Mercedes

Spořiče obrazovky automobily : Mercedes

Spořiče obrazovky Mercedes

Animovaný spořič obrazovky Mercedes

Spořič Obrazovky Mercedes
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

To je zábavná spořič obrazovky pro ty, kteří rádi auta. Také je transparentní spořič obrazovky, což znamená, že auta se objeví přímo na obrazovce, aniž byste museli skrýt desktop nebo všechny spuštěné programy. Dva Mercedes přejet obrazovce počítače, jedna červená a jedna tmavě modrá. Dokonce i když nejste vášnivý o autech, budete mít legrační vozy procházejí vaší pracovní ploše. Pokud tento spořič obrazovky líbilo, ať všichni na tebe kámo Seznam vědět! Publikování to na sociálních sítích se vám líbí nejvíce.

Mercedes-Benz je mezinárodní divize německého výrobce Daimler AG, a značka se používá pro automobily, autobusy, autobusy a nákladní automobily. Mercedes jsou luxusní auta a jsou považovány za jeden z nejbezpečnějších vozů. Oni také mají pěkný vzhled a detaily velmi dobře udržované, která z nich dělá velmi elegantní auta, a to zejména těch, kteří jsou černé nebo stříbrné barvě. Také tyto vozy jsou poměrně drahé, ale existují různé modely.. Stáhněte si spořič obrazovky Mercedes kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 299 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mercedes z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 3612 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 299 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 47 hlasů
Top číslo 1376
STAŽENÍ
Staženo 1623 krát

Pohybující se obraz červeného kamionu tahání přívěsu dolů na silnici v plné rychlosti. Truckeři jízdní toto auto jet tak rychle, jak výfukové potrubí se uvolňuje velké množství dýmu. Truckeři žijí v jeho kamionu, řízení silniční den a noc, teplé nebo studené, déšť nebo sníh. Jejich úkolem je přepravovat zboží z jednoho místa na druhé. V pozadí můžeme vidět na zelené louce, modrá obloha a asfaltové silnici s žlutými linkami. Stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma věnovaný truckerů a jejich nelehký úkol.

7
7 z 10 - 17 hlasů
Top číslo 1519
STAŽENÍ
Staženo 1294 krát

Dynamický zdarma spořič obrazovky, který vám dá pocit rychlé jízdě po silnici a opuštění asfalt za sebou. Prostřednictvím vedlejší silnici přes hory, dokud svítí slunce vysoko na obloze. S touto zdarma spořič obrazovky můžete uniknout a vrátit se dolů po nekonečné cestě, aniž by opustil místo. Pouštní krajina, kterou vidíme z našeho vozidla, provoz na této silnici mezi horami a písku.