Koláč z poutníků

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : Koláč z poutníků

Spořiče obrazovky Koláč z poutníků

Animovaný spořič obrazovky Koláč z poutníků

Spořič Obrazovky Koláč z poutníků
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Efektní dýňový koláč? Tak to vám dává poutní ženu vždy mít je k dispozici pro vás na Den díkůvzdání. Krásné poutní žena s velkýma hnědýma očima a růžovými rty připravil vynikající tradiční dýňový koláč. Obrázek oslavit tento den díkůvzdání nebo dožínky je také známá jako v Evropě. Dort se s vámi podělit a všech přátel, které se rozhodnou sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích. Dýně spolu s barvou pozadí nám připomínají typické díkůvzdání úzce souvisí s podzimních barvách, sklizně a poutníků.

Svátek díkůvzdání je americký svátek, který připomíná známý evropský Dočesné v tomto festivalu dal díky za sklizenou plodinu. Tradice, která se slaví po hlavním jídle, obklopen přáteli, rodinou a členy komunity tabulce. Neváhejte a stáhněte si program tak, že budete mít vždy to, co chcete na vašem monitoru. Tradiční prvky této strany jsou dýně, poutníci a zakladatelé Spojených států, na podzim, krůtí a potravin. Tradice, která se slaví v této zemi, Irsko, Kanada děkuji mít jídlo každý rok a máme rodinu a přátele ke sdílení.. Stáhněte si spořič obrazovky Koláč z poutníků kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 106 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 12:10:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Koláč z poutníků z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 224 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 106 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1700
STAŽENÍ
Staženo 663 krát

Tam je hvězda recept, aby oslavili Den díkůvzdání: pečená krůta. Tato strana je také někdy nazýván Krocan Den. Vlastně je to docela jednoduchý recept, pokud jsou dodržovány kroky. Po rozmrazení krocana, vyčistit a vyprázdnit. Předehřejte troubu na 375 º F a jak to taje nějaké máslo na pánvi. Tam jsme smažit zeleninu pro plnění, jako cibule, celer, mrkev a dokonce i houby. S tím vším, naplňte krůtu, posety některé koření, a tak jsme se představit trouby pokryté fólií. Bude připravena po 45 minut při teplotě 400 ° F a 60 minut při 350 ° F!

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1748
STAŽENÍ
Staženo 724 krát

Dýně, které se objevují v této velké oblasti zelenina jsou hlavní surovinou pro dýňový koláč, jeden z nejtradičnějších jídel Den díkůvzdání.Jablečný koláč nebo ořechový jsou jiné dezerty také často považují za konec tohoto rodinného jídla.Nejdůležitější je, strávit tento svátek je obklopen blízkými a rodinou, protože je to velmi rodinnou dovolenou. Můžete také ozdobit váš počítač k tomuto dni se tento spořič obrazovky s dýní v sadu.