Potápěč

Spořiče obrazovky akvárium i ryby : potápěč

Spořiče obrazovky potápěč

Animovaný spořič obrazovky potápěč

Spořič Obrazovky Potápěč
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Prozkoumejte moře s touto zdarma spořič obrazovky podvodní potápěč plavání, plovoucí v blízkosti mořského dna. Tento potápěč má starožitný potápěčský oblek, první model, který existoval, a to dovolilo člověk jít do oceánu a delší nájezdy pod vodou bez vynoření. Ponořte se s námi as naší potápěčské spořič obrazovky.

Spořič obrazovky z potápěčem v klasickém neoprénový oblek. Potápěči jsou profesionálové a jsou obvykle zaměřeny na různé podvodní aktivity, ať už mořské průzkum, svařování, řezání nebo montáž, nebo mořských fotografie.. Stáhněte si spořič obrazovky Potápěč kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Akvárium i Ryby, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Akvárium i Ryby Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 34 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-01-15 10:01:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Akvárium i Ryby. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Potápěč z Akvárium i Ryby ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 34 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 9487 hlasů
Top číslo 28
STAŽENÍ
Staženo 64128 krát

Tento spořič obrazovky je určena k odpočinku těm, kteří ji sledovat. Jedná se o mořském dně, a vše, co vidíte jsou některé rostliny a některé bubliny. Zbytek dna je úplná tma, a protože voda má uklidňující účinek, ajedinou aktivitou pochází z kymácející těchto rostlin a bubliny stoupající, je ideální pro relaxační spořič obrazovky. Relaxační animovaný spořič obrazovky mořského dna nebo akvárium. Voda má uklidňující účinek. Jednotlivé činnosti vychází z rovnováhy těchto rostlin, a bubliny stoupající k povrchu. Pod vodou, všechno je klidné a tiché. Scény, které by mohly být užitečné pro odpočinek s vaším počítačem.

7
7 z 10 - 54165 hlasů
Top číslo 5
STAŽENÍ
Staženo 377749 krát

Zlaté ryby, zelené vodní rostliny, voda a bubliny. Pokud máte rádi akvária, ale nelíbí se nepříjemnostem, jako je péče o ryby, je toideální řešení. Tropické akvária jsou ekosystémy, které vložíme do našich domovů, aby si společnost ryb. Je to tak realistické, že se bude cítit jako skutečný akvária. Ryby jsou barevné, jsou rostliny zelené vápna,voda bubliny. Nabízejí také velmi relaxační a přírodní pohled.