Bubbliny

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : bubbliny

Spořiče obrazovky bubbliny

Animovaný spořič obrazovky bubbliny

Spořič Obrazovky Bubbliny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

S tímto spořič obrazovky, bude váš PC obrazovka vypadat, jako by se nějak zaplnila vodou. To je, jak to vypadá, když se potápíte v moři, jen je to lepší, protože nemusíte zmoknout nebo opustit domov a jít na dovolenou nebo dojdou vzduchu! Nekonečné bubliny relaxovat v přední části monitoru v klidných chvílích, kdy neděláte nic. Pozadí modré barvě připomíná mořského dna a bubliny stoupající vzhůru přepravovat nás představivosti třída virtuálního ponoru nám připomíná, že když jsme se ztratili v mořském dně, musí vypadat bubliny najít cestu povrch. S touto zdarma spořič obrazovky můžete cítit, jako byste potápění pod mořskou hladinou.

Vzduchové bubliny jsou sférické a jsou složeny z pozůstatků života dýchání pod vodou bytost. Oni vystoupat do vody, protože váží méně než voda se přemístit je princip Archimedes. V této animaci se objeví stovky bubliny stoupající k povrchu vašeho monitoru. Pozadí je modrá, takže tyto bubliny patří k jakékoli ryby nebo mořského živočicha na oceán nebo akváriu. Relax vypadal, jako bubliny ve vodě plovoucí donekonečna.. Stáhněte si spořič obrazovky Bubbliny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 80 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-12 13:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Bubbliny z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1029 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 80 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 54161 hlasů
Top číslo 5
STAŽENÍ
Staženo 377476 krát

Zlaté ryby, zelené vodní rostliny, voda a bubliny. Pokud máte rádi akvária, ale nelíbí se nepříjemnostem, jako je péče o ryby, je toideální řešení. Tropické akvária jsou ekosystémy, které vložíme do našich domovů, aby si společnost ryb. Je to tak realistické, že se bude cítit jako skutečný akvária. Ryby jsou barevné, jsou rostliny zelené vápna,voda bubliny. Nabízejí také velmi relaxační a přírodní pohled.

6
6 z 10 - 45 hlasů
Top číslo 848
STAŽENÍ
Staženo 3017 krát

Mořské dno je jedním z nejkrásnějších světových ekosystémů v domově pro miliony zvířat, korálů, a v tomto spořič obrazovky můžete vidět, kteří se potápějí pod vodou doprovodu delfínů. Dno moře, kde žijí ryby a řasy ve tmě typické západu slunce. Potápět na dno moře s tímto obrazovky modré a černé, jako voda a plný bublin, ryby a delfíni. Otevřete okno do oceánu na vašem monitoru.