Dno moře

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : dno moře

Spořiče obrazovky dno moře

Animovaný spořič obrazovky dno moře

Spořič Obrazovky Dno Moře
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Mořské dno je jedním z nejkrásnějších světových ekosystémů v domově pro miliony zvířat, korálů, a v tomto spořič obrazovky můžete vidět, kteří se potápějí pod vodou doprovodu delfínů. Dno moře, kde žijí ryby a řasy ve tmě typické západu slunce. Potápět na dno moře s tímto obrazovky modré a černé, jako voda a plný bublin, ryby a delfíni. Otevřete okno do oceánu na vašem monitoru.

Mořské dno je jednou z nejvíce fascinující na světě podle počtu zvířat, která tam žijí, jako jsou řasy, korálů, skupin ryb, žraloků, delfínů a potápěči zde také sledovat delfíny, mořské dno. Otevřete okno na mořském dně na obrazovce s touto zdarma spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Dno Moře kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 56 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-08-14 08:08:29, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dno Moře z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 301 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 56 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 848 hlasů
Top číslo 283
STAŽENÍ
Staženo 8391 krát

Nechte zbytek počítače a vychutnejte si světla kresba vln na mořském dně. Jemný film ideální pro relaxaci. Obrázek s tichým mořském dně. Zbytek počítač využívat světla, které čerpají vlny na mořském dně. Pokud byste chtěli potápět, ale mají strach, nebo nemají čas, tento spořič obrazovky, budete to muset opustit svůj domov, aby prozkoumala moře. Nebudete ani muset přesunout ze svého Chari. Připadám si jako profesionální potápěč pouhým stažením tento spořič obrazovky! Pozadí písek, bílý, na dně moře. Můžeme vidět, jak odráží vlny na písku se světly, které se pohybují.

6
6 z 10 - 9486 hlasů
Top číslo 28
STAŽENÍ
Staženo 63761 krát

Tento spořič obrazovky je určena k odpočinku těm, kteří ji sledovat. Jedná se o mořském dně, a vše, co vidíte jsou některé rostliny a některé bubliny. Zbytek dna je úplná tma, a protože voda má uklidňující účinek, ajedinou aktivitou pochází z kymácející těchto rostlin a bubliny stoupající, je ideální pro relaxační spořič obrazovky. Relaxační animovaný spořič obrazovky mořského dna nebo akvárium. Voda má uklidňující účinek. Jednotlivé činnosti vychází z rovnováhy těchto rostlin, a bubliny stoupající k povrchu. Pod vodou, všechno je klidné a tiché. Scény, které by mohly být užitečné pro odpočinek s vaším počítačem.