Narozeninové balónky

Spořiče obrazovky balon : narozeninové balónky

Spořiče obrazovky narozeninové balónky

Animovaný spořič obrazovky narozeninové balónky

Spořič Obrazovky Narozeninové Balónky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

S touto zdarma spořič barevných balónků budete moci pogratulovat jehož narozeniny jeden. Pokud znáte někoho, jehož narozeniny dnes, nebo mají co oslavovat ať se děje cokoliv, můžete sdílet tento spořič obrazovky na svém profilu na sociální síti všech a poblahopřát své přátele. Je to také skvělý způsob, jak dát počítač slavnostní a živý vzhled, aby vyplnil obrazovku s barvou a radosti. Barevné balónky pro všechny s touto krásnou spořič obrazovky!

Heliové balónky, zejména pokud jsou pestrobarevné, je skvělý způsob, jak vyzdobit jakoukoliv situaci nebo událost. Pokud dáte balónky spořič obrazovky na počítači, máte vždy slavnostní atmosféru ve vašem monitoru.. Stáhněte si spořič obrazovky Narozeninové Balónky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Balon, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Balon Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-06-20 10:06:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Balon. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Narozeninové Balónky z Balon ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 19 hlasů
Top číslo 885
STAŽENÍ
Staženo 2398 krát

Na krásný letní den, tyto horkovzdušné balóny přeletět velké pšeničné pole, protože to je ideální den pro balónem. Je to zcela zdarma spořič obrazovky, který vás vezme daleko z města, do klidu přírody, s jasným horizontem a bez velkých budov nebo znečištění, jen pár stromů, bujnou vegetací a mnoha klasy, které jsou připraveny být sklizena. Bude to, jako kdyby jste se podíval z okna a viděl některé horkovzdušné balóny jít znovu a znovu klidně, bez závanu větru, deště nebo jiné atmosférické zástupce přesměrování trajektorii těchto balónů. Pokud jste nikdy nebyl schopen vlézt do jednoho z nich, s tímto spořič obrazovky, budete mít možnost vidět létat.

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1354
STAŽENÍ
Staženo 1290 krát

Animované scény, ve kterých vidíme balóny vzestupné, a jeden z nich jde o dívku, která se zdá být sevřen legrace. Dovolená s konfetami a fáborky, a velké množství červených balónů. Dívka se zajímá odletět do stratosféry s hélia balónu. Oni jsou jako balóny pro děti stran narozeniny. Sdílet tento vtipný spořič obrazovky na sociálních sítích pro své přátele, aby si jej stáhnout.