Mraky

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : mraky

Spořiče obrazovky mraky

Animovaný spořič obrazovky mraky

Spořič Obrazovky Mraky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky banky mraky vidět z nebe, na cestách, v noci s úplňkem. Scéna z pohledu nad mraky v noci. S tímto spořič obrazovky můžete mít pocit pohybu, jako kdyby jste najít létání mezi mraky, v úplňku v noci. Létat byl vždy sen a posedlost člověka, který nás vede k vybudování velké vynálezy, jako jsou letadla nebo vrtulníky, které jsou povolené lidé létat.

Mraky plavat do před našima očima v této scéně noční oblohy. Vidíme měsíc v pevném místě, neboť banky mraků projít před námi. Obrázek v černé a bílé barvě. Večerní krajina v mlze, mlha nebo mraky projít před našeho názoru. Na konci scény máme na oblohu v noci, za tmy, s měsícem na pozadí statické mraky. Obraz s velkým množstvím pohybu, když je celá obrazovka naplněné těmito nadýchané bílé cloud tvarů, vytvořených miliony drobných kapiček vody, které jsou zavěšeny ve vzduchu.. Stáhněte si spořič obrazovky Mraky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 61 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-26 17:03:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mraky z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1050 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 61 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 110 hlasů
Top číslo 748
STAŽENÍ
Staženo 2633 krát

V tomto volném animované, máme nějaké kruhové abstraktní tvary, které jsou modelovány ve 3D. Budou držet předení ve smyčce, některé rychleji než ostatní, a některé kostky plovoucí v pozadí. Tento spořič obrazovky moderní a futuristický vzhled s geometrickými tvary v pohybu jistě upoutat pozornost těch, kteří kolem vašeho počítače. Pokud máte rádi abstraktní umění, pak se vám bude líbit tento spořič obrazovky pro jistotu. Prvky vznáší magicky ve středu scény, vytváří relaxační a futuristický videa.

7
7 z 10 - 660 hlasů
Top číslo 370
STAŽENÍ
Staženo 6196 krát

Obrázek lva v ohni, což vytváří realistický spořič obrazovky iluzi ohně na obrazovce. Lev je symbolické zvíře, spojené se královské rodiny, a často se nacházejí na výsostné znaky. Lev je považován za posvátný pramen poznání a jako symbol síly a hrdosti.