Silnice

Spořiče obrazovky automobily : silnice

Spořiče obrazovky silnice

Animovaný spořič obrazovky silnice

Spořič Obrazovky Silnice
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Dynamický zdarma spořič obrazovky, který vám dá pocit rychlé jízdě po silnici a opuštění asfalt za sebou. Prostřednictvím vedlejší silnici přes hory, dokud svítí slunce vysoko na obloze. S touto zdarma spořič obrazovky můžete uniknout a vrátit se dolů po nekonečné cestě, aniž by opustil místo. Pouštní krajina, kterou vidíme z našeho vozidla, provoz na této silnici mezi horami a písku.

Chcete-li změnit tapetu vozů, tento spořič obrazovky, budete mít váš hrdina, s pocitem, že jedete po dálnici v plné rychlosti. Vidíme asfaltový černými s přerušované čáry žluté silnici. Okružní trasa váš vůz, ať už auto nebo motocykl v plné rychlosti. Krajina na výlet, s horami v okolí silnice. To vše v pouštní krajině písku a kamení.Západ slunce nad horami zdobí krajinu. Pokud máte rádi motoru se touto cestou chtěli použít.. Stáhněte si spořič obrazovky Silnice kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-19 10:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Silnice z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 119 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 42 hlasů
Top číslo 1304
STAŽENÍ
Staženo 2237 krát

Tento spořič obrazovky je velmi cool prezentaci některé z nejlepších motocyklů ze strany amerického výrobce, Harley-Davidson. Všechny obrázky uvidíte mají bílé pozadí, takže si můžete udělat z každý detail z těchto vysoce kvalitní obrázky Harley Davidson motocyklů. Pokud jste fanouškem těchto křižníků motocyklů, pak byste měli mít tento spořič obrazovky okamžitě a sdílet je se všemi svými Harley Davidson fanoušků na sociálních sítích! Pošli to na ně nebo jej publikovat na svém profilu! Jsou to nejlepší motocykl značka na světě, s modely z různých epoch.

6
6 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1479
STAŽENÍ
Staženo 1920 krát

V této animaci vidíme muže na koni svůj motocykl Harley Davidson. Motorista jezdí na motorce ulicemi města. By mělo být poznamenal, že on je nenosí helmu, takže je to nezodpovědný člověk a policista ho trestat. V pozadí můžete vidět budovy a osvětlené mrakodrapy, cihlovou zeď a osvětlené lucerny. Motocykl je modrá a svítí světlomet pro jízdu v noci. Pokud máte rádi motorky Harley, můžete si dát tento spořič obrazovky na vašem počítači.