Den díkůvzdání piknik

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : Den díkůvzdání piknik

Spořiče obrazovky Den díkůvzdání piknik

Animovaný spořič obrazovky Den díkůvzdání piknik

Spořič Obrazovky Den díkůvzdání piknik
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma spořič obrazovky, takže můžete oslavit Den díkůvzdání. Dvě nevinné děti oblečené jako poutníci vyměňovat jídlo během pikniku v lese, kde se slaví Den díkůvzdání. Pokud se i vy chcete oslavit sklizeň domů (Den díkůvzdání), můžete sdílet tento spořič obrazovky ve vás sociální sítě popřát šťastný den pro své přátele v samém rodinný výlet. Na obrázku můžeme vidět chlapec a dívka oblečená poutníky. To je typický díkůvzdání kostým.

Den díkůvzdání je North americký svátek, kde je hojnost plodin je oslavován a díky jsou uvedeny u věcí, které lidé mají. Je to den strávit s rodinou, nebo s těmi, které jsou nejblíže. Rodina a přátelé se scházejí, aby jíst pečené krůty, dýně, kukuřice, šťouchané brambory a další potraviny. Tento festival se slaví čtvrtý čtvrtek v listopadu. To je také známé jako svátek sklizně, jak to připomíná, že v roce 1621, Indiáni pomáhají poutníky, jak získat jídlo. Dnes je běžné, že lidé se společně k jídlu, ale přehlídky a speciální představení se konají také.. Stáhněte si spořič obrazovky Den díkůvzdání piknik kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 185 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-16 13:10:56, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Den díkůvzdání piknik z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 185 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1748
STAŽENÍ
Staženo 928 krát

Dýně, které se objevují v této velké oblasti zelenina jsou hlavní surovinou pro dýňový koláč, jeden z nejtradičnějších jídel Den díkůvzdání.Jablečný koláč nebo ořechový jsou jiné dezerty také často považují za konec tohoto rodinného jídla.Nejdůležitější je, strávit tento svátek je obklopen blízkými a rodinou, protože je to velmi rodinnou dovolenou. Můžete také ozdobit váš počítač k tomuto dni se tento spořič obrazovky s dýní v sadu.

6
6 z 10 - 159 hlasů
Top číslo 614
STAŽENÍ
Staženo 4051 krát

Je podzim v tomto spořič obrazovky, ale ne jen, že je podzim, to je Den díkůvzdání! Děti nemusí chodit do školy, aby mohli hrát na zahradě se všemi listy. Vypadá to, že něco je vaření ... Něco jako krůtí, dýňový koláč, kukuřičný chléb a brusinkovou omáčkou! Je to Den díkůvzdání, užijte si to s rodinou a doporučuji si tento spořič obrazovky ke svým přátelům tak, aby příliš slavit tento den s vámi.