Medúza

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : medúza

Spořiče obrazovky medúza

Animovaný spořič obrazovky medúza

Spořič Obrazovky Medúza
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Medúzy jsou mořští živočichové patřící do láčkovci kmen které mají tvar zvonu rosolovitá těla. Uvnitř nich houpat chapadla, kterými vyrábí úly a někdy ochrnutí v důsledku silného jedu. Každý časy, mnoho plavci jsou zdravotní sestra medúz bodnutí, a to zejména v létě. Pokud se vám líbí hypnotický rytmus medúz, můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích ukázat svým přátelům. Stáhněte si velmi relaxační spořič obrazovky medúzy.

V posledních letech, vzhledem k oteplování vody, mnoho bank medúz přijít na pobřeží turisty při hledání teplejších vod a způsobit zranění koupajících se. V této animaci vidíme skupinu medúzy plavání v moři. Medúzy jsou fialové se světlými odlesky. Relax sledovat tato zvířata pohybovat rytmickými stahy svého těla. Změňte svůj monitor do mořského scéně a pozor na medúzy bodnutí.. Stáhněte si spořič obrazovky Medúza kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 108 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-07-13 09:07:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Medúza z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 108 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1579
STAŽENÍ
Staženo 2181 krát

Jste nostalgický mít misku s rybami uvnitř ?, naštěstí tady je spořič s rybami v akváriu bez této ryby zemře obrazovce, protože je to virtuální, nepotřebuje žádnou péči, žádné změny vody, nebo ovládací pH vody. Chcete-li mít ryby v akváriu, lépe sledovat tento spořič obrazovky, zdarma, ryby neumírají, život a také vyplnil celou obrazovku počítače.

8
8 z 10 - 1922 hlasů
Top číslo 93
STAŽENÍ
Staženo 21094 krát

Spořič obrazovky na několik oblázky na dně vody. Některé květy jsou plovoucí na hladině vody, a vidíme nějaké oblázky na dně. Relaxační a příjemný animovaný spořič, na vašem počítači. Voda má uklidňující účinek. Dně řeky nebo akvária. V tomto chránič obrazovky můžete vidět křišťálově čistou vodu z řeky s kameny a hnědé a šedé kameny. Oblázky jsou malé úlomky hornin. Do vody můžeme vidět květy s růžovými květy plovoucí. Pokud máte rádi klid poskytnuté vodou, bude to spořič obrazovky vám pomůže relaxovat.