Motor

Spořiče obrazovky automobily : motor

Spořiče obrazovky motor

Animovaný spořič obrazovky motor

Spořič Obrazovky Motor
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z běžícího motoru s písty a převody v pohybu, jako mechanismu v místě, jako je například motor auta. Pro milovníky strojírenství a inženýrství, tento spořič obrazovky přichází dovnitř motoru, převodů a písty, které dělají to všechny práce. Auta mají motory, jako je tato, spalování v písty pohybovat kolem zařízení, kdy palivo je reakce a pohyb nastane.

Termín Motor může být použit stejný jako motor, ale to bylo původně použito k odlišení nových vozidel Spalovací motor napájený ze starších vozidel poháněných parními stroji, jako je parní válec a válec motoru, ale může být používán se odkazovat na některého motoru. Vidíme vnitřní strojní vozu nebo jakýkoliv výbuch motorových vozidel. Písty jsou zvednuté a kola otáčet což pohybuje zařízení. Poměrně složitý mechanismus, který se pohybuje a dělá pohyb vozidel. Nekonečnou zábavu pro váš monitor, jako okno do motoru auta. Díly motoru se pohybují nahoru a dolů, tlačí zbytek ozubených kol. Vzhledem k tomu, převody primitivních mechanismů, které způsobí, že celý systém se pohybovat uvnitř. Části vozu jako převodovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Motor kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 244 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-12 16:03:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Motor z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 441 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 244 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 35 hlasů
Top číslo 1055
STAŽENÍ
Staženo 2255 krát

Shelby Mustang je vysoký výkon verze Ford Mustang, byl postaven Shelby American od roku 1965 do roku 1970. Pak znovu v roce 2007 Shelby Mustang modely pro vysoce výkonné Mustang. Nejoblíbenější modely jsou první Shelby Mustang, GT350 (který byl nazýván kobry) a GT500. To bylo dvoumístné sportovní vozy a kabrioletů. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1626
STAŽENÍ
Staženo 1142 krát

Audi R8 vůz typu supersport, který byl předchůdcem na 3 roky, než se Audi Le Mans quattro prototypu. Audi R8 se vyrábí v německém týmu Audi od roku 2007 a ​​byl oficiálně zahájen na pařížském autosalonu v roce 2006 a jeho přímí konkurenti ve stejném typu a kategorie jsou Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo a Porsche 911 Turbo. Vnější tělo R8 je postavená výhradně z hliníku a vzduchové trysky jsou skutečně funkční pro chlazení motoru.