V hlave

Spořiče obrazovky Disney : v hlave

Spořiče obrazovky v hlave

Animovaný spořič obrazovky v hlave

Spořič Obrazovky V hlave
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Disney Pixar Film s názvem Inside Out. Animovaný film z Walt Disney. Film vypráví příběh dívky, která se pohyboval bydlet ve velkém městě, a to jako žít tuto zkušenost. V mozcích lidí, řídí naše emoce a film vypráví, jak se naše různé emoce ovládat naše akce a paměti jsou vytvořeny. Příběh postavený psychology a pedagogy, který ukazuje velmi dobře vývoj dětí a zrání lidí na základě našich vzpomínek a zážitků. Produkoval Pixar Animation Studios a distribuovaný Walt Disney Pictures. Historie pět projevů jejích emocí: Joy, smutek, strach, hnus a hněv.

Příběh filmu se odehrává v mysli dítěte, Riley Anderson, kde pět emoce, jako je radost, smutek, strach, hněv a znechucení řídit jejich akce a udržet jejich vzpomínky. Animovaný film o změnách ve vývoji dětí a dospívajících. Vzpomínky a zkušenosti jsou nejdůležitější při dozrávání lidí. Emoce, které řídí náš mozek a vytváříme různé zkušenosti.. Stáhněte si spořič obrazovky V hlave kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-03 10:09:37, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky V hlave z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 970
STAŽENÍ
Staženo 2212 krát

Zloba–Královna černé magie, jedna z nejtemnějších a nejděsivějších Disney darebáků, přichází s tímto filmem říct svůj příběh herečka Angelina Jolie! V tomto filmu se počítá skutečný příběh čarodějnice na klasické Šípková Růženka od Walt Disney Pictures. Zde si můžete prohlédnout tuto temnou víla oblečená s jejím charakteristickým kostýmu, s dvěma velkými černými rohy a její černé orlí křídla plně nasazeny. Pokud cítíte zvláštní slabost pro Zloba–Královna černé magie určitě budete milovat tento film, kde najdete původ této postavy a důvody pro jejich bezbožnost.

6
6 z 10 - 84 hlasů
Top číslo 664
STAŽENÍ
Staženo 3826 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je opravdu slideshow některé z nejkrásnějších obrazů princezen Disney. Disney Princess obrazovky. V ženské hlavní postavy, které se objevují v Walt Disney Pictures animovaný film. V tomto volném spořič obrazovky uvidíte Disney princezny jako Mulan, Bella, Ariel, Aurora, Popelka, Rapunzel, Jasmine, Pocahontas, Sněhurka a Tiana. Nakonec společně nové Princezny Disney Princezny klasických filmů vůbec. Vaše oblíbené postavy mohou ozdobit váš monitor.