Mraky

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : mraky

Spořiče obrazovky mraky

Animovaný spořič obrazovky mraky

Spořič Obrazovky Mraky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky banky mraky vidět z nebe, na cestách, v noci s úplňkem. Scéna z pohledu nad mraky v noci. S tímto spořič obrazovky můžete mít pocit pohybu, jako kdyby jste najít létání mezi mraky, v úplňku v noci. Létat byl vždy sen a posedlost člověka, který nás vede k vybudování velké vynálezy, jako jsou letadla nebo vrtulníky, které jsou povolené lidé létat.

Mraky plavat do před našima očima v této scéně noční oblohy. Vidíme měsíc v pevném místě, neboť banky mraků projít před námi. Obrázek v černé a bílé barvě. Večerní krajina v mlze, mlha nebo mraky projít před našeho názoru. Na konci scény máme na oblohu v noci, za tmy, s měsícem na pozadí statické mraky. Obraz s velkým množstvím pohybu, když je celá obrazovka naplněné těmito nadýchané bílé cloud tvarů, vytvořených miliony drobných kapiček vody, které jsou zavěšeny ve vzduchu.. Stáhněte si spořič obrazovky Mraky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 62 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-26 17:03:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mraky z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1057 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 62 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 21 hlasů
Top číslo 1021
STAŽENÍ
Staženo 2070 krát

Pokud jste ambiciózní a chcete mít svět u nohou s touto zdarma spořič obrazovky Vám nabízíme možnost získat malý glóbus Earth na vašem počítači. V této obrazovky uvidíte 3D modelování panenku, která vypadá, jak se zeměkoule otáčí. Jedná se o závažnou spořič obrazovky, který vypadá dobře pro kancelářské a obchodní prostředí. Pokud chcete, můžete sdílet na sociálních sítích tak, aby vaši přátelé mají přístup na světové obrazovky otáčení.

4
4 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1096
STAŽENÍ
Staženo 1716 krát

Trojrozměrný efekt, který tento 3D spořič obrazovky má ukazuje některé modré kostky dělat vlny. Pohyb animací v tomto videu je velmi relaxační, a pohybuje se pomalu přebírají do všech prostor v obrazovce monitoru. Jedná se o velmi pěkný obrazovka ochránce pro veřejné nebo kancelářské počítače, protože je klidný, elegantní a vysoce kvalitní. To bude jistě přidá moderní dotek na vašem počítači.