Drak v plamenech

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : drak v plamenech

Spořiče obrazovky drak v plamenech

Animovaný spořič obrazovky drak v plamenech

Spořič Obrazovky Drak v plamenech
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V animaci vidíme okřídlený drak měnící se barvy na černém pozadí. Ve fantasy příběhy a fantastické těchto mytologických bytostí objeví. V každé civilizace dračí postava hraje důležitou roli jako bůh, strážce, a v některých případech jako démon. Všichni lidé souhlasí s tím, že se jedná o silný a slušný jeden. Většina z nich může plivat oheň z jeho úst. Na tomto obrázku vidíme zkamenělý drak s křídly. Vaše tělo se neustále mění barvy.

Drak je mytologické zvíře s velkým tělem, hadí kůže, ostré zuby a křídla. Vyznačují se plivat oheň z jejich úst, když se zlobí, nebo chcete bojovat. V každém fantastickém příběhu nebo fantasy film, to je obyčejné najít draka mezi svých postav, a to buď jako přítele nebo nepřítele. Existují lidé, kteří ho považují za boha, opatrovník, monstrum nebo symbol. Tento spořič obrazovky může být strážcem vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Drak v plamenech kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 37 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-05-05 08:05:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Drak v plamenech z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 3990 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 37 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1021
STAŽENÍ
Staženo 2398 krát

Pokud jste ambiciózní a chcete mít svět u nohou s touto zdarma spořič obrazovky Vám nabízíme možnost získat malý glóbus Earth na vašem počítači. V této obrazovky uvidíte 3D modelování panenku, která vypadá, jak se zeměkoule otáčí. Jedná se o závažnou spořič obrazovky, který vypadá dobře pro kancelářské a obchodní prostředí. Pokud chcete, můžete sdílet na sociálních sítích tak, aby vaši přátelé mají přístup na světové obrazovky otáčení.

7
7 z 10 - 660 hlasů
Top číslo 370
STAŽENÍ
Staženo 6704 krát

Obrázek lva v ohni, což vytváří realistický spořič obrazovky iluzi ohně na obrazovce. Lev je symbolické zvíře, spojené se královské rodiny, a často se nacházejí na výsostné znaky. Lev je považován za posvátný pramen poznání a jako symbol síly a hrdosti.