Molekuly

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : molekuly

Spořiče obrazovky molekuly

Animovaný spořič obrazovky molekuly

Spořič Obrazovky molekuly
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této animaci vidíme velkou molekulu složenou z různých atomů. Jsou šestihranné molekuly, které jsou tvořeny pravidelnou šestibokou polygonu zvané šestiúhelník. Molekuly jsou skupiny několika atomů propojených mezi nimi. Jsou to složky všech chemických prvků, které lze nalézt v kompozici na mikroskopické úrovni. Je to perfektní spořič obrazovky umístit ve výzkumných centrech, laboratořích a ústavech chemie, protože to vyjadřuje vážnost a eleganci.

Z zjednodušeném pohledu, molekula je nejmenší část látky, ale stále si zachovává chemické vlastnosti základní sloučeniny. Mezi další, molekuly se obvykle nacházejí vzájemně, s výjimkou plynů jsou volně zavěšeno. Například se může jednat o mříže. Když silnější vazba bude větší hustota dané sloučeniny. Organická chemie zajišťuje chemické sloučeniny nacházející se v přírodě, a anorganická chemie studuje syntetické prvky a umělé molekulární sloučeniny vytvořené v laboratoři. Molekulární struktura se skládá z několika molekul spojených dohromady.. Stáhněte si spořič obrazovky molekuly kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 28 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-10 09:11:04, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky molekuly z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 91 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 28 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1851 hlasů
Top číslo 194
STAŽENÍ
Staženo 11879 krát

3D animované spořiče obrazovky z barevné vlny, která se jako moře na černém pozadí. Účinek je elektrický. Barvy a rychlosti změn a vlny twist a krouživým pohybem. Červená, žlutá, modrá… Originální a dynamické screensaver pro osobu, s moderní vkus.

7
7 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 704
STAŽENÍ
Staženo 3336 krát

Tento spořič obrazovky má účinek červené a oranžové barevnými světly, nakreslení čáry, jako by to byl tunel nebo nějaký futuristický závodní dráha. Pokud chcete rychlost se cítil na vašem počítači, jako byste byli na koni futuristické vozidlo, nainstalujte si tento spořič obrazovky a dát návrh na obrazovce počítače s těmito 3D efekty.