Víla

Spořiče obrazovky dětský i hračka : víla

Spořiče obrazovky víla

Animovaný spořič obrazovky víla

Spořič Obrazovky Víla
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této animaci jsou dvě hezké víla létání na obloze. Pěkné a okouzlující spořič obrazovky, se kterým si můžete odpočinout kdykoliv. Nymfy jsou osvětlena slunečním paprskům. Jeden z fantastických tvorů je blondýna a na sobě zelené šaty a žluté boty. Druhá víla má hnědé vlasy a nosí dlouhé fialové šaty. Oba mají malé bílé křídla, které se pohybují, aby letící vzduchem. Podle tradice, jsou ochránci a strážci přírody. Pokud si chcete vyzdobit svůj monitor s těmito fantastickými tvory, stáhněte si tento pohyblivého obrazu.

Víla je malý okřídlený. Obecně platí, že jsou malí tvorové s magickými prášky, které žijí v přírodě. Tyto bytosti žijí skryté v lesích a na ochranu přírody a zvířat. Mnoho příběhů jsou pohádkové kmotry, může udělit přání nebo provádět kouzla. Mají magické hůlky s pohádky prachu, aby jeho kouzla. Mohou být oba mužský a ženský. Pokud máte rádi fantasy svět, stáhněte si tento spořič obrazovky na dvě víly létání po obloze.. Stáhněte si spořič obrazovky Víla kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 161 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-16 16:03:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Víla z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 161 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1386
STAŽENÍ
Staženo 1782 krát

Dívka tiše houpat na houpačce visící ze stromu při průchodu oblohu a mraky v dálce vidíme, jak chalupu a budov města. Pokud máte rádi výkyvy je to spořič obrazovky, spořič obrazovky relaxační hezkou dívku houpat na houpačce na slunné krajině, obklopené přírodou. Tyto výkyvy jsou jedním z nejoblíbenějších hraček všech dětí. Kývání v přírodě je skvělá zábava.

6
6 z 10 - 435 hlasů
Top číslo 328
STAŽENÍ
Staženo 7383 krát

Chtěli byste hrát s touto roztomilou panenkou? Okouzlující infantilní animace Ozdobte si displej: Dívka údery nástroje a mnoho malých srdcí podívejte se v této scéně mnoha nápadné barvy. Panenka je vstávání na leknínu, obklopené rostlinami s tvaru srdce. Malá panenka hraje dechový nástroj jako je flétna nebo trubka, a srdce plné romantických melodií objeví. Rybník, který je plný krásných písniček a všechno je plný magie díky ní.