Motor

Spořiče obrazovky automobily : motor

Spořiče obrazovky motor

Animovaný spořič obrazovky motor

Spořič Obrazovky Motor
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z běžícího motoru s písty a převody v pohybu, jako mechanismu v místě, jako je například motor auta. Pro milovníky strojírenství a inženýrství, tento spořič obrazovky přichází dovnitř motoru, převodů a písty, které dělají to všechny práce. Auta mají motory, jako je tato, spalování v písty pohybovat kolem zařízení, kdy palivo je reakce a pohyb nastane.

Termín Motor může být použit stejný jako motor, ale to bylo původně použito k odlišení nových vozidel Spalovací motor napájený ze starších vozidel poháněných parními stroji, jako je parní válec a válec motoru, ale může být používán se odkazovat na některého motoru. Vidíme vnitřní strojní vozu nebo jakýkoliv výbuch motorových vozidel. Písty jsou zvednuté a kola otáčet což pohybuje zařízení. Poměrně složitý mechanismus, který se pohybuje a dělá pohyb vozidel. Nekonečnou zábavu pro váš monitor, jako okno do motoru auta. Díly motoru se pohybují nahoru a dolů, tlačí zbytek ozubených kol. Vzhledem k tomu, převody primitivních mechanismů, které způsobí, že celý systém se pohybovat uvnitř. Části vozu jako převodovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Motor kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 226 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-12 16:03:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Motor z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 441 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 226 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1523
STAŽENÍ
Staženo 1261 krát

Aston Martin byla založena v roce 1914 řidič závodního Lionel Martin, vítěz z roku 1913 známého horského závodu Aston-Clinton, proto název automobilky. Aston Martin je britský výrobce prémiových vozů s luxusními automobily a vysoký výkon. Aston Martin auta se vyrábějí tradičním způsobem, ručně, tak to má velmi malou výrobu a výjimečnou kvalitu. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.

5
5 z 10 - 1667 hlasů
Top číslo 165
STAŽENÍ
Staženo 13431 krát

Stažením tohoto Movin obrázek, budete mít atraktivní červené auto pokrývající obrazovku. Chcete řídit tento sportovní vůz? Už jste někdy snili o kabriolet auto? Můžeme vidět červený sportovní vůz s černou tónovaná skla běh tunelem. Silnice řídíte je prázdný. Pokud jste milovníkem auto, můžete si dát tento sportovní vůz na obrazovce vašeho monitoru. Relax sledoval nekonečnou jízdu toto auto kabriolet. Červená vozu je pouze světlé barvy uvidíte kromě ezi tunelu světla.