Disney Mickey Mouse

Spořiče obrazovky Disney : Disney Mickey Mouse

Spořiče obrazovky Disney Mickey Mouse

Animovaný spořič obrazovky Disney Mickey Mouse

Spořič Obrazovky Disney Mickey Mouse
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této spořič obrazovky můžete vidět slavný Mickey Mouse, nejpopulárnější Disney charakter v celé jeho historii. Zde jsou různé verze tohoto charakteru, od svého prvního provedení v černé a bílé na své nedávné vystoupení v sériích videohry Srdce království. Můžete také vidět, jak na sobě roucho Čarodějův učeň se Wich se objevil ve filmu Fantasia, povolený v roce 1940.

Věděli jste, že Disney Company slaví Mickeyho narozeniny 18. listopadu? Jeho rok narození je považováno za 1928, což je datum, Steamboat Willie měl premiéru, krátký film první zvuk, kde se objeví. Od té doby, Mickey Mouse se vyvinul v průběhu let, ale on vždy udržel jeho podstatu. Tento znak hrál v dětských seriálů, filmů, krátkých filmů, kreslených filmů a dokonce i mnoho videoher. Tento znak se ukázal jako variace Oswald Lucky Rabbit, kdy Walt Disney ztratil práva k tomuto králíka.. Stáhněte si spořič obrazovky Disney Mickey Mouse kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 40 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-24 09:10:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Disney Mickey Mouse z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 224 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 40 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1251
STAŽENÍ
Staženo 2180 krát

Raubíř Ralf je animovaný film z Walt Disney vypráví příběh Ralph, charakter v videohře, která uniká hru s jinými hrami, které chtějí zlepšit a mít více přátel. Ralph zná herní postavy a dělá nové přátele v konci uloží herní svět a stává se hrdinou.

8
8 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1585
STAŽENÍ
Staženo 1693 krát

Zábava spořič obrazovky představovat Stitch dorazí na našich webových stránkách! Tento škodlivý postava ve filmu Lilo a Stitch se objeví na pláži hrací kytaru oblečený jako Elvis Presley, známý jako král rock and rollu. Stitch je cizinec experiment, který byl vytvořen s cílem způsobit zmatek, ale když přijde na Havaji a je přijat jako mazlíček Lilo, jeho charakter dramaticky mění a stává se více poslušný a laskavý.