Mraky

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : mraky

Spořiče obrazovky mraky

Animovaný spořič obrazovky mraky

Spořič Obrazovky Mraky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky banky mraky vidět z nebe, na cestách, v noci s úplňkem. Scéna z pohledu nad mraky v noci. S tímto spořič obrazovky můžete mít pocit pohybu, jako kdyby jste najít létání mezi mraky, v úplňku v noci. Létat byl vždy sen a posedlost člověka, který nás vede k vybudování velké vynálezy, jako jsou letadla nebo vrtulníky, které jsou povolené lidé létat.

Mraky plavat do před našima očima v této scéně noční oblohy. Vidíme měsíc v pevném místě, neboť banky mraků projít před námi. Obrázek v černé a bílé barvě. Večerní krajina v mlze, mlha nebo mraky projít před našeho názoru. Na konci scény máme na oblohu v noci, za tmy, s měsícem na pozadí statické mraky. Obraz s velkým množstvím pohybu, když je celá obrazovka naplněné těmito nadýchané bílé cloud tvarů, vytvořených miliony drobných kapiček vody, které jsou zavěšeny ve vzduchu.. Stáhněte si spořič obrazovky Mraky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 64 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-26 17:03:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mraky z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1057 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 64 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1536
STAŽENÍ
Staženo 1882 krát

V této animaci vidíme velkou molekulu složenou z různých atomů. Jsou šestihranné molekuly, které jsou tvořeny pravidelnou šestibokou polygonu zvané šestiúhelník. Molekuly jsou skupiny několika atomů propojených mezi nimi. Jsou to složky všech chemických prvků, které lze nalézt v kompozici na mikroskopické úrovni. Je to perfektní spořič obrazovky umístit ve výzkumných centrech, laboratořích a ústavech chemie, protože to vyjadřuje vážnost a eleganci.

7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1282
STAŽENÍ
Staženo 1946 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je velmi relaxační, protože má modré vlny, které jsou velmi klidná a také se pohybovat klidně, s špatných světelných paprsků, Tyto spořiče obrazovky mají 3D efekty, a jsou určeny pro ty, kteří nechtějí kreslit příliš mnoho pozornosti, ale přesto chcete se postarat o svých obrazovkách s nejlepšími spořiče obrazovky. Můžete také sdílet na sociálních sítích.