Horkovzdušné balóny na obloze

Spořiče obrazovky balon : horkovzdušné balóny na obloze

Spořiče obrazovky horkovzdušné balóny na obloze

Animovaný spořič obrazovky horkovzdušné balóny na obloze

Spořič Obrazovky Horkovzdušné balóny na obloze
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Působivé obrazy modré obloze pruhovaný horkovzdušných balónů projíždějící rozsáhlých luk. Na obrázku můžeme vidět, jak různé typy balónu s různými vzory letí lesa, pole a hory. Existují lidé, kteří mají rádi cestování v horkovzdušném balónu a užít si scenérie z této výšky. Tyto létající stroje jsou řízeny vzdušnými proudy. Už jste někdy jel v balónu? Kdo vyhraje tuto vzrušující horkovzdušný balón závod?

V horkovzdušný balón závod bude znamenat cestu a vyhrát první dokončit. Na obrázku vidíme skupinu balónů letící až zelené louce v blízkosti zasněžených hor. Balón je létající stroj pohonem se skládá z tkaniny, která je plná horkého vzduchu s košem. To bylo vytvořeno v roce 1709 podle Bartolomeu de Gusmão. Jak krásné nebe vypadá s těma obrovským letadlem!. Stáhněte si spořič obrazovky Horkovzdušné balóny na obloze kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 183 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-20 15:10:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Horkovzdušné balóny na obloze z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2079 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 183 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1042
STAŽENÍ
Staženo 1928 krát

Speciálně navržen pro malé děti v domě, barevný spořič obrazovky, který vyplní barvy obrazovku počítače. Na jasné obloze, ozdobená několika bavlny mraky, mnoho helium balónky objeví. Je to příjemný způsob, jak přizpůsobit počítač, červené, oranžové, žluté, zelené a modré barvy. Když jsou balóny naplněné héliem oni do nebe. To je proto, že helium váží mnohem méně, než plyny v atmosféře, a balón stoupá. Pravděpodobně jste viděli mnoho z těchto balónů na veletrzích a zábavních parků, a teď uvidíte je na obrazovce počítače.

8
8 z 10 - 1097 hlasů
Top číslo 188
STAŽENÍ
Staženo 11614 krát

Veselá a živá animovaný spořič na barevné balóny na obloze. Růžová, modrá, zelená, oranžová… a nesčetné množství barev na slunné krajiny v pozadí. Spořič obrazovky na barevné a velkolepé balón zpráva na obrazovce.