Rozbité obrazovky

Spořiče obrazovky 3d Účinek desktopové : rozbité obrazovky

Spořiče obrazovky rozbité obrazovky

Animovaný spořič obrazovky rozbité obrazovky

Spořič Obrazovky Rozbité Obrazovky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky vám bude věřit, že na obrazovce vašeho počítače se zlomil. Všechny plochých obrazovek vypadat, když jsou rozbité. Nejlepší na tom je, že trhliny se objeví v horní části okna a programů, které máte otevřené v té době. V panelovém bytě, ať už LCD nebo LED, musí být velmi opatrní. Každý malý vliv může způsobit nenapravitelné škody. Také při čištění je nutné použít jemnou tkaninu, aby nedošlo k poškrábání obrazovky. Zde můžete vidět účinky úderu nebo nárazu na obrazovce. Pokud chcete dráždit vaši přátelé nainstalovat tento spořič obrazovky na počítači a rádi díváte na jejich reakce.

Ploché displeje LCD, nebo ploché obrazovky, jsou daleko lehčí a tenčí než tradiční televizní přijímače a video displeje. Nicméně oni jsou také křehké a musí mít zvláštní a jemnou péči. Tyto obrazovky mají vysoké rozlišení, a může být LCD (displej z tekutých krystalů) nebo LED, každá malá světla mají samostatný světlo a barvu. Černé části jsou ty, které se rozlil s tekutými krystaly a barva nedosáhne těchto oblastí.. Stáhněte si spořič obrazovky Rozbité Obrazovky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky 3D Účinek Desktopové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem 3D Účinek Desktopové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 124 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-27 12:03:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: 3D Účinek Desktopové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Rozbité Obrazovky z 3D Účinek Desktopové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1498 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 124 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1009
STAŽENÍ
Staženo 2421 krát

Spořič obrazovky z modrých světel na animovaném černém pozadí velkolepé s 3D efektem. Dávej si pozor na monitoru s tímto moderním modrým světla obrazovky, které se pohybují jako blesk do vaší obrazovce. Řídké animované pohyby a světelné paprsky, a změna barvy intenzity. Mohl by to být paprsky světla, zvukové vlny, blesky, atd.

7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1282
STAŽENÍ
Staženo 1946 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je velmi relaxační, protože má modré vlny, které jsou velmi klidná a také se pohybovat klidně, s špatných světelných paprsků, Tyto spořiče obrazovky mají 3D efekty, a jsou určeny pro ty, kteří nechtějí kreslit příliš mnoho pozornosti, ale přesto chcete se postarat o svých obrazovkách s nejlepšími spořiče obrazovky. Můžete také sdílet na sociálních sítích.