Koláč z poutníků

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : Koláč z poutníků

Spořiče obrazovky Koláč z poutníků

Animovaný spořič obrazovky Koláč z poutníků

Spořič Obrazovky Koláč z poutníků
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Efektní dýňový koláč? Tak to vám dává poutní ženu vždy mít je k dispozici pro vás na Den díkůvzdání. Krásné poutní žena s velkýma hnědýma očima a růžovými rty připravil vynikající tradiční dýňový koláč. Obrázek oslavit tento den díkůvzdání nebo dožínky je také známá jako v Evropě. Dort se s vámi podělit a všech přátel, které se rozhodnou sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích. Dýně spolu s barvou pozadí nám připomínají typické díkůvzdání úzce souvisí s podzimních barvách, sklizně a poutníků.

Svátek díkůvzdání je americký svátek, který připomíná známý evropský Dočesné v tomto festivalu dal díky za sklizenou plodinu. Tradice, která se slaví po hlavním jídle, obklopen přáteli, rodinou a členy komunity tabulce. Neváhejte a stáhněte si program tak, že budete mít vždy to, co chcete na vašem monitoru. Tradiční prvky této strany jsou dýně, poutníci a zakladatelé Spojených států, na podzim, krůtí a potravin. Tradice, která se slaví v této zemi, Irsko, Kanada děkuji mít jídlo každý rok a máme rodinu a přátele ke sdílení.. Stáhněte si spořič obrazovky Koláč z poutníků kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 109 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 12:10:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Koláč z poutníků z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 224 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 109 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1594
STAŽENÍ
Staženo 1292 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět mladý poutník chlapec se snaží chytit krocana na Den díkůvzdání. Turecko se skrývá za stromy, zatímco dítě není schopno se s vámi setkat a dát se do pronásledování. Velmi pěkný spořič obrazovky, který můžete sdílet se svými přáteli a sociálních sítí pro všechny držet v tajnosti Den díkůvzdání. Zvířecí kůže a vypadá jako mladý poutník s pistolí není schopen ho lovit.

7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1623
STAŽENÍ
Staženo 1424 krát

Zdarma spořič obrazovky, takže můžete oslavit Den díkůvzdání. Dvě nevinné děti oblečené jako poutníci vyměňovat jídlo během pikniku v lese, kde se slaví Den díkůvzdání. Pokud se i vy chcete oslavit sklizeň domů (Den díkůvzdání), můžete sdílet tento spořič obrazovky ve vás sociální sítě popřát šťastný den pro své přátele v samém rodinný výlet. Na obrázku můžeme vidět chlapec a dívka oblečená poutníky. To je typický díkůvzdání kostým.