Dně akvária

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : dně akvária

Spořiče obrazovky dně akvária

Animovaný spořič obrazovky dně akvária

Spořič Obrazovky Dně akvária
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Relaxační animovaný spořič obrazovky z mořského scénu obnovený v akváriu. Vidíme, některé listy plovoucí na vodní hladině a na dně s kameny. Voda má vždy uklidňující účinek, a dno moře se zdá být tak klidný a neproniknutelná. Tento pohyblivý obraz je mořské dno akvária nebo na moře.Voda je čistá, takže to nám umožňuje vidět všechny kameny a skály, které tvoří podlahu.Suchý list plovoucí na vodní hladině po průběhu proudu.

Tato krajina odpovídá mořském dně řeky, akvária nebo jezírka. Pozadí je plná kamenů všech barev: šedá, hnědá, bílá, červená, modrá, atd relax sledování mořských vln přetáhněte suché listí unášení. Tato animace je velmi relaxační, oblázky (malé kousky horniny) dát barevný vzhled vašeho monitoru. Křišťálově čisté vody z potoka nám umožňuje vidět všechny mořské dno a krásu přírody.. Stáhněte si spořič obrazovky Dně akvária kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 1275 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dně akvária z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 50379 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 1275 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 147 hlasů
Top číslo 624
STAŽENÍ
Staženo 4575 krát

S tímto spořič obrazovky, bude váš PC obrazovka vypadat, jako by se nějak zaplnila vodou. To je, jak to vypadá, když se potápíte v moři, jen je to lepší, protože nemusíte zmoknout nebo opustit domov a jít na dovolenou nebo dojdou vzduchu! Nekonečné bubliny relaxovat v přední části monitoru v klidných chvílích, kdy neděláte nic. Pozadí modré barvě připomíná mořského dna a bubliny stoupající vzhůru přepravovat nás představivosti třída virtuálního ponoru nám připomíná, že když jsme se ztratili v mořském dně, musí vypadat bubliny najít cestu povrch. S touto zdarma spořič obrazovky můžete cítit, jako byste potápění pod mořskou hladinou.

7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1579
STAŽENÍ
Staženo 2181 krát

Jste nostalgický mít misku s rybami uvnitř ?, naštěstí tady je spořič s rybami v akváriu bez této ryby zemře obrazovce, protože je to virtuální, nepotřebuje žádnou péči, žádné změny vody, nebo ovládací pH vody. Chcete-li mít ryby v akváriu, lépe sledovat tento spořič obrazovky, zdarma, ryby neumírají, život a také vyplnil celou obrazovku počítače.