Big Hero 6

Spořiče obrazovky Disney : Big Hero 6

Spořiče obrazovky Big Hero 6

Animovaný spořič obrazovky Big Hero 6

Spořič Obrazovky Big Hero 6
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této scéně vidíme dva protagonisty filmu Disney Big Hero 6, které jsou Hiro Hamada a Baymax jeho robot. Zde vidíme, je létání nad městem Sanfransokyo. Hiro je mladý génius robotiky a informatiky, který vytvořil působivé zbroj pro Baymax a sám. S jejich obleky se snaží zastavit padoucha Yokay, který využívá nano-roboty, aby páchali zločiny. Chcete-li tak učinit, tyto dva hrdinové létat rychle přes mrakodrapy.

Tento animovaný film byl propuštěn v roce 2014 a je upraven z Walt Disney Animation Studios a Marvel Studios v opuštěném Marvel Comics projektu. V rámci tohoto projektu se styly superhrdiny filmů s nezaměnitelným stylem filmů Disney jsou smíšené. Kromě Baymax a Hiro ostatní protagonisté tohoto filmu jsou Gogo Tomago, Honey Lemon, Wasabi-no Ginger a Fredsilla. Dohromady tvoří skupinu 6 hrdinů, kteří mají v úmyslu zkazit Yokay plány, nebezpečný darebák, který řídí malé roboty pomocí telepatie. Pokud se vám líbí Disney filmy, můžete si ujít tuto vzrušující nový projekt plný zábavy, akce a technologií.. Stáhněte si spořič obrazovky Big Hero 6 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-11-03 10:11:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Big Hero 6 z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1305
STAŽENÍ
Staženo 1533 krát

Blesk McQueen spořič obrazovky, hlavní postava filmu Disney Pixar, Cars. V tento spořič obrazovky můžeme vidět logo filmu Cars a Blesk McQueen skákání na křivky závodním okruhu. Blesk McQueen je mladý závodní auto, který je v horní části pístu poháru, a musí se naučit spoléhat na ostatní a být méně arogantní a nafoukaný.

9
9 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1355
STAŽENÍ
Staženo 1834 krát

Zjistěte, s novým filmem Tento spořič obrazovky Disney a Frankenweenie. V této obrazovky můžete vidět obrázky z filmu, scény, kde Victor, dítě protagonista, objeví se svým psem Sparky. Tam jsou také propagační snímky o filmu, a oficiální plakát z hlavních postav. Užijte si první fotky a obrázky z filmu a sdílet spořič obrazovky s přáteli na sociálních sítích. Zjistěte si, dříve než kdokoliv jiný nový film Tima Burtona, Frankenweenie!