V hlave

Spořiče obrazovky Disney : v hlave

Spořiče obrazovky v hlave

Animovaný spořič obrazovky v hlave

Spořič Obrazovky V hlave
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Disney Pixar Film s názvem Inside Out. Animovaný film z Walt Disney. Film vypráví příběh dívky, která se pohyboval bydlet ve velkém městě, a to jako žít tuto zkušenost. V mozcích lidí, řídí naše emoce a film vypráví, jak se naše různé emoce ovládat naše akce a paměti jsou vytvořeny. Příběh postavený psychology a pedagogy, který ukazuje velmi dobře vývoj dětí a zrání lidí na základě našich vzpomínek a zážitků. Produkoval Pixar Animation Studios a distribuovaný Walt Disney Pictures. Historie pět projevů jejích emocí: Joy, smutek, strach, hnus a hněv.

Příběh filmu se odehrává v mysli dítěte, Riley Anderson, kde pět emoce, jako je radost, smutek, strach, hněv a znechucení řídit jejich akce a udržet jejich vzpomínky. Animovaný film o změnách ve vývoji dětí a dospívajících. Vzpomínky a zkušenosti jsou nejdůležitější při dozrávání lidí. Emoce, které řídí náš mozek a vytváříme různé zkušenosti.. Stáhněte si spořič obrazovky V hlave kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-03 10:09:37, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky V hlave z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 1470
STAŽENÍ
Staženo 2334 krát

Chraňte svůj počítač s neuvěřitelnou magické síly Elsa, protagonista Frozen! To Disney Princess se objeví v této scéně oddávat své ledové síly, a vy můžete vidět vycházející z jejich rukou velký výbuch mrazu a ledu, plnění všude kolem malé sněhové krystaly, které chrání obrazovku jí počítače. Poté, co žil dětství tajemství a obav, nyní Elsa je velmi sebevědomý dospělá žena jen v míru se sebou samým, bez nepříznivých dopadů na nikoho.

6
6 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 742
STAŽENÍ
Staženo 3357 krát

Kačer Donald obrazovky. Kačer Donald je kreslená postava vytvořená v roce 1934 u Walta Disneye a licencován společností Walta Disneye. Kačer Donald je antropomorfní bílé kachny s žluto-oranžové zákona, nohou a chodidel. On obvykle nosí námořnický oblek s čepicí a černou nebo červenou motýlku. Pokud se vám líbí Kačer Donald, budete mít tuto bezplatnou obrazovky.