šťastný díkůvzdání den

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : šťastný díkůvzdání den

Spořiče obrazovky šťastný díkůvzdání den

Animovaný spořič obrazovky šťastný díkůvzdání den

Spořič Obrazovky šťastný díkůvzdání den
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky máme emotikon zvedání ceduli, která říká šťastný díkůvzdání. A protože je to Den díkůvzdání, že je oblečený jako poutník a je obklopen dýně. Na pozadí je jednoduchý plátno se zelenými čtverečky, které připomíná starších dob. Tento spořič obrazovky nemůže chybět slavit svátek Díkůvzdání, a cítit se jako poutník, a pokud se vám líbí, nezapomeňte můžete sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.

Den díkůvzdání je světský svátek ve všech Spojených státech a Kanadě. To se slaví každý čtvrtý čtvrtek v listopadu ve Spojených státech. V Kanadě, to je druhé pondělí v říjnu. Tento outfit se stal charakteristickým oblečení Den díkůvzdání. Také dýně, objevit se za tímto poutní smajlík, je velmi charakteristické pro tento americký svátek. Je to skvělý způsob, jak chtějí někoho šťastný Den díkůvzdání.. Stáhněte si spořič obrazovky šťastný díkůvzdání den kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 172 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 12:10:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky šťastný díkůvzdání den z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 476 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 172 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1684
STAŽENÍ
Staženo 743 krát

S tímto Den díkůvzdání zdarma spořič obrazovky můžete gratulovat nikomu se vám líbí tento americký termínem. V přední části pozadí pokryté dýně, základní složky tradiční dýňový koláč, můžete vidět Turecko je šokován vidět jeho peří, možná proto, že ví, co očekávat ... Buď proto, že si zapomenete vzít dovolenou díkůvzdání, nebo proto, že jsou živé, musím stáhnout a nezapomeňte se o něj podělit se svými přáteli, takže vím, že miluješ tento svátek.

5
5 z 10 - 32 hlasů
Top číslo 710
STAŽENÍ
Staženo 2823 krát

Efektní dýňový koláč? Tak to vám dává poutní ženu vždy mít je k dispozici pro vás na Den díkůvzdání. Krásné poutní žena s velkýma hnědýma očima a růžovými rty připravil vynikající tradiční dýňový koláč. Obrázek oslavit tento den díkůvzdání nebo dožínky je také známá jako v Evropě. Dort se s vámi podělit a všech přátel, které se rozhodnou sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích. Dýně spolu s barvou pozadí nám připomínají typické díkůvzdání úzce souvisí s podzimních barvách, sklizně a poutníků.