Převody

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : převody

Spořiče obrazovky převody

Animovaný spořič obrazovky převody

Spořič Obrazovky Převody
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zařízení je nejzákladnější součástí, která může mít mechanický systém. Tato sada ozubených kol otáčení a objevují se jak uznáte za vhodné k dokonalosti. Všechny přístroje a mechanická zařízení mají uvnitř různé převody, které jsou zodpovědné za přenos pohybu strojního zařízení. Názorným příkladem může být motor každého vozidla nebo mechanismus je uvnitř hodinek. Vyzdobte si svůj počítač s těmito prvky strojů!

Ozubená kola jsou díly, které přenášejí pohyb prostřednictvím řady prvků stroje. Pohyb lze přenášet přímo mezi různými převody mohou být také předány nebo pásky, které se nazývají pásy. Všechny tyto prvky jsou součástí komplexních mechanismů, které dělají mnoho artefaktů motory a elektroniku. Menší kolečka jsou nazývány pastorek a největší jsou korun. Oni jsou zodpovědní za přenos energie mezi různými prvky strojů. Tyto objekty již od starověku, již postavených v Turecku, Řecku, Damašku nebo v Číně neexistuje. Nejstarší je Antikythera.. Stáhněte si spořič obrazovky Převody kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 30 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-09-30 09:09:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Převody z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 231 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 30 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4394 hlasů
Top číslo 65
STAŽENÍ
Staženo 27607 krát

Obrázek mezinárodní biologické nebezpečí symbol, pálení na obrazovce vašeho počítače. Spořič obrazovky pro milovníky nebezpečí a rizika. Tento znak je obecně používán jako varování o přítomnosti látky, které mohou ohrozit zdraví. Spořič obrazovky, aby ty zvědavé daleko od svého počítače.

6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1009
STAŽENÍ
Staženo 2596 krát

Spořič obrazovky z modrých světel na animovaném černém pozadí velkolepé s 3D efektem. Dávej si pozor na monitoru s tímto moderním modrým světla obrazovky, které se pohybují jako blesk do vaší obrazovce. Řídké animované pohyby a světelné paprsky, a změna barvy intenzity. Mohl by to být paprsky světla, zvukové vlny, blesky, atd.