Červené sportovní auto

Spořiče obrazovky automobily : Červené sportovní auto

Spořiče obrazovky Červené sportovní auto

Animovaný spořič obrazovky Červené sportovní auto

Spořič Obrazovky Červené sportovní auto
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stažením tohoto Movin obrázek, budete mít atraktivní červené auto pokrývající obrazovku. Chcete řídit tento sportovní vůz? Už jste někdy snili o kabriolet auto? Můžeme vidět červený sportovní vůz s černou tónovaná skla běh tunelem. Silnice řídíte je prázdný. Pokud jste milovníkem auto, můžete si dát tento sportovní vůz na obrazovce vašeho monitoru. Relax sledoval nekonečnou jízdu toto auto kabriolet. Červená vozu je pouze světlé barvy uvidíte kromě ezi tunelu světla.

Sportovní vůz, je to, co byste nazvali auto, které je malé a pouze se dvěma dveřmi, které je určené pro závodní výkon. Tento vůz je k jízdě po veřejných ulicích, ale se zvýšenou opatrností a bez překročení limitů rychlosti. Auto, které každý chce mít, je to jako obraz červené sportovní auto. Pokud máte rádi rychlost, auta a rychlost, tento spořič obrazovky je pro vás. Vychutnejte si elegantní, krásné a dokonalé auto.. Stáhněte si spořič obrazovky Červené sportovní auto kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 441 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Červené sportovní auto z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 11669 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 441 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1626
STAŽENÍ
Staženo 1245 krát

Audi R8 vůz typu supersport, který byl předchůdcem na 3 roky, než se Audi Le Mans quattro prototypu. Audi R8 se vyrábí v německém týmu Audi od roku 2007 a ​​byl oficiálně zahájen na pařížském autosalonu v roce 2006 a jeho přímí konkurenti ve stejném typu a kategorie jsou Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo a Porsche 911 Turbo. Vnější tělo R8 je postavená výhradně z hliníku a vzduchové trysky jsou skutečně funkční pro chlazení motoru.

7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1582
STAŽENÍ
Staženo 1191 krát

V tento spořič obrazovky, který je černý a bílý animace, můžete vidět dvě klasické vozidla projíždějící vintage avenue vyrobena z dláždění. Mezi veterány, které můžeme vidět na této obrazovce šavle by mohl být jedním z prvních modelů nadnárodní společnosti Ford, populární Ford T z roku 1925, podle návrhu Henryho Forda. První vůz tohoto modelu dokončil jeho výrobní proces 12. srpna 1908, a spatřil světlo veřejnosti v říjnu. V interiéru vozidel můžete vidět cestující oblečený v typickém oblečení a klobouky z módy 20. let. Tyto vozy měly velkou výhodu, a to, že by mohli tolerovat velmi dobře všechny druhy nerovném terénu, a to je důvod, proč byly také použity na venkovských silnicích. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.