Elvis Stitch

Spořiče obrazovky Disney : Elvis Stitch

Spořiče obrazovky Elvis Stitch

Animovaný spořič obrazovky Elvis Stitch

Spořič Obrazovky Elvis Stitch
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zábava spořič obrazovky představovat Stitch dorazí na našich webových stránkách! Tento škodlivý postava ve filmu Lilo a Stitch se objeví na pláži hrací kytaru oblečený jako Elvis Presley, známý jako král rock and rollu. Stitch je cizinec experiment, který byl vytvořen s cílem způsobit zmatek, ale když přijde na Havaji a je přijat jako mazlíček Lilo, jeho charakter dramaticky mění a stává se více poslušný a laskavý.

Film Lilo & Stitch je 2D animaic. Stáhněte si spořič obrazovky Elvis Stitch kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-09 08:07:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elvis Stitch z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 767
STAŽENÍ
Staženo 2809 krát

Již v roce spořič obrazovky Univerzita Pro Příšerky, nový Disney Pixar filmu! Chraňte svůj obrazovku s tímto animaci, ve které James P. Sullivan, také známý jako Sulley, pozdraví nás přívětivě, zatímco Mike Wazowski uvést do praxe všechno naučil ve škole děsí a je děsivý výkřik s prudkým výrazem. Pokud se vám líbil film vydaný v roce 2001, Příšerky sro, zda tento nový díl nezklame, neboť si zachovává veškeré kouzlo a humor Monsters Inc s některými mladšími postavami, které budou žít zábavné a bláznivé dobrodružství s novými kamarády, jako Terry a Terri, pan Carlton, Squishy nebo umění a znaky, které poznáte, jak Randy Boggs, nebo Randall.

6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1305
STAŽENÍ
Staženo 1654 krát

Blesk McQueen spořič obrazovky, hlavní postava filmu Disney Pixar, Cars. V tento spořič obrazovky můžeme vidět logo filmu Cars a Blesk McQueen skákání na křivky závodním okruhu. Blesk McQueen je mladý závodní auto, který je v horní části pístu poháru, a musí se naučit spoléhat na ostatní a být méně arogantní a nafoukaný.