Koláč z poutníků

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : Koláč z poutníků

Spořiče obrazovky Koláč z poutníků

Animovaný spořič obrazovky Koláč z poutníků

Spořič Obrazovky Koláč z poutníků
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Efektní dýňový koláč? Tak to vám dává poutní ženu vždy mít je k dispozici pro vás na Den díkůvzdání. Krásné poutní žena s velkýma hnědýma očima a růžovými rty připravil vynikající tradiční dýňový koláč. Obrázek oslavit tento den díkůvzdání nebo dožínky je také známá jako v Evropě. Dort se s vámi podělit a všech přátel, které se rozhodnou sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích. Dýně spolu s barvou pozadí nám připomínají typické díkůvzdání úzce souvisí s podzimních barvách, sklizně a poutníků.

Svátek díkůvzdání je americký svátek, který připomíná známý evropský Dočesné v tomto festivalu dal díky za sklizenou plodinu. Tradice, která se slaví po hlavním jídle, obklopen přáteli, rodinou a členy komunity tabulce. Neváhejte a stáhněte si program tak, že budete mít vždy to, co chcete na vašem monitoru. Tradiční prvky této strany jsou dýně, poutníci a zakladatelé Spojených států, na podzim, krůtí a potravin. Tradice, která se slaví v této zemi, Irsko, Kanada děkuji mít jídlo každý rok a máme rodinu a přátele ke sdílení.. Stáhněte si spořič obrazovky Koláč z poutníků kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 107 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 12:10:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Koláč z poutníků z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 224 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 107 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 159 hlasů
Top číslo 614
STAŽENÍ
Staženo 3861 krát

Je podzim v tomto spořič obrazovky, ale ne jen, že je podzim, to je Den díkůvzdání! Děti nemusí chodit do školy, aby mohli hrát na zahradě se všemi listy. Vypadá to, že něco je vaření ... Něco jako krůtí, dýňový koláč, kukuřičný chléb a brusinkovou omáčkou! Je to Den díkůvzdání, užijte si to s rodinou a doporučuji si tento spořič obrazovky ke svým přátelům tak, aby příliš slavit tento den s vámi.

5
5 z 10 - 68 hlasů
Top číslo 699
STAŽENÍ
Staženo 3340 krát

V tento spořič obrazovky máme emotikon zvedání ceduli, která říká šťastný díkůvzdání. A protože je to Den díkůvzdání, že je oblečený jako poutník a je obklopen dýně. Na pozadí je jednoduchý plátno se zelenými čtverečky, které připomíná starších dob. Tento spořič obrazovky nemůže chybět slavit svátek Díkůvzdání, a cítit se jako poutník, a pokud se vám líbí, nezapomeňte můžete sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.