velmi silný a odolný k ochraně proti úrazu elektrickým proudem v zbroji se objeví.