Elvis Stitch

Spořiče obrazovky Disney : Elvis Stitch

Spořiče obrazovky Elvis Stitch

Animovaný spořič obrazovky Elvis Stitch

Spořič Obrazovky Elvis Stitch
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zábava spořič obrazovky představovat Stitch dorazí na našich webových stránkách! Tento škodlivý postava ve filmu Lilo a Stitch se objeví na pláži hrací kytaru oblečený jako Elvis Presley, známý jako král rock and rollu. Stitch je cizinec experiment, který byl vytvořen s cílem způsobit zmatek, ale když přijde na Havaji a je přijat jako mazlíček Lilo, jeho charakter dramaticky mění a stává se více poslušný a laskavý.

Film Lilo & Stitch je 2D animaic. Stáhněte si spořič obrazovky Elvis Stitch kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-09 08:07:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elvis Stitch z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1180
STAŽENÍ
Staženo 1696 krát

Užijte si tento spořič obrazovky, auta animovaný celovečerní Disney Pixar, zcela zdarma. Můžete vidět, jak jeden z aut, které se objevují ve filmu prochází svůj obrazovku po špičkách tiše, aniž by se hluk na silnici. Tento modrý vůz je sekundární postava v Auta Disney filmů. Pokud se vám líbil filmy Blesk McQueen, nainstalujte si tento spořič obrazovky a sdílet jej na sociálních sítích s tlačítky Dáváme Vám. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.

8
8 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1072
STAŽENÍ
Staženo 2069 krát

V tomto novém spořič obrazovky se obnovit starou Disney film, povolený v roce 1995. Pocahontas zobrazí se smutným výrazem, jak fouká vítr vlasy mává. Suché listí létající kolem, zatímco ona zůstává stálý.Příběh tohoto filmu od Walt Disney Pictures je založen na skutečném příběhu John Smith, britský námořník, a rodné indické názvem Matoaka, také volal Pocahontas její dlouhé vlasy. Pokud tento film tě vzrušovat, si nyní můžete přizpůsobit svůj desktop s tímto spořič obrazovky.