Akvárium

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : akvárium

Spořiče obrazovky akvárium

Animovaný spořič obrazovky akvárium

Spořič Obrazovky Akvárium
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky je napodobující dně tropické akvárium, s pískem, rostlinami, a mnohem více. Tam jsou také všechny druhy ryb neustále přicházejí tam a zpět. na obrazovce. K dispozici jehvězdice,medúzy, klaun ryby, atd. Jeden z nejvíce relaxační prostředí pro pracovní stanice, jako počítače. Nikdy jsi chtěl kus spodní části Karibského moře s tropických ryb na obrazovce vašeho počítače. S tímto spořič obrazovky můžete dosáhnout i bez nutnosti nosit neoprénový oblek pro potápění na volném moři.

Pěkné tapety na akvárium s tropickými rybami, který se obléká do obrazovky s barevnými tropických ryb a vytvořit pohodové prostředí ve vašem počítači. S tímto virtuálním akváriu můžete vidět korály, hvězdice, medúzy a všechny druhy barevných ryb koupání mezi sasanky bez nebezpečí řezů nebo alergií. Získat tento spořič obrazovky, že vaši přátelé rád stejně jako vy. Virtuální akvárium, které představuje dno moře z tropické klima od barvy ryb, které se objevují v obraze. Korály jsou velmi jemné, takže pokud budete cvičit potápění již víte, že musíte být velmi opatrní, aby jim rozbít jako jsoupoklad astanoviště tropického ekosystému. Mořské akvárium plné ryb, korálů a jiných mořských živočichů. Pozadí s bílým pískem a hvězdice. Animace se zvířaty. Vliv vody pohybovat avzduchové bubliny lezení.. Stáhněte si spořič obrazovky Akvárium kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 947 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-09 13:03:41, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Akvárium z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14994 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 947 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 9488 hlasů
Top číslo 28
STAŽENÍ
Staženo 64272 krát

Tento spořič obrazovky je určena k odpočinku těm, kteří ji sledovat. Jedná se o mořském dně, a vše, co vidíte jsou některé rostliny a některé bubliny. Zbytek dna je úplná tma, a protože voda má uklidňující účinek, ajedinou aktivitou pochází z kymácející těchto rostlin a bubliny stoupající, je ideální pro relaxační spořič obrazovky. Relaxační animovaný spořič obrazovky mořského dna nebo akvárium. Voda má uklidňující účinek. Jednotlivé činnosti vychází z rovnováhy těchto rostlin, a bubliny stoupající k povrchu. Pod vodou, všechno je klidné a tiché. Scény, které by mohly být užitečné pro odpočinek s vaším počítačem.

7
7 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1060
STAŽENÍ
Staženo 2657 krát

Prozkoumejte moře s touto zdarma spořič obrazovky podvodní potápěč plavání, plovoucí v blízkosti mořského dna. Tento potápěč má starožitný potápěčský oblek, první model, který existoval, a to dovolilo člověk jít do oceánu a delší nájezdy pod vodou bez vynoření. Ponořte se s námi as naší potápěčské spořič obrazovky.