Dvoumístný vůz

Spořiče obrazovky automobily : dvoumístný vůz

Spořiče obrazovky dvoumístný vůz

Animovaný spořič obrazovky dvoumístný vůz

Spořič Obrazovky Dvoumístný vůz
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky přináší klasický dvousedadlový kabriolet auto válcování při vysoké rychlosti na osamělé silnici v poušti. Slunce je na vrcholu, a to pouze na horách doprovází na naší cestě, takže je ideální atmosféra řídit veteránem kabriolet, motor zrak. Pokud jste fanouškem klasických automobilů a veteránů, můžete také dát líbí se zobrazí váš profil na sociálních sítích. Roadster je otevřený dvoumístný automobil.

Obrazovky klasické auto, mohli bychom říci, patří roadster ve stylu vozu, který pochází z anglického výrazu pro které dřívější sportovní kabriolety byly známy na začátku automobilového průmyslu. Ubytovat pouze dva lidi, tzv. tandem, i když jsme jen vidět animovaný obraz na řidiči vozidla. Velmi dynamická scéna, kde se závodní auto přes poušť, v krajině hor. Asfalt zanechala za sebou a naproti jedné strany na jinou cestou. Malý, ale exkluzivní auto k dispozici velmi málo kapes, které jsou sběratel vozidla.. Stáhněte si spořič obrazovky Dvoumístný vůz kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 119 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-26 10:10:15, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dvoumístný vůz z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 119 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 1410
STAŽENÍ
Staženo 1402 krát

V této obrazovky můžete vidět nejlepší snímky ve vysokém rozlišení různých modelů Chevrolet Corvette. Corvette HD obrázků a to jak závodní a svalové auta. Existuje velká řada Chevrolet Corvette, v této obrazovky můžete vidět některé sportovní automobily, Corvette směnitelnou Corvette a dokonce i závodní Corvette. Sdílet na sociálních sítích tuto sbírku obrazů a obrázků z Chevrolet Corvette, a dát rychlost na svůj den.

8
8 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1690
STAŽENÍ
Staženo 858 krát

Dragster nebo Drag Race (nakrájené nebo kotleta) je závodní typ vozidla: automobily a motocykly soutěžící v sprintu na krátkou dobu a prostor. To běží v přímce pouze 200 nebo 400 metrů, běh v plné rychlosti na těchto speciálních vozů mají obvykle motory nadupaným, byla obětována bezpečnost spustit více. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.