Silnice

Spořiče obrazovky automobily : silnice

Spořiče obrazovky silnice

Animovaný spořič obrazovky silnice

Spořič Obrazovky Silnice
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Dynamický zdarma spořič obrazovky, který vám dá pocit rychlé jízdě po silnici a opuštění asfalt za sebou. Prostřednictvím vedlejší silnici přes hory, dokud svítí slunce vysoko na obloze. S touto zdarma spořič obrazovky můžete uniknout a vrátit se dolů po nekonečné cestě, aniž by opustil místo. Pouštní krajina, kterou vidíme z našeho vozidla, provoz na této silnici mezi horami a písku.

Chcete-li změnit tapetu vozů, tento spořič obrazovky, budete mít váš hrdina, s pocitem, že jedete po dálnici v plné rychlosti. Vidíme asfaltový černými s přerušované čáry žluté silnici. Okružní trasa váš vůz, ať už auto nebo motocykl v plné rychlosti. Krajina na výlet, s horami v okolí silnice. To vše v pouštní krajině písku a kamení.Západ slunce nad horami zdobí krajinu. Pokud máte rádi motoru se touto cestou chtěli použít.. Stáhněte si spořič obrazovky Silnice kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Automobily, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Automobily Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-19 10:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Automobily. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Silnice z Automobily ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 119 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 17 hlasů
Top číslo 1377
STAŽENÍ
Staženo 1869 krát

Dodge Viper je sportovní auto vyráběné Dodge (Chrysler Group podíl) ve Spojených státech v roce 1989 a byl představen na Detroit Motor Show v roce 1992. Má silný motor V10. Je to dvoumístný sportovní vůz, auto modely jsou kabriolety. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.

8
8 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1627
STAŽENÍ
Staženo 1182 krát

Kabriolet auto (také často nazýván kupé) je typ automobilu s tělem bez střechy nebo stropu, které mohou být buď odstraněny nebo složit a uložit do kufru. Tato střecha, tzv. digestoř, může být vinyl, plátno, plastové nebo kovové, je obyčejně odkazoval se na populárně kabriolet do těchto vozidel. Všechny kabriolety mají jen dvě boční dveře. Všechny vozy byly brzy kabriolety, silou, později uzavřené střechou auta. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.