Víly ráj

Spořiče obrazovky dětský i hračka : víly ráj

Spořiče obrazovky víly ráj

Animovaný spořič obrazovky víly ráj

Spořič Obrazovky Víly ráj
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky, který rád srdce nejvíce nevinný a fantazijní. Na obrázku magická víla letí objeví les. V pozadí můžeme vidět malý kamenný dům obklopen stromy. Ona je Vidia, víla větru, Disney charakter, který může létat při vysoké rychlosti. I když je to trochu sobecké je přítel Zvonilka. Víla, když letíte, nechte víla prachu ve vzduchu. Pokud máte rádi pohádky, fantazie příběhy a Disney World, tento spořič obrazovky je pro vás.

V každé pohádce je tu vždy kouzelný les plný stromů, květin a zeleně.Dům může být jakákoli bytost nebo osoba.Víla Vidia se letí po lese opouští její kouzelný pohádkový prach v atmosféře. Je to scéna plná magie a krásných barev, které dokonale zdobí obrazovku počítače a naplněné fantazie. Chtěli byste žít v domě na víly?. Stáhněte si spořič obrazovky Víly ráj kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dětský i Hračka, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dětský i Hračka Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 179 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-19 18:10:38, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dětský i Hračka. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Víly ráj z Dětský i Hračka ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1561 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 179 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 235 hlasů
Top číslo 544
STAŽENÍ
Staženo 4634 krát

V této animaci vidíme, jak víla letí po lese, který opouští své magické prášek na stromech. Tato krásná krajina se skládá z malého domu skryté mezi stromy v lese, silnice, most a vegetace. Tento dům patří víla Vidia od společnosti Disney. Pokud si myslíme, že na domech, kde žijí víly, jistě si také představit, krásný dům v lese plném barev a magických předmětů. Také se zdá, krásné místo k životu velmi klidnou cestu.

6
6 z 10 - 19 hlasů
Top číslo 700
STAŽENÍ
Staženo 3300 krát

Na Velikonoce jsou děti nejvíce užil hry ve všech barvách a smíchu. Nejcharakterističtějším činnost, která děti opravdu baví hru hledání velikonočních vajec. Všechny děti stékají pole hledat vejci skrytá v trávě barvách. Pro sklizeň, nesou koš, kde jsou uloženy velmi opatrně, protože by mohly prasknout. Některé z nich jsou čokoládová vajíčka, sladké má rád téměř každý, dokonce i dospělí! Pro všechny děti, Velikonoce je ideální dovolenou pro ně. V tento spořič obrazovky, se dozvíte proč. Stáhněte si ji zdarma!