Disney Mickey Mouse

Spořiče obrazovky Disney : Disney Mickey Mouse

Spořiče obrazovky Disney Mickey Mouse

Animovaný spořič obrazovky Disney Mickey Mouse

Spořič Obrazovky Disney Mickey Mouse
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této spořič obrazovky můžete vidět slavný Mickey Mouse, nejpopulárnější Disney charakter v celé jeho historii. Zde jsou různé verze tohoto charakteru, od svého prvního provedení v černé a bílé na své nedávné vystoupení v sériích videohry Srdce království. Můžete také vidět, jak na sobě roucho Čarodějův učeň se Wich se objevil ve filmu Fantasia, povolený v roce 1940.

Věděli jste, že Disney Company slaví Mickeyho narozeniny 18. listopadu? Jeho rok narození je považováno za 1928, což je datum, Steamboat Willie měl premiéru, krátký film první zvuk, kde se objeví. Od té doby, Mickey Mouse se vyvinul v průběhu let, ale on vždy udržel jeho podstatu. Tento znak hrál v dětských seriálů, filmů, krátkých filmů, kreslených filmů a dokonce i mnoho videoher. Tento znak se ukázal jako variace Oswald Lucky Rabbit, kdy Walt Disney ztratil práva k tomuto králíka.. Stáhněte si spořič obrazovky Disney Mickey Mouse kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 36 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-24 09:10:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Disney Mickey Mouse z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 203 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 36 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1027
STAŽENÍ
Staženo 1787 krát

Jack Skellington je hvězda filmu Ukradené vánoce. Jack Skellington je zodpovědný za řízení Halloween, ale nudí vždy dělá a splňují Vánoce, padá v lásce s myšlenkou této strany, a rozhodne se unést Svatý Mikuláš, sám zorganizovat Vánoce letos, s výsledky velmi těžké.

8
8 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 974
STAŽENÍ
Staženo 1906 krát

S touto zdarma spořič obrazovky, budete mít nejlepší fotky z Lilo a Stitch, Disney animovaný film, který měl premiéru v roce 2002. Lilo je Havajský dívka, která kontaktuje experimentální stvoření jménem Stitch z mimozemského původu. Lilo Stitch učí chovat se dobře s lidmi, aby mu bylo umožněno zůstat s ní. Pokud se vám líbil tento animovaný film, sdílet na sociálních sítích Tento spořič obrazovky.