Barevné kuličky

Spořiče obrazovky balon : barevné kuličky

Spořiče obrazovky barevné kuličky

Animovaný spořič obrazovky barevné kuličky

Spořič Obrazovky Barevné kuličky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Barevné obrazovky s vlnitými tyče končí v barevné koule. Atraktivní design mobilních objektů různých barev na koberci barevných kruhů a quilting. V pozadí je abstraktní pera, které dávají vertikální barvy na spořiče obrazovky. Tato animace může dát na monitoru počítače ozdobit váš počítač na narozeniny, nebo děti party. Bavte se s pohybem kuliček a výrazných barev. Přidat nějaké barvy do vašeho života s touto intenzivní a jasné obrazovky.

Tyto barevné balónky jsou vázány na zem flexibilní a zvlněné. Existují koule všech barev, jako je červená, žlutá, zelená a modrá. Pozadí je vyraženo plátky bílých květin a země je plná barevných kruhů. Tento obrázek vyjadřuje veselou krajinu, protože balóny mohou být narozeninovou oslavu, promoci či oslavu. Pokud si chcete vyzdobit svůj počítač s barevnými kuličkami, je to vaše obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Barevné kuličky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 304 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-02-18 11:04:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Barevné kuličky z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 2338 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 304 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 378 hlasů
Top číslo 289
STAŽENÍ
Staženo 8108 krát

Desítky balónů po obloze v této animované displeje, který se bude pohybovat po monitoru počítače. Animovaný obraz barevné balónky po obloze. Žluté, červené, fialové, růžové, zelené, pruhované nebo prostý. Mix barev v modré obloze. Pěkný chránič velmi relaxační a veselá s festivalem balónky různých tvarů displejem. Pokud máte rádi cestujete balónem nebo demonstrace, musíte si stáhnout tento program zdarma.

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1354
STAŽENÍ
Staženo 1405 krát

Animované scény, ve kterých vidíme balóny vzestupné, a jeden z nich jde o dívku, která se zdá být sevřen legrace. Dovolená s konfetami a fáborky, a velké množství červených balónů. Dívka se zajímá odletět do stratosféry s hélia balónu. Oni jsou jako balóny pro děti stran narozeniny. Sdílet tento vtipný spořič obrazovky na sociálních sítích pro své přátele, aby si jej stáhnout.