Medúza

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : medúza

Spořiče obrazovky medúza

Animovaný spořič obrazovky medúza

Spořič Obrazovky Medúza
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Medúzy jsou mořští živočichové patřící do láčkovci kmen které mají tvar zvonu rosolovitá těla. Uvnitř nich houpat chapadla, kterými vyrábí úly a někdy ochrnutí v důsledku silného jedu. Každý časy, mnoho plavci jsou zdravotní sestra medúz bodnutí, a to zejména v létě. Pokud se vám líbí hypnotický rytmus medúz, můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích ukázat svým přátelům. Stáhněte si velmi relaxační spořič obrazovky medúzy.

V posledních letech, vzhledem k oteplování vody, mnoho bank medúz přijít na pobřeží turisty při hledání teplejších vod a způsobit zranění koupajících se. V této animaci vidíme skupinu medúzy plavání v moři. Medúzy jsou fialové se světlými odlesky. Relax sledovat tato zvířata pohybovat rytmickými stahy svého těla. Změňte svůj monitor do mořského scéně a pozor na medúzy bodnutí.. Stáhněte si spořič obrazovky Medúza kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 108 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-07-13 09:07:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Medúza z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 108 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 15884 hlasů
Top číslo 17
STAŽENÍ
Staženo 94651 krát

Spořič obrazovky z galerie obrázků z mořských živočichů, delfíni, velryby, a všech velkých zvířat, která plavat v moři. Pokud se vám líbí tato zvířata a nemají čas chodit do akvária s touto zdarma spořič obrazovky máte tyto mořské živočichy vždy na vašem počítači.

5
5 z 10 - 797 hlasů
Top číslo 366
STAŽENÍ
Staženo 6810 krát

V této obrazovky uvidíte akvárium. Můžete mít monitor dobrý exemplář mořského vlka jako nádrž. Pokud jste někdy chtěli domácího mazlíčka, budete se muset spokojit s rybami na obrazovce počítače. V tomto pohyblivého obrazu můžeme vidět zelenou ryby s černými skvrnami plavání klidně na mořském dně. Tento druh sladkovodních ryb rád plavat v klidných vodách. Užijte si a relaxovat s touto krásnou animaci černé basy ve vodě.