Horkovzdušné balóny na obloze

Spořiče obrazovky balon : horkovzdušné balóny na obloze

Spořiče obrazovky horkovzdušné balóny na obloze

Animovaný spořič obrazovky horkovzdušné balóny na obloze

Spořič Obrazovky Horkovzdušné balóny na obloze
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Působivé obrazy modré obloze pruhovaný horkovzdušných balónů projíždějící rozsáhlých luk. Na obrázku můžeme vidět, jak různé typy balónu s různými vzory letí lesa, pole a hory. Existují lidé, kteří mají rádi cestování v horkovzdušném balónu a užít si scenérie z této výšky. Tyto létající stroje jsou řízeny vzdušnými proudy. Už jste někdy jel v balónu? Kdo vyhraje tuto vzrušující horkovzdušný balón závod?

V horkovzdušný balón závod bude znamenat cestu a vyhrát první dokončit. Na obrázku vidíme skupinu balónů letící až zelené louce v blízkosti zasněžených hor. Balón je létající stroj pohonem se skládá z tkaniny, která je plná horkého vzduchu s košem. To bylo vytvořeno v roce 1709 podle Bartolomeu de Gusmão. Jak krásné nebe vypadá s těma obrovským letadlem!. Stáhněte si spořič obrazovky Horkovzdušné balóny na obloze kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 213 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-20 15:10:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Horkovzdušné balóny na obloze z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2079 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 213 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1354
STAŽENÍ
Staženo 1405 krát

Animované scény, ve kterých vidíme balóny vzestupné, a jeden z nich jde o dívku, která se zdá být sevřen legrace. Dovolená s konfetami a fáborky, a velké množství červených balónů. Dívka se zajímá odletět do stratosféry s hélia balónu. Oni jsou jako balóny pro děti stran narozeniny. Sdílet tento vtipný spořič obrazovky na sociálních sítích pro své přátele, aby si jej stáhnout.

8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1759
STAŽENÍ
Staženo 1138 krát

Tato scéna je dětská kresba, která ukazuje pláž s hluboké modré moře a na jachtě plovoucí ve vlnách moře. Na obloze, žluté a červené horkovzdušný balón letí přes klidných vodách. Obloha je velmi jasný, protože i když mraky jsou bílé a jsou v klidu. Zdá se, že krásný den pro létání! Chcete-li cestovat do vzdálených míst s tímto spořič obrazovky si můžete bez obav a dobrodružné.