Big Hero 6

Spořiče obrazovky Disney : Big Hero 6

Spořiče obrazovky Big Hero 6

Animovaný spořič obrazovky Big Hero 6

Spořič Obrazovky Big Hero 6
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této scéně vidíme dva protagonisty filmu Disney Big Hero 6, které jsou Hiro Hamada a Baymax jeho robot. Zde vidíme, je létání nad městem Sanfransokyo. Hiro je mladý génius robotiky a informatiky, který vytvořil působivé zbroj pro Baymax a sám. S jejich obleky se snaží zastavit padoucha Yokay, který využívá nano-roboty, aby páchali zločiny. Chcete-li tak učinit, tyto dva hrdinové létat rychle přes mrakodrapy.

Tento animovaný film byl propuštěn v roce 2014 a je upraven z Walt Disney Animation Studios a Marvel Studios v opuštěném Marvel Comics projektu. V rámci tohoto projektu se styly superhrdiny filmů s nezaměnitelným stylem filmů Disney jsou smíšené. Kromě Baymax a Hiro ostatní protagonisté tohoto filmu jsou Gogo Tomago, Honey Lemon, Wasabi-no Ginger a Fredsilla. Dohromady tvoří skupinu 6 hrdinů, kteří mají v úmyslu zkazit Yokay plány, nebezpečný darebák, který řídí malé roboty pomocí telepatie. Pokud se vám líbí Disney filmy, můžete si ujít tuto vzrušující nový projekt plný zábavy, akce a technologií.. Stáhněte si spořič obrazovky Big Hero 6 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 10 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-03 10:11:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Big Hero 6 z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 10 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 36 hlasů
Top číslo 961
STAŽENÍ
Staženo 2138 krát

V tomto volném spořič obrazovky, budete mít některé z nejlepších fotografií z filmu Kráska a zvíře Walt Disney. Je tam jeden s Beast oblečený, ještě jeden s Bellou také oblečená, další z nich tančí na hlavním sále, a druhý se všemi přátelských postav z filmu. Pokud jste fanoušek klasiky Disney, jistě vlastníte tento film.Milostný příběh, který porušuje formy. Následující mít polovina tradiční styl napůl počítačem. Prožijte znovu jeden z nejlepších Disney klasiky s touto zdarma spořič obrazovky tohoto krásného příběhu lásky a dobrodružství.

6
6 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 764
STAŽENÍ
Staženo 2397 krát

Transparentní screensaver Na vlásku od Disney. Nová klasická kreslená produkoval Walt Disney Animation Studios. Film vypráví příběh o dívce, nelze ostříhat vlasy, je to kouzelné, ale ztrácí výpadku elektrického proudu. Její nevlastní matka využije toho, že je věčně mladý, a držel v zajetí ve věži, až se narazí na tuláka Flynn Rider. Společně žijí záležitost s Pascal chameleona a Maximus kůň hledá své skutečné rodiče. Pak ji sdílet se všemi, na co si vzpomenete na nejlepších sociálních sítí tam jsou!