Chlapec poutník lov krocana na den díkůvzdání

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : Chlapec poutník lov krocana na den díkůvzdání

Spořiče obrazovky Chlapec poutník lov krocana na den díkůvzdání

Animovaný spořič obrazovky Chlapec poutník lov krocana na den díkůvzdání

Spořič Obrazovky Chlapec poutník lov krocana na den díkůvzdání
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět mladý poutník chlapec se snaží chytit krocana na Den díkůvzdání. Turecko se skrývá za stromy, zatímco dítě není schopno se s vámi setkat a dát se do pronásledování. Velmi pěkný spořič obrazovky, který můžete sdílet se svými přáteli a sociálních sítí pro všechny držet v tajnosti Den díkůvzdání. Zvířecí kůže a vypadá jako mladý poutník s pistolí není schopen ho lovit.

Den díkůvzdání dovolená je tradiční festival ve Spojených státech od založení státu. Původ se vztahuje k dožínky slaví v Evropě, kde se dal díky za sklizeň a oslavil shromáždili kolem plnohodnotné jídlo, obklopen rodinou a přáteli tabulce. To se vztahuje i na chudé poutníky, kteří přišli do Spojených států a tráví první zimu, v němž měl bez jídla a místní indiáni pomáhali jim najít léto. Tradice, která je přítomna v několika zemích, například v Kanadě a Irsku.. Stáhněte si spořič obrazovky Chlapec poutník lov krocana na den díkůvzdání kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 25 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-06-15 15:06:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Chlapec poutník lov krocana na den díkůvzdání z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 25 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1748
STAŽENÍ
Staženo 928 krát

Dýně, které se objevují v této velké oblasti zelenina jsou hlavní surovinou pro dýňový koláč, jeden z nejtradičnějších jídel Den díkůvzdání.Jablečný koláč nebo ořechový jsou jiné dezerty také často považují za konec tohoto rodinného jídla.Nejdůležitější je, strávit tento svátek je obklopen blízkými a rodinou, protože je to velmi rodinnou dovolenou. Můžete také ozdobit váš počítač k tomuto dni se tento spořič obrazovky s dýní v sadu.

5
5 z 10 - 68 hlasů
Top číslo 699
STAŽENÍ
Staženo 3498 krát

V tento spořič obrazovky máme emotikon zvedání ceduli, která říká šťastný díkůvzdání. A protože je to Den díkůvzdání, že je oblečený jako poutník a je obklopen dýně. Na pozadí je jednoduchý plátno se zelenými čtverečky, které připomíná starších dob. Tento spořič obrazovky nemůže chybět slavit svátek Díkůvzdání, a cítit se jako poutník, a pokud se vám líbí, nezapomeňte můžete sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.