Elsa Frozen

Spořiče obrazovky Disney : Elsa Frozen

Spořiče obrazovky Elsa Frozen

Animovaný spořič obrazovky Elsa Frozen

Spořič Obrazovky Elsa Frozen
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Chraňte svůj počítač s neuvěřitelnou magické síly Elsa, protagonista Frozen! To Disney Princess se objeví v této scéně oddávat své ledové síly, a vy můžete vidět vycházející z jejich rukou velký výbuch mrazu a ledu, plnění všude kolem malé sněhové krystaly, které chrání obrazovku jí počítače. Poté, co žil dětství tajemství a obav, nyní Elsa je velmi sebevědomý dospělá žena jen v míru se sebou samým, bez nepříznivých dopadů na nikoho.

Frozen byl jeden z posledních filmů Walt Disney Animation Studios, která byla nejúspěšnější, a to i když již byly propuštěny později filmy ještě dává, že mluvit. Jeho píseň Let It Go bylo celosvětový úspěch, i dosažení Oscara za nejlepší soundtrack. Princess Elsa je nejlepší postava hlídat obrazovku počítače. Pokaždé, když je počítač nečinný po dobu, Elsa se zdá rozšířit svou kouzelnou led všude. Na modré a růžové barvy naplňuje světlem svůj monitor s kouzlem nejlepších Disney klasiky.. Stáhněte si spořič obrazovky Elsa Frozen kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 25 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-04-24 10:04:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elsa Frozen z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 189 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 25 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 88 hlasů
Top číslo 503
STAŽENÍ
Staženo 5466 krát

Pokud jste velký fanoušek Walta Disneyho filmů, nemůžete minout Frozen, film odehrávající se v ledovém království Arendelle. Vidíme, Elsa, Sněhová královna, na sobě modré šaty a sníh krystalu v jeho ruce, a Annu, její malá sestra. Zdá se také, Olaf, legrační sněhulák, zatímco malá sníh padá na všechny. Tento nový Disney film je inspirován chladných oblastech Alp, v centru Evropy. S naším zdarma spořič obrazovky můžete cestovat do vzdálených zemí, aniž by opustil místo.

7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1180
STAŽENÍ
Staženo 1696 krát

Užijte si tento spořič obrazovky, auta animovaný celovečerní Disney Pixar, zcela zdarma. Můžete vidět, jak jeden z aut, které se objevují ve filmu prochází svůj obrazovku po špičkách tiše, aniž by se hluk na silnici. Tento modrý vůz je sekundární postava v Auta Disney filmů. Pokud se vám líbil filmy Blesk McQueen, nainstalujte si tento spořič obrazovky a sdílet jej na sociálních sítích s tlačítky Dáváme Vám. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.