Toy truck

Spořiče obrazovky dětský i hračka : toy truck

Spořiče obrazovky toy truck

Animovaný spořič obrazovky toy truck

Spořič Obrazovky toy truck
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pěkný plněné truck vyskytující se na této spořič obrazovky se bude líbit zejména dětem, jak to má zábavné tvary a světlé barvy, které oživí obrazovku. Tento malý hračka kamion má přátelský výraz a na zádech nosí růžové prasátko, které se pohodlně namontován. Je to příjemný způsob, jak přidat veselý a upřímný dotek k počítači s touto hračkou určené speciálně pro malé děti. Určitě rádi vidí tuto hračku, na obrazovce při předání nějaký čas.

Tyto plyšové hračky jsou panenky s měkkou a nadýchanou náplň pro malé děti, ne? T zraňovat. Z tohoto vozu, kola jsou plastová, ale mají zaoblené tvary a velké kusy, takže žádné riziko pro mladší děti. Kromě toho musí být všechny hračky nosit vhodný pro jak staré jsou navrženy tak, jak to má mějte na paměti v době výroby. Tento vozík je vyroben s tkaniny různých barev stimulovat děti a začít rozlišovat tvary a barvy. Děti mohou být dlouho bavit s automobily, nákladní automobily a jiné kolová vozidla, a baví se tím, že válí po podlaze, nebo kdekoliv jinde v domě!. Stáhněte si spořič obrazovky toy truck kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 90 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-12 09:01:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky toy truck z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 90 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 21 hlasů
Top číslo 1004
STAŽENÍ
Staženo 1703 krát

Instalatér Mario Bros je jedním z nejznámějších postav videoher na světě. V tento spořič obrazovky máme Mario a jeho sidekick Luigi, jsou v centru karikatur několik konzolových her a filmů, některé z nejoblíbenějších dětských postav.

6
6 z 10 - 127 hlasů
Top číslo 586
STAŽENÍ
Staženo 3483 krát

Zábavní park Legoland je pravděpodobně didaktické všech těch, které existují. Děti jsou skutečné postavy a většina atrakcí a her - většina z nich postavena s kousky této slavné hračky - jsou určeny pro zábavu a poučení. Sbírka obrazů tématu Legoland Kalifornie park.