Balónky mezi mraky

Spořiče obrazovky balon : balónky mezi mraky

Spořiče obrazovky balónky mezi mraky

Animovaný spořič obrazovky balónky mezi mraky

Spořič Obrazovky Balónky mezi mraky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Speciálně navržen pro malé děti v domě, barevný spořič obrazovky, který vyplní barvy obrazovku počítače. Na jasné obloze, ozdobená několika bavlny mraky, mnoho helium balónky objeví. Je to příjemný způsob, jak přizpůsobit počítač, červené, oranžové, žluté, zelené a modré barvy. Když jsou balóny naplněné héliem oni do nebe. To je proto, že helium váží mnohem méně, než plyny v atmosféře, a balón stoupá. Pravděpodobně jste viděli mnoho z těchto balónů na veletrzích a zábavních parků, a teď uvidíte je na obrazovce počítače.

Balóny, že děti mají zábavu jsou vyrobeny z velmi pružného materiálu. To jim umožňuje rozšířit, když je naplněna vzduchem nebo plynem. To je případ heliové balony, jak je uvedeno v této animaci. Vzhledem k tomu helium plyn je lehčí než vzduch, balóny až do nebe. Tento spořič obrazovky má mnoho barev s jednoduchými tvary, takže to bude velmi zajímavé a atraktivní pro každé dítě, i když jsou malé. Tyto hračky jsou používány k výzdobě různé události, které jsou ideální pro použití jako ozdoby. Také prodaný v zábavních parcích a veletrhů pro děti, aby se jim remizoval s lanem. Základní tvar zeměkoule je oválného tvaru, ale někteří mohou mít různé tvary, představující zvířata nebo kreslenými postavičkami. První balóny z historie byly vynalezeny Michael Faraday v brzy devatenácté století. Dříve, vaky některých zvířat byly zvyšovány děti hrát si s nimi, od středověku. Aktuální latexové balóny jsou jsou dobré pro životní prostředí, protože jsou biologicky odbouratelné.. Stáhněte si spořič obrazovky Balónky mezi mraky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 141 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-04-04 12:04:16, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Balónky mezi mraky z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 141 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 378 hlasů
Top číslo 289
STAŽENÍ
Staženo 8108 krát

Desítky balónů po obloze v této animované displeje, který se bude pohybovat po monitoru počítače. Animovaný obraz barevné balónky po obloze. Žluté, červené, fialové, růžové, zelené, pruhované nebo prostý. Mix barev v modré obloze. Pěkný chránič velmi relaxační a veselá s festivalem balónky různých tvarů displejem. Pokud máte rádi cestujete balónem nebo demonstrace, musíte si stáhnout tento program zdarma.

7
7 z 10 - 297 hlasů
Top číslo 441
STAŽENÍ
Staženo 5999 krát

Působivé obrazy modré obloze pruhovaný horkovzdušných balónů projíždějící rozsáhlých luk. Na obrázku můžeme vidět, jak různé typy balónu s různými vzory letí lesa, pole a hory. Existují lidé, kteří mají rádi cestování v horkovzdušném balónu a užít si scenérie z této výšky. Tyto létající stroje jsou řízeny vzdušnými proudy. Už jste někdy jel v balónu? Kdo vyhraje tuto vzrušující horkovzdušný balón závod?