šťastný díkůvzdání den

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : šťastný díkůvzdání den

Spořiče obrazovky šťastný díkůvzdání den

Animovaný spořič obrazovky šťastný díkůvzdání den

Spořič Obrazovky šťastný díkůvzdání den
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky máme emotikon zvedání ceduli, která říká šťastný díkůvzdání. A protože je to Den díkůvzdání, že je oblečený jako poutník a je obklopen dýně. Na pozadí je jednoduchý plátno se zelenými čtverečky, které připomíná starších dob. Tento spořič obrazovky nemůže chybět slavit svátek Díkůvzdání, a cítit se jako poutník, a pokud se vám líbí, nezapomeňte můžete sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.

Den díkůvzdání je světský svátek ve všech Spojených státech a Kanadě. To se slaví každý čtvrtý čtvrtek v listopadu ve Spojených státech. V Kanadě, to je druhé pondělí v říjnu. Tento outfit se stal charakteristickým oblečení Den díkůvzdání. Také dýně, objevit se za tímto poutní smajlík, je velmi charakteristické pro tento americký svátek. Je to skvělý způsob, jak chtějí někoho šťastný Den díkůvzdání.. Stáhněte si spořič obrazovky šťastný díkůvzdání den kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 210 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 12:10:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky šťastný díkůvzdání den z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 476 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 210 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1748
STAŽENÍ
Staženo 798 krát

Dýně, které se objevují v této velké oblasti zelenina jsou hlavní surovinou pro dýňový koláč, jeden z nejtradičnějších jídel Den díkůvzdání.Jablečný koláč nebo ořechový jsou jiné dezerty také často považují za konec tohoto rodinného jídla.Nejdůležitější je, strávit tento svátek je obklopen blízkými a rodinou, protože je to velmi rodinnou dovolenou. Můžete také ozdobit váš počítač k tomuto dni se tento spořič obrazovky s dýní v sadu.

4
4 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1629
STAŽENÍ
Staženo 1273 krát

Zdarma spořič obrazovky s velkou sbírkou obrazů o vysoké kvalitě o den díkůvzdání. Můžete vidět z obrázků všech druhů potravin, nejvíce tradiční díkůvzdání den, dýně, koláče a pečeného krocana, tradiční nádivka s kukuřičného chleba a šalvějí. Pokud chcete oslavit Den díkůvzdání večeře v pravém americkém stylu, nebo alespoň chtějí mít zastoupení na vašem počítači s touto zdarma spořič obrazovky můžete oslavit tento svátek. Sdílet spořič obrazovky je také na sociálních sítích na den ti pogratulovat své přátele.