Víla

Spořiče obrazovky dětský i hračka : víla

Spořiče obrazovky víla

Animovaný spořič obrazovky víla

Spořič Obrazovky Víla
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této animaci jsou dvě hezké víla létání na obloze. Pěkné a okouzlující spořič obrazovky, se kterým si můžete odpočinout kdykoliv. Nymfy jsou osvětlena slunečním paprskům. Jeden z fantastických tvorů je blondýna a na sobě zelené šaty a žluté boty. Druhá víla má hnědé vlasy a nosí dlouhé fialové šaty. Oba mají malé bílé křídla, které se pohybují, aby letící vzduchem. Podle tradice, jsou ochránci a strážci přírody. Pokud si chcete vyzdobit svůj monitor s těmito fantastickými tvory, stáhněte si tento pohyblivého obrazu.

Víla je malý okřídlený. Obecně platí, že jsou malí tvorové s magickými prášky, které žijí v přírodě. Tyto bytosti žijí skryté v lesích a na ochranu přírody a zvířat. Mnoho příběhů jsou pohádkové kmotry, může udělit přání nebo provádět kouzla. Mají magické hůlky s pohádky prachu, aby jeho kouzla. Mohou být oba mužský a ženský. Pokud máte rádi fantasy svět, stáhněte si tento spořič obrazovky na dvě víly létání po obloze.. Stáhněte si spořič obrazovky Víla kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 139 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-16 16:03:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Víla z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 139 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1565
STAŽENÍ
Staženo 1252 krát

Zdarma spořič obrazovky, kde vidíme hračku měsíc a hračky hvězdy. Některé ozdoby hvězd a měsíce jsou hezké na výzdobu místnosti jakéhokoli dítěte, jako je to docela spořič obrazovky je ideální pro děti, které začínají používat počítač a naučit se používat. Příspěvek na sociálních sítích tohoto dětského spořič obrazovky a sdílet s kýmkoliv budete chtít.

8
8 z 10 - 235 hlasů
Top číslo 544
STAŽENÍ
Staženo 4634 krát

V této animaci vidíme, jak víla letí po lese, který opouští své magické prášek na stromech. Tato krásná krajina se skládá z malého domu skryté mezi stromy v lese, silnice, most a vegetace. Tento dům patří víla Vidia od společnosti Disney. Pokud si myslíme, že na domech, kde žijí víly, jistě si také představit, krásný dům v lese plném barev a magických předmětů. Také se zdá, krásné místo k životu velmi klidnou cestu.