Víla dům

Spořiče obrazovky dětský i hračka : víla dům

Spořiče obrazovky víla dům

Animovaný spořič obrazovky víla dům

Spořič Obrazovky Víla dům
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této animaci vidíme, jak víla letí po lese, který opouští své magické prášek na stromech. Tato krásná krajina se skládá z malého domu skryté mezi stromy v lese, silnice, most a vegetace. Tento dům patří víla Vidia od společnosti Disney. Pokud si myslíme, že na domech, kde žijí víly, jistě si také představit, krásný dům v lese plném barev a magických předmětů. Také se zdá, krásné místo k životu velmi klidnou cestu.

Vybrán magické bytosti žít místem jsou většinou lesní mýtiny, kde sluneční světlo svítí a stromy v lese v okolí. Víly chránit všechny živé přírody jako květiny, stromy a zvířata. V této animaci vidíme Vidia kouzelná víla z Disney víly povolení. Ona letí stromy opouštějí svůj kouzelný prach v atmosféře. Díky pohádkové prachu může proletět kouzelném lese a chránit ji od ostatních bytostí.. Stáhněte si spořič obrazovky Víla dům kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 212 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-20 10:10:29, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Víla dům z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 1645 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 212 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 21 hlasů
Top číslo 1004
STAŽENÍ
Staženo 2079 krát

Instalatér Mario Bros je jedním z nejznámějších postav videoher na světě. V tento spořič obrazovky máme Mario a jeho sidekick Luigi, jsou v centru karikatur několik konzolových her a filmů, některé z nejoblíbenějších dětských postav.

7
7 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1761
STAŽENÍ
Staženo 1300 krát

Pěkný plněné truck vyskytující se na této spořič obrazovky se bude líbit zejména dětem, jak to má zábavné tvary a světlé barvy, které oživí obrazovku. Tento malý hračka kamion má přátelský výraz a na zádech nosí růžové prasátko, které se pohodlně namontován. Je to příjemný způsob, jak přidat veselý a upřímný dotek k počítači s touto hračkou určené speciálně pro malé děti. Určitě rádi vidí tuto hračku, na obrazovce při předání nějaký čas.