Rodinná zábava díkůvzdání

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : Rodinná zábava díkůvzdání

Spořiče obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání

Animovaný spořič obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání

Spořič Obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Je podzim v tomto spořič obrazovky, ale ne jen, že je podzim, to je Den díkůvzdání! Děti nemusí chodit do školy, aby mohli hrát na zahradě se všemi listy. Vypadá to, že něco je vaření ... Něco jako krůtí, dýňový koláč, kukuřičný chléb a brusinkovou omáčkou! Je to Den díkůvzdání, užijte si to s rodinou a doporučuji si tento spořič obrazovky ke svým přátelům tak, aby příliš slavit tento den s vámi.

Den díkůvzdání je den oslav, a tak normální věc, kterou musíte udělat, je mít večeři se všemi rodinou a přáteli, a to je důvod, proč obvykle věc, že ​​je obrovský krocan. Den díkůvzdání je vždy slaví čtvrtý čtvrtek v listopadu, se slaví v mnoha částech světa, ale především v USA a Kanadě, kde je státní svátek a rodinné shromažďuje. To je další den byl známý jako Černý pátek poklesem tržeb podniků, které se kontroval s velkým nabídky a propagační akce na podporu spotřeby.. Stáhněte si spořič obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 209 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 13:10:17, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1113 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 209 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 32 hlasů
Top číslo 710
STAŽENÍ
Staženo 3000 krát

Efektní dýňový koláč? Tak to vám dává poutní ženu vždy mít je k dispozici pro vás na Den díkůvzdání. Krásné poutní žena s velkýma hnědýma očima a růžovými rty připravil vynikající tradiční dýňový koláč. Obrázek oslavit tento den díkůvzdání nebo dožínky je také známá jako v Evropě. Dort se s vámi podělit a všech přátel, které se rozhodnou sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích. Dýně spolu s barvou pozadí nám připomínají typické díkůvzdání úzce souvisí s podzimních barvách, sklizně a poutníků.

7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1684
STAŽENÍ
Staženo 876 krát

S tímto Den díkůvzdání zdarma spořič obrazovky můžete gratulovat nikomu se vám líbí tento americký termínem. V přední části pozadí pokryté dýně, základní složky tradiční dýňový koláč, můžete vidět Turecko je šokován vidět jeho peří, možná proto, že ví, co očekávat ... Buď proto, že si zapomenete vzít dovolenou díkůvzdání, nebo proto, že jsou živé, musím stáhnout a nezapomeňte se o něj podělit se svými přáteli, takže vím, že miluješ tento svátek.