Disney Mickey Mouse

Spořiče obrazovky Disney : Disney Mickey Mouse

Spořiče obrazovky Disney Mickey Mouse

Animovaný spořič obrazovky Disney Mickey Mouse

Spořič Obrazovky Disney Mickey Mouse
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této spořič obrazovky můžete vidět slavný Mickey Mouse, nejpopulárnější Disney charakter v celé jeho historii. Zde jsou různé verze tohoto charakteru, od svého prvního provedení v černé a bílé na své nedávné vystoupení v sériích videohry Srdce království. Můžete také vidět, jak na sobě roucho Čarodějův učeň se Wich se objevil ve filmu Fantasia, povolený v roce 1940.

Věděli jste, že Disney Company slaví Mickeyho narozeniny 18. listopadu? Jeho rok narození je považováno za 1928, což je datum, Steamboat Willie měl premiéru, krátký film první zvuk, kde se objeví. Od té doby, Mickey Mouse se vyvinul v průběhu let, ale on vždy udržel jeho podstatu. Tento znak hrál v dětských seriálů, filmů, krátkých filmů, kreslených filmů a dokonce i mnoho videoher. Tento znak se ukázal jako variace Oswald Lucky Rabbit, kdy Walt Disney ztratil práva k tomuto králíka.. Stáhněte si spořič obrazovky Disney Mickey Mouse kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 39 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-24 09:10:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Disney Mickey Mouse z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 210 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 39 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 766
STAŽENÍ
Staženo 2859 krát

Spořič obrazovky o znaků Příběh Hráček 2, americký počítačový-animované komedie filmové režie John Lasseter a spolupráci v režii Lee Unkrich a Ash Brannon. Je to pokračování filmu z roku 1995 Příběh Hráček, povolený Walt Disney Obrázky a třetím filmu se má vyrábět Pixar. 11 let později, druhé pokračování Příběh Hráček 3 byl propuštěn 18. června 2010.

6
6 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 742
STAŽENÍ
Staženo 3220 krát

Kačer Donald obrazovky. Kačer Donald je kreslená postava vytvořená v roce 1934 u Walta Disneye a licencován společností Walta Disneye. Kačer Donald je antropomorfní bílé kachny s žluto-oranžové zákona, nohou a chodidel. On obvykle nosí námořnický oblek s čepicí a černou nebo červenou motýlku. Pokud se vám líbí Kačer Donald, budete mít tuto bezplatnou obrazovky.