Motor

Spořiče obrazovky automobily : motor

Spořiče obrazovky motor

Animovaný spořič obrazovky motor

Spořič Obrazovky Motor
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z běžícího motoru s písty a převody v pohybu, jako mechanismu v místě, jako je například motor auta. Pro milovníky strojírenství a inženýrství, tento spořič obrazovky přichází dovnitř motoru, převodů a písty, které dělají to všechny práce. Auta mají motory, jako je tato, spalování v písty pohybovat kolem zařízení, kdy palivo je reakce a pohyb nastane.

Termín Motor může být použit stejný jako motor, ale to bylo původně použito k odlišení nových vozidel Spalovací motor napájený ze starších vozidel poháněných parními stroji, jako je parní válec a válec motoru, ale může být používán se odkazovat na některého motoru. Vidíme vnitřní strojní vozu nebo jakýkoliv výbuch motorových vozidel. Písty jsou zvednuté a kola otáčet což pohybuje zařízení. Poměrně složitý mechanismus, který se pohybuje a dělá pohyb vozidel. Nekonečnou zábavu pro váš monitor, jako okno do motoru auta. Díly motoru se pohybují nahoru a dolů, tlačí zbytek ozubených kol. Vzhledem k tomu, převody primitivních mechanismů, které způsobí, že celý systém se pohybovat uvnitř. Části vozu jako převodovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Motor kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 212 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-12 16:03:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Motor z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 434 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 212 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1599
STAŽENÍ
Staženo 1019 krát

Tento motocyklista jede urychlení dolů mimo dálnici na své sportovní motorce. S touto zdarma spořič obrazovky o kolech, mohou milovníci dvou kolech mají klidnou pocit svobody. Pole osázené je vše, co vidíte na obzoru, zbarveny žlutě, svítící pod modrou oblohou. To vše je milovníkem silnice potřebuje cítit v klidu. Pokud máte pocit, identifikoval se s tím, můžete nainstalovat zcela zdarma tento spořič obrazovky na počítači a užívat si na silnici.

6
6 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1479
STAŽENÍ
Staženo 1563 krát

V této animaci vidíme muže na koni svůj motocykl Harley Davidson. Motorista jezdí na motorce ulicemi města. By mělo být poznamenal, že on je nenosí helmu, takže je to nezodpovědný člověk a policista ho trestat. V pozadí můžete vidět budovy a osvětlené mrakodrapy, cihlovou zeď a osvětlené lucerny. Motocykl je modrá a svítí světlomet pro jízdu v noci. Pokud máte rádi motorky Harley, můžete si dát tento spořič obrazovky na vašem počítači.