Rodinná zábava díkůvzdání

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : Rodinná zábava díkůvzdání

Spořiče obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání

Animovaný spořič obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání

Spořič Obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Je podzim v tomto spořič obrazovky, ale ne jen, že je podzim, to je Den díkůvzdání! Děti nemusí chodit do školy, aby mohli hrát na zahradě se všemi listy. Vypadá to, že něco je vaření ... Něco jako krůtí, dýňový koláč, kukuřičný chléb a brusinkovou omáčkou! Je to Den díkůvzdání, užijte si to s rodinou a doporučuji si tento spořič obrazovky ke svým přátelům tak, aby příliš slavit tento den s vámi.

Den díkůvzdání je den oslav, a tak normální věc, kterou musíte udělat, je mít večeři se všemi rodinou a přáteli, a to je důvod, proč obvykle věc, že ​​je obrovský krocan. Den díkůvzdání je vždy slaví čtvrtý čtvrtek v listopadu, se slaví v mnoha částech světa, ale především v USA a Kanadě, kde je státní svátek a rodinné shromažďuje. To je další den byl známý jako Černý pátek poklesem tržeb podniků, které se kontroval s velkým nabídky a propagační akce na podporu spotřeby.. Stáhněte si spořič obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 252 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 13:10:17, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Rodinná zábava díkůvzdání z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1113 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 252 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 72 hlasů
Top číslo 689
STAŽENÍ
Staženo 3570 krát

Toto je spořič obrazovky, který byste měli mít na na Den díkůvzdání. Obvyklá kolo smajlík je řezbářské krocana s obrovským nožem a vidličkou obrovské. Pozadí je obloha modrá a je plná listí symbolizující podzimní sezónu, sezónu, že Den díkůvzdání se slaví dovnitř Je čtvrtek večer, a když se celá rodina čekání přišel, začne jíst chutné plněné krůtí, který byl pečený celý den trouby. Čas vyřezat krocana přišel, díkůvzdání přijde a všichni připomíná vyřezat krocana. S tímto spořič obrazovky vás naučí, jak správně krájet na vaše rodinné párty bude úspěch.

7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1623
STAŽENÍ
Staženo 1424 krát

Zdarma spořič obrazovky, takže můžete oslavit Den díkůvzdání. Dvě nevinné děti oblečené jako poutníci vyměňovat jídlo během pikniku v lese, kde se slaví Den díkůvzdání. Pokud se i vy chcete oslavit sklizeň domů (Den díkůvzdání), můžete sdílet tento spořič obrazovky ve vás sociální sítě popřát šťastný den pro své přátele v samém rodinný výlet. Na obrázku můžeme vidět chlapec a dívka oblečená poutníky. To je typický díkůvzdání kostým.