Pocoyo

Spořiče obrazovky dětský i hračka : Pocoyo

Spořiče obrazovky Pocoyo

Animovaný spořič obrazovky Pocoyo

Spořič Obrazovky Pocoyo
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této sbírce obrazů můžeme vidět znak Pocoyo karikatura obklopen svými přáteli. Pocoyo je malý chlapec oblečený v modré kombinéze a čepici s klapkami na uši. Tato zábavná postava je hlavní postava z animovaného seriálu stejného jména. V této galerii jsme vidět, jak obklopen svými nejlepšími přáteli Pato, Elly, Loula a ospalý pták, mezi mnoho jiní. Tento spořič obrazovky je transparentní, takže můžete vidět na ploše obrazovky, za své oblíbené postavy.

Pocoyo je španělská série animace s 3D scéně s bílým pozadím, aniž by barva pozadí. Dobrodružství v předškolním věku dítěte, s názvem Pocoyo, který objevuje svět a interakci s ním. V seriálu se objeví další postavy jako Elly, Pato, motýla, ospalý pták a jeho mazlíčka Loula, mezi ostatními. V každé kapitole, toto dítě žije různá dobrodružství. Vypravěč se obvykle mluví výslovně diváky a postav. Bavte se s těmito kreslenými postavičkami.. Stáhněte si spořič obrazovky Pocoyo kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 28 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 16:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pocoyo z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 126 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 28 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 86 hlasů
Top číslo 665
STAŽENÍ
Staženo 2818 krát

Přichází oblíbené hodinky pro děti i dospělé.Barevné hodiny a zábavné postavy, které budou apelovat na děti. Naši přátelé se medvídci jdou pryč, a to je vaše spořič obrazovky se zvířaty, které hodin. Barva a zábava pro celou rodinu s plněnými Tyto hodinky dětské zvířat.

7
7 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1761
STAŽENÍ
Staženo 878 krát

Pěkný plněné truck vyskytující se na této spořič obrazovky se bude líbit zejména dětem, jak to má zábavné tvary a světlé barvy, které oživí obrazovku. Tento malý hračka kamion má přátelský výraz a na zádech nosí růžové prasátko, které se pohodlně namontován. Je to příjemný způsob, jak přidat veselý a upřímný dotek k počítači s touto hračkou určené speciálně pro malé děti. Určitě rádi vidí tuto hračku, na obrazovce při předání nějaký čas.