Velikonoční hry

Spořiče obrazovky dětský i hračka : velikonoční hry

Spořiče obrazovky velikonoční hry

Animovaný spořič obrazovky velikonoční hry

Spořič Obrazovky Velikonoční hry
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Na Velikonoce jsou děti nejvíce užil hry ve všech barvách a smíchu. Nejcharakterističtějším činnost, která děti opravdu baví hru hledání velikonočních vajec. Všechny děti stékají pole hledat vejci skrytá v trávě barvách. Pro sklizeň, nesou koš, kde jsou uloženy velmi opatrně, protože by mohly prasknout. Některé z nich jsou čokoládová vajíčka, sladké má rád téměř každý, dokonce i dospělí! Pro všechny děti, Velikonoce je ideální dovolenou pro ně. V tento spořič obrazovky, se dozvíte proč. Stáhněte si ji zdarma!

Svátek Pesach se vyznačuje hlavně velikonoční vajíčka, které jsou dnes čokolády, ale byly dříve slepičí vejce. Je také velmi charakteristická postava velikonoční zajíček, který přináší vajíčka pro děti jako dárek v tomto okamžiku. V současné době je činnost, malování kraslic je zábavná hra pro děti, které tráví krásný a velmi kreativní čas.. Stáhněte si spořič obrazovky Velikonoční hry kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 202 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 15:11:21, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Velikonoční hry z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 133 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 202 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1349
STAŽENÍ
Staženo 1972 krát

V této animaci jsou dvě hezké víla létání na obloze. Pěkné a okouzlující spořič obrazovky, se kterým si můžete odpočinout kdykoliv. Nymfy jsou osvětlena slunečním paprskům. Jeden z fantastických tvorů je blondýna a na sobě zelené šaty a žluté boty. Druhá víla má hnědé vlasy a nosí dlouhé fialové šaty. Oba mají malé bílé křídla, které se pohybují, aby letící vzduchem. Podle tradice, jsou ochránci a strážci přírody. Pokud si chcete vyzdobit svůj monitor s těmito fantastickými tvory, stáhněte si tento pohyblivého obrazu.

6
6 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1223
STAŽENÍ
Staženo 1892 krát

Tento malý vláček běží na plné rychlosti na některých dřevěných příček, jít celou cestu kolem obvodu, jít nahoru a dolů most. Dřevěné vlaky jsou hračky, které děti měl vždy rád, protože jsou také budování hra, kterou si mohou vytvářet své vlastní cesty a pak se vlak jít přes ně.