Převody

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : převody

Spořiče obrazovky převody

Animovaný spořič obrazovky převody

Spořič Obrazovky Převody
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zařízení je nejzákladnější součástí, která může mít mechanický systém. Tato sada ozubených kol otáčení a objevují se jak uznáte za vhodné k dokonalosti. Všechny přístroje a mechanická zařízení mají uvnitř různé převody, které jsou zodpovědné za přenos pohybu strojního zařízení. Názorným příkladem může být motor každého vozidla nebo mechanismus je uvnitř hodinek. Vyzdobte si svůj počítač s těmito prvky strojů!

Ozubená kola jsou díly, které přenášejí pohyb prostřednictvím řady prvků stroje. Pohyb lze přenášet přímo mezi různými převody mohou být také předány nebo pásky, které se nazývají pásy. Všechny tyto prvky jsou součástí komplexních mechanismů, které dělají mnoho artefaktů motory a elektroniku. Menší kolečka jsou nazývány pastorek a největší jsou korun. Oni jsou zodpovědní za přenos energie mezi různými prvky strojů. Tyto objekty již od starověku, již postavených v Turecku, Řecku, Damašku nebo v Číně neexistuje. Nejstarší je Antikythera.. Stáhněte si spořič obrazovky Převody kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 30 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-09-30 09:09:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Převody z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 224 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 30 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1123
STAŽENÍ
Staženo 1988 krát

S tímto spořič obrazovky vám nabízíme velmi relaxační způsob, jak chránit váš LCD nebo LED obrazovky. V něm se objeví několik vln a lehké vedení s měkkou růžovou barvou. Černá barva pozadí dělá to vyniknout hodně barevné světla, které se objevují. Pokaždé, když byl počítač v nečinnosti po určitou dobu, bude tato animace objevíobrazu na monitoru nezůstane statické příliš dlouho. Pokud byste chtěli mít abstraktní spořič obrazovky, může to býtskvělá volba pro vás. Růžová barva tohoto produktu může být docela úspěšná mezi dospívající dívky, které chtějí dát moderní nádech do jejich počítačů.

8
8 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1021
STAŽENÍ
Staženo 2251 krát

Pokud jste ambiciózní a chcete mít svět u nohou s touto zdarma spořič obrazovky Vám nabízíme možnost získat malý glóbus Earth na vašem počítači. V této obrazovky uvidíte 3D modelování panenku, která vypadá, jak se zeměkoule otáčí. Jedná se o závažnou spořič obrazovky, který vypadá dobře pro kancelářské a obchodní prostředí. Pokud chcete, můžete sdílet na sociálních sítích tak, aby vaši přátelé mají přístup na světové obrazovky otáčení.