Elvis Stitch

Spořiče obrazovky Disney : Elvis Stitch

Spořiče obrazovky Elvis Stitch

Animovaný spořič obrazovky Elvis Stitch

Spořič Obrazovky Elvis Stitch
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zábava spořič obrazovky představovat Stitch dorazí na našich webových stránkách! Tento škodlivý postava ve filmu Lilo a Stitch se objeví na pláži hrací kytaru oblečený jako Elvis Presley, známý jako král rock and rollu. Stitch je cizinec experiment, který byl vytvořen s cílem způsobit zmatek, ale když přijde na Havaji a je přijat jako mazlíček Lilo, jeho charakter dramaticky mění a stává se více poslušný a laskavý.

Film Lilo & Stitch je 2D animaic. Stáhněte si spořič obrazovky Elvis Stitch kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-09 08:07:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elvis Stitch z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 105 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1328
STAŽENÍ
Staženo 1612 krát

S touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět některé postavy z Disney filmu Aladdin objeví na ploše. Transparentní Aladdin spořič obrazovky, aby si s jedním z nejlepších klasických Disney z každého okamžiku. Jasmín, Džin, Kouzelný Koberec, Abu, zlý Jafar a Aladin se objeví na ploše, aby orientální vzhled vašeho počítače. Pokud sdílíte tento spořič obrazovky na sociálních sítích na své přátele, uvidí zpět Aladdin a přátele, a zapamatujte si krásný film, plný dobrodružství a lásky.

6
6 z 10 - 49 hlasů
Top číslo 735
STAŽENÍ
Staženo 2476 krát

Spořič obrazovky se scénami z filmu Lví král z Disney. To byl animovaný film číslo 32 produkoval Walt Disney Pictures. Příběh sleduje dobrodružství lev Simba, syn Mufasa, krále africké savany. Spolu s Timon, Pumbaa, Nala a Zazu, živých dobrodružství a řešit problémy jejich světa. Pokud chcete prožít kouzlo Disney klasické Lví král, nainstalujte si tento spořič obrazovky zdarma.