Balónky s dárkem

Spořiče obrazovky balon : balónky s dárkem

Spořiče obrazovky balónky s dárkem

Animovaný spořič obrazovky balónky s dárkem

Spořič Obrazovky balónky s dárkem
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Hezký dárek okno s plovoucí ve vzduchu, vázaný na tři heliové balony. Kolem můžeme vidět mnoho barev a mnoho hvězd, které zdobí scénu. Jak helium je lehčí než vzduch balóny plavat a udržet tento dar ve vzduchu plyn. Tato animace je příjemný způsob, jak vyzdobit váš obrazovky počítače na zvláštní datum, jako dárek k narozeninám, výročí nebo Vánoce, které jsou časy, kdy mnoho dárků, jak vidíme v této scéně jsou přijímány.

Balóny jsou hezký způsob, jak vyzdobit jakýkoli dar. Jsou široce používány jako dekorace na strany, a to zejména pro narozeniny. Oni jsou obvykle velmi světlé barvy, takže vše vypadá hezky. Tento dar má červenou barevnou pásku ji zdobily.Dar box je vázána na balóny zůstat plovoucí ve vzduchu. K výzdobě jakéhokoliv počítače, nebo poslat jako dárek pro někoho dnes k narozeninám, můžete použít tento spořič obrazovky a mají pěkný kontakt s osobou, kterou chcete. Rozjasněte svůj počítač a svůj život trochu spokojen s touto scénou tak veselý! S balónky budete podporovat a získáte si dosyta pozitivní energií a optimismem čelit den.. Stáhněte si spořič obrazovky balónky s dárkem kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 153 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-01 11:12:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky balónky s dárkem z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 153 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 1136
STAŽENÍ
Staženo 2173 krát

S touto zdarma spořič barevných balónků budete moci pogratulovat jehož narozeniny jeden. Pokud znáte někoho, jehož narozeniny dnes, nebo mají co oslavovat ať se děje cokoliv, můžete sdílet tento spořič obrazovky na svém profilu na sociální síti všech a poblahopřát své přátele. Je to také skvělý způsob, jak dát počítač slavnostní a živý vzhled, aby vyplnil obrazovku s barvou a radosti. Barevné balónky pro všechny s touto krásnou spořič obrazovky!

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1354
STAŽENÍ
Staženo 1485 krát

Animované scény, ve kterých vidíme balóny vzestupné, a jeden z nich jde o dívku, která se zdá být sevřen legrace. Dovolená s konfetami a fáborky, a velké množství červených balónů. Dívka se zajímá odletět do stratosféry s hélia balónu. Oni jsou jako balóny pro děti stran narozeniny. Sdílet tento vtipný spořič obrazovky na sociálních sítích pro své přátele, aby si jej stáhnout.