Elsa Frozen

Spořiče obrazovky Disney : Elsa Frozen

Spořiče obrazovky Elsa Frozen

Animovaný spořič obrazovky Elsa Frozen

Spořič Obrazovky Elsa Frozen
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Chraňte svůj počítač s neuvěřitelnou magické síly Elsa, protagonista Frozen! To Disney Princess se objeví v této scéně oddávat své ledové síly, a vy můžete vidět vycházející z jejich rukou velký výbuch mrazu a ledu, plnění všude kolem malé sněhové krystaly, které chrání obrazovku jí počítače. Poté, co žil dětství tajemství a obav, nyní Elsa je velmi sebevědomý dospělá žena jen v míru se sebou samým, bez nepříznivých dopadů na nikoho.

Frozen byl jeden z posledních filmů Walt Disney Animation Studios, která byla nejúspěšnější, a to i když již byly propuštěny později filmy ještě dává, že mluvit. Jeho píseň Let It Go bylo celosvětový úspěch, i dosažení Oscara za nejlepší soundtrack. Princess Elsa je nejlepší postava hlídat obrazovku počítače. Pokaždé, když je počítač nečinný po dobu, Elsa se zdá rozšířit svou kouzelnou led všude. Na modré a růžové barvy naplňuje světlem svůj monitor s kouzlem nejlepších Disney klasiky.. Stáhněte si spořič obrazovky Elsa Frozen kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 27 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-04-24 10:04:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elsa Frozen z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 189 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 27 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1208
STAŽENÍ
Staženo 2114 krát

Ve světě Disney je také slaví Halloween. Vaše oblíbené postavy jsou připraveni na oslavu této zábavné párty. Uvidíte objeví Stitch převlečený za čerta, Jack Skellington z Ukradené Vánoce Prasátko strašit Medvídek Pú nebo praštěný, Myšák Mickey a Kačer Donald se tváří jako Frankenstein, upír a vlkodlak.Velmi zábavné spořič obrazovky, který se mísí kouzlo postaviček z Disneyho filmů s legrační Halloween, šťastný a děsivé noci.

6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1646
STAŽENÍ
Staženo 1736 krát

Disney Pixar Film s názvem Inside Out. Animovaný film z Walt Disney. Film vypráví příběh dívky, která se pohyboval bydlet ve velkém městě, a to jako žít tuto zkušenost. V mozcích lidí, řídí naše emoce a film vypráví, jak se naše různé emoce ovládat naše akce a paměti jsou vytvořeny. Příběh postavený psychology a pedagogy, který ukazuje velmi dobře vývoj dětí a zrání lidí na základě našich vzpomínek a zážitků. Produkoval Pixar Animation Studios a distribuovaný Walt Disney Pictures. Historie pět projevů jejích emocí: Joy, smutek, strach, hnus a hněv.