Balónky s dárkem

Spořiče obrazovky balon : balónky s dárkem

Spořiče obrazovky balónky s dárkem

Animovaný spořič obrazovky balónky s dárkem

Spořič Obrazovky balónky s dárkem
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Hezký dárek okno s plovoucí ve vzduchu, vázaný na tři heliové balony. Kolem můžeme vidět mnoho barev a mnoho hvězd, které zdobí scénu. Jak helium je lehčí než vzduch balóny plavat a udržet tento dar ve vzduchu plyn. Tato animace je příjemný způsob, jak vyzdobit váš obrazovky počítače na zvláštní datum, jako dárek k narozeninám, výročí nebo Vánoce, které jsou časy, kdy mnoho dárků, jak vidíme v této scéně jsou přijímány.

Balóny jsou hezký způsob, jak vyzdobit jakýkoli dar. Jsou široce používány jako dekorace na strany, a to zejména pro narozeniny. Oni jsou obvykle velmi světlé barvy, takže vše vypadá hezky. Tento dar má červenou barevnou pásku ji zdobily.Dar box je vázána na balóny zůstat plovoucí ve vzduchu. K výzdobě jakéhokoliv počítače, nebo poslat jako dárek pro někoho dnes k narozeninám, můžete použít tento spořič obrazovky a mají pěkný kontakt s osobou, kterou chcete. Rozjasněte svůj počítač a svůj život trochu spokojen s touto scénou tak veselý! S balónky budete podporovat a získáte si dosyta pozitivní energií a optimismem čelit den.. Stáhněte si spořič obrazovky balónky s dárkem kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 133 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-01 11:12:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky balónky s dárkem z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 133 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1042
STAŽENÍ
Staženo 2303 krát

Speciálně navržen pro malé děti v domě, barevný spořič obrazovky, který vyplní barvy obrazovku počítače. Na jasné obloze, ozdobená několika bavlny mraky, mnoho helium balónky objeví. Je to příjemný způsob, jak přizpůsobit počítač, červené, oranžové, žluté, zelené a modré barvy. Když jsou balóny naplněné héliem oni do nebe. To je proto, že helium váží mnohem méně, než plyny v atmosféře, a balón stoupá. Pravděpodobně jste viděli mnoho z těchto balónů na veletrzích a zábavních parků, a teď uvidíte je na obrazovce počítače.

6
6 z 10 - 378 hlasů
Top číslo 289
STAŽENÍ
Staženo 8108 krát

Desítky balónů po obloze v této animované displeje, který se bude pohybovat po monitoru počítače. Animovaný obraz barevné balónky po obloze. Žluté, červené, fialové, růžové, zelené, pruhované nebo prostý. Mix barev v modré obloze. Pěkný chránič velmi relaxační a veselá s festivalem balónky různých tvarů displejem. Pokud máte rádi cestujete balónem nebo demonstrace, musíte si stáhnout tento program zdarma.