Víly ráj

Spořiče obrazovky dětský i hračka : víly ráj

Spořiče obrazovky víly ráj

Animovaný spořič obrazovky víly ráj

Spořič Obrazovky Víly ráj
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky, který rád srdce nejvíce nevinný a fantazijní. Na obrázku magická víla letí objeví les. V pozadí můžeme vidět malý kamenný dům obklopen stromy. Ona je Vidia, víla větru, Disney charakter, který může létat při vysoké rychlosti. I když je to trochu sobecké je přítel Zvonilka. Víla, když letíte, nechte víla prachu ve vzduchu. Pokud máte rádi pohádky, fantazie příběhy a Disney World, tento spořič obrazovky je pro vás.

V každé pohádce je tu vždy kouzelný les plný stromů, květin a zeleně.Dům může být jakákoli bytost nebo osoba.Víla Vidia se letí po lese opouští její kouzelný pohádkový prach v atmosféře. Je to scéna plná magie a krásných barev, které dokonale zdobí obrazovku počítače a naplněné fantazie. Chtěli byste žít v domě na víly?. Stáhněte si spořič obrazovky Víly ráj kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 199 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-19 18:10:38, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Víly ráj z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1561 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 199 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1349
STAŽENÍ
Staženo 1972 krát

V této animaci jsou dvě hezké víla létání na obloze. Pěkné a okouzlující spořič obrazovky, se kterým si můžete odpočinout kdykoliv. Nymfy jsou osvětlena slunečním paprskům. Jeden z fantastických tvorů je blondýna a na sobě zelené šaty a žluté boty. Druhá víla má hnědé vlasy a nosí dlouhé fialové šaty. Oba mají malé bílé křídla, které se pohybují, aby letící vzduchem. Podle tradice, jsou ochránci a strážci přírody. Pokud si chcete vyzdobit svůj monitor s těmito fantastickými tvory, stáhněte si tento pohyblivého obrazu.

7
7 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1253
STAŽENÍ
Staženo 1931 krát

Pokud se vám líbí Monster High, můžete nyní nainstalovat tento zdarma Draculaura spořič obrazovky na vašem počítači, jeden z hlavních postav Monster High panenky řádku. S tímto spořič obrazovky, bude Draculaura posílat pusu pokaždé, když počítač zůstává neaktivní, a barevné spirála začne točit. Monster High nyní starat o své obrazovce počítače taky!