Medúza

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : medúza

Spořiče obrazovky medúza

Animovaný spořič obrazovky medúza

Spořič Obrazovky Medúza
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Medúzy jsou mořští živočichové patřící do láčkovci kmen které mají tvar zvonu rosolovitá těla. Uvnitř nich houpat chapadla, kterými vyrábí úly a někdy ochrnutí v důsledku silného jedu. Každý časy, mnoho plavci jsou zdravotní sestra medúz bodnutí, a to zejména v létě. Pokud se vám líbí hypnotický rytmus medúz, můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích ukázat svým přátelům. Stáhněte si velmi relaxační spořič obrazovky medúzy.

V posledních letech, vzhledem k oteplování vody, mnoho bank medúz přijít na pobřeží turisty při hledání teplejších vod a způsobit zranění koupajících se. V této animaci vidíme skupinu medúzy plavání v moři. Medúzy jsou fialové se světlými odlesky. Relax sledovat tato zvířata pohybovat rytmickými stahy svého těla. Změňte svůj monitor do mořského scéně a pozor na medúzy bodnutí.. Stáhněte si spořič obrazovky Medúza kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 106 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-07-13 09:07:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Medúza z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 490 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 106 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 20 hlasů
Top číslo 1490
STAŽENÍ
Staženo 1781 krát

Tento severský je velmi šťastný, mával z karibské pláži. Tento korýš patří k druhu langusty, které jsou ty, které obývají moře z této části světa. Toto zvíře se zdá být velmi šťastný, protože se uvolní. Tato zvířata mají velkou gastronomickou zájem pro lidi, protože oni jsou velmi ceněné jídlo. Naštěstí, to humr je v bezpečí v tomto Beach Paradise!

6
6 z 10 - 849 hlasů
Top číslo 283
STAŽENÍ
Staženo 8591 krát

Nechte zbytek počítače a vychutnejte si světla kresba vln na mořském dně. Jemný film ideální pro relaxaci. Obrázek s tichým mořském dně. Zbytek počítač využívat světla, které čerpají vlny na mořském dně. Pokud byste chtěli potápět, ale mají strach, nebo nemají čas, tento spořič obrazovky, budete to muset opustit svůj domov, aby prozkoumala moře. Nebudete ani muset přesunout ze svého Chari. Připadám si jako profesionální potápěč pouhým stažením tento spořič obrazovky! Pozadí písek, bílý, na dně moře. Můžeme vidět, jak odráží vlny na písku se světly, které se pohybují.