Horkovzdušný balón výkres

Spořiče obrazovky balon : horkovzdušný balón výkres

Spořiče obrazovky horkovzdušný balón výkres

Animovaný spořič obrazovky horkovzdušný balón výkres

Spořič Obrazovky horkovzdušný balón výkres
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato scéna je dětská kresba, která ukazuje pláž s hluboké modré moře a na jachtě plovoucí ve vlnách moře. Na obloze, žluté a červené horkovzdušný balón letí přes klidných vodách. Obloha je velmi jasný, protože i když mraky jsou bílé a jsou v klidu. Zdá se, že krásný den pro létání! Chcete-li cestovat do vzdálených míst s tímto spořič obrazovky si můžete bez obav a dobrodružné.

Horkovzdušné balóny práce, protože horký vzduch, který je uvnitř, které dělají, že částka ve vzduchu je chladnější. Toho je dosaženo díky velkým hořáků ohřívá vzduch, a tím více se ohřívá množství tato letadla. Děti mají velmi zvláštní styl, když dělají své kresby, a v této scéně můžete jasně vidět styl použitý. Je to pěkný dětský kreslený se doporučuje být velmi dynamické a mohou být použity pro ochranu obrazovky, když je nečinný po určitou dobu.. Stáhněte si spořič obrazovky horkovzdušný balón výkres kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 10 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-14 11:07:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky horkovzdušný balón výkres z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 10 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1645
STAŽENÍ
Staženo 1168 krát

Hezký dárek okno s plovoucí ve vzduchu, vázaný na tři heliové balony. Kolem můžeme vidět mnoho barev a mnoho hvězd, které zdobí scénu. Jak helium je lehčí než vzduch balóny plavat a udržet tento dar ve vzduchu plyn. Tato animace je příjemný způsob, jak vyzdobit váš obrazovky počítače na zvláštní datum, jako dárek k narozeninám, výročí nebo Vánoce, které jsou časy, kdy mnoho dárků, jak vidíme v této scéně jsou přijímány.

8
8 z 10 - 1097 hlasů
Top číslo 188
STAŽENÍ
Staženo 11614 krát

Veselá a živá animovaný spořič na barevné balóny na obloze. Růžová, modrá, zelená, oranžová… a nesčetné množství barev na slunné krajiny v pozadí. Spořič obrazovky na barevné a velkolepé balón zpráva na obrazovce.