Červené sportovní auto

Spořiče obrazovky automobily : Červené sportovní auto

Spořiče obrazovky Červené sportovní auto

Animovaný spořič obrazovky Červené sportovní auto

Spořič Obrazovky Červené sportovní auto
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stažením tohoto Movin obrázek, budete mít atraktivní červené auto pokrývající obrazovku. Chcete řídit tento sportovní vůz? Už jste někdy snili o kabriolet auto? Můžeme vidět červený sportovní vůz s černou tónovaná skla běh tunelem. Silnice řídíte je prázdný. Pokud jste milovníkem auto, můžete si dát tento sportovní vůz na obrazovce vašeho monitoru. Relax sledoval nekonečnou jízdu toto auto kabriolet. Červená vozu je pouze světlé barvy uvidíte kromě ezi tunelu světla.

Sportovní vůz, je to, co byste nazvali auto, které je malé a pouze se dvěma dveřmi, které je určené pro závodní výkon. Tento vůz je k jízdě po veřejných ulicích, ale se zvýšenou opatrností a bez překročení limitů rychlosti. Auto, které každý chce mít, je to jako obraz červené sportovní auto. Pokud máte rádi rychlost, auta a rychlost, tento spořič obrazovky je pro vás. Vychutnejte si elegantní, krásné a dokonalé auto.. Stáhněte si spořič obrazovky Červené sportovní auto kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 383 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Červené sportovní auto z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 11669 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 383 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 9730 hlasů
Top číslo 35
STAŽENÍ
Staženo 49496 krát

Spořič obrazovky pro fanoušky automobilů, kde můžeme vidět fotky z různých modelů automobilů, z moderní do kabrioletů. Různé modely aut v černé, tmavě modré nebo kovově šedé. Luxusní vozy, elegantní, kabriolet, kupé, kabriolet a více z čeho vybírat. Super auto průvod hlavní značky na obrazovce vašeho počítače. Mazda RX-7, Koenigsegg CCX, Noble M14, apod. Je to v podstatě slideshow z některé z největších vozů někdy postavený. Tento spořič obrazovky je pro automobilové nadšence.

8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1607
STAŽENÍ
Staženo 901 krát

Pokud máte rádi auta Nascar závodů je spořič obrazovky představuje NASCAR auto na scéně osvětlené reflektory. Standardní vozidlo připraveno na soutěže, má charakteristickou červenou barvu. Pokud si dávat pozor, to auto je velmi podobný charakteru Disney Lightning McQueen, protože tyto závody Nascar byly inspirací k vytvoření filmu Pixar. Nascar se konají soutěže v uzavřených okruzích oválné, kde řidiči musí prokázat své řidičské dovednosti s zásobovacích autech. Nyní si můžete vychutnat je s tímto screensaver Nascar.