Psychedelický

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : psychedelický

Spořiče obrazovky psychedelický

Animovaný spořič obrazovky psychedelický

Spořič Obrazovky Psychedelický
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky psychedelický styl, vyznačující se tím, že má mnoho barev a velmi nápadné v cyklické pohyby. Pojem psychedelie původně definována jako způsob, jak reprezentovat duši, ale krásně chaotický, plný barev, odstínů a pocity. Souvisel s hippie kulturu a pohyb času. Byla to doba, ve které se snažil skoncovat s obvyklým a dát vzpurný nádech společnosti prostřednictvím křiklavých barev, srážet se hodně tradičním oděvu většiny společnosti.

Psychedelický zážitek je charakterizován výrazným vnímání aspektů ones mysli dříve neznámých nebo tvůrčí činnosti mysli osvobozený od jeho obyčejný spoutá. Psychedelický styl úzce souvisí s dekády 60. let, který byl rozkvět hnutí hippie plné barevných abstraktních tvarů a jasných barev.. Stáhněte si spořič obrazovky Psychedelický kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 36 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-30 10:04:31, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Psychedelický z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 301 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 36 krát
ZPÁTKY
3
3 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1158
STAŽENÍ
Staženo 1615 krát

Zdarma spořič obrazovky, který vyplní obrazovku počítače s čistým a čisté světlo své. Tato světla s odstíny modré a šedé jsou velmi relaxační, a přinese světlo do vašeho počítače, když zůstává v nečinnosti po dobu několika minut. Navíc, s mírným pohybem tohoto videa, budete pečovat o obrazové body obrazovky, aby se zabránilo jejich pálení zbývající statické.

6
6 z 10 - 330 hlasů
Top číslo 409
STAŽENÍ
Staženo 5481 krát

Pro fanoušky fantasy, obraz hrdinného bojovníka ženy ve své zbroji a v doprovodu dvou tygrů. Tento spořič obrazovky vytváří realistické iluzi ohně na obrazovce. Tygr je největší kočka, a je velmi tvrdá a územní. Obraz ženy bojovník, silný a silný na obrazovce vašeho počítače. Ona se objeví se dvěma ochočených šelem bojovat. Tento vrah je oblečená v koženém brnění a zbraně používané jako krátký meč, ale jde dobře v doprovodu dvou velkých kočkovitých šelem.