Turecko běží v den díkůvzdání

Spořiče obrazovky Díkůvzdání : turecko běží v den díkůvzdání

Spořiče obrazovky turecko běží v den díkůvzdání

Animovaný spořič obrazovky turecko běží v den díkůvzdání

Spořič Obrazovky Turecko běží v Den díkůvzdání
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

To krůtí běží docela strach, protože je Den díkůvzdání. Písmena se zobrazují po Turecku a jsou umístěny ve scéně. Na večeři díkůvzdání tradice je jíst jako pečený krocan, nádivka, a tak tento pták přiběhne ze scény. Tento festival se slaví na podzim, takže nejvíce charakteristické barvy jsou hnědá, pomeranče, žluté a hnědé. Tato scéna tak legrační, je to skvělý způsob, jak vyzdobit váš počítač s touto dovolenou.

Veselí díkůvzdání původně sloužila poděkovat dobrou úrodu a vychutnat potraviny, které byly dosaženy v polích. Všimněte si také, že poutníci seděla u stolu vedle Native Američany, aby si chutné jídlo společně. Proto je také tradice přivítat lidi, kteří jsou bez domova sdílet díkůvzdání večeře. Nejčastěji oslavit tento den se svými blízkými, rodinou a přáteli. Turecko je hvězda jídlo večeře, ale dýňový koláč nebo brusinková omáčka. V některých amerických městech konalo velké díkůvzdání průvody.. Stáhněte si spořič obrazovky Turecko běží v Den díkůvzdání kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Díkůvzdání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Díkůvzdání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-02 10:03:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Díkůvzdání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Turecko běží v Den díkůvzdání z Díkůvzdání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 175 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1700
STAŽENÍ
Staženo 533 krát

Tam je hvězda recept, aby oslavili Den díkůvzdání: pečená krůta. Tato strana je také někdy nazýván Krocan Den. Vlastně je to docela jednoduchý recept, pokud jsou dodržovány kroky. Po rozmrazení krocana, vyčistit a vyprázdnit. Předehřejte troubu na 375 º F a jak to taje nějaké máslo na pánvi. Tam jsme smažit zeleninu pro plnění, jako cibule, celer, mrkev a dokonce i houby. S tím vším, naplňte krůtu, posety některé koření, a tak jsme se představit trouby pokryté fólií. Bude připravena po 45 minut při teplotě 400 ° F a 60 minut při 350 ° F!

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1594
STAŽENÍ
Staženo 954 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět mladý poutník chlapec se snaží chytit krocana na Den díkůvzdání. Turecko se skrývá za stromy, zatímco dítě není schopno se s vámi setkat a dát se do pronásledování. Velmi pěkný spořič obrazovky, který můžete sdílet se svými přáteli a sociálních sítí pro všechny držet v tajnosti Den díkůvzdání. Zvířecí kůže a vypadá jako mladý poutník s pistolí není schopen ho lovit.