Dně akvária

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : dně akvária

Spořiče obrazovky dně akvária

Animovaný spořič obrazovky dně akvária

Spořič Obrazovky Dně akvária
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Relaxační animovaný spořič obrazovky z mořského scénu obnovený v akváriu. Vidíme, některé listy plovoucí na vodní hladině a na dně s kameny. Voda má vždy uklidňující účinek, a dno moře se zdá být tak klidný a neproniknutelná. Tento pohyblivý obraz je mořské dno akvária nebo na moře.Voda je čistá, takže to nám umožňuje vidět všechny kameny a skály, které tvoří podlahu.Suchý list plovoucí na vodní hladině po průběhu proudu.

Tato krajina odpovídá mořském dně řeky, akvária nebo jezírka. Pozadí je plná kamenů všech barev: šedá, hnědá, bílá, červená, modrá, atd relax sledování mořských vln přetáhněte suché listí unášení. Tato animace je velmi relaxační, oblázky (malé kousky horniny) dát barevný vzhled vašeho monitoru. Křišťálově čisté vody z potoka nám umožňuje vidět všechny mořské dno a krásu přírody.. Stáhněte si spořič obrazovky Dně akvária kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 1232 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dně akvária z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 50358 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 1232 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 20 hlasů
Top číslo 1490
STAŽENÍ
Staženo 1781 krát

Tento severský je velmi šťastný, mával z karibské pláži. Tento korýš patří k druhu langusty, které jsou ty, které obývají moře z této části světa. Toto zvíře se zdá být velmi šťastný, protože se uvolní. Tato zvířata mají velkou gastronomickou zájem pro lidi, protože oni jsou velmi ceněné jídlo. Naštěstí, to humr je v bezpečí v tomto Beach Paradise!

6
6 z 10 - 69212 hlasů
Top číslo 4
STAŽENÍ
Staženo 389266 krát

Screensavery pro delfíny milenci, nejhezčí mořských savců. Podívejte se, jak delfíny plavat v moři posteli a poslouchat, jak mají komunikovat, se vyvíjela jeho jazyk. Na delfíni používají zvuky, taneční a skoky na komunikaci, jako ostatní kytovců.