V hlave

Spořiče obrazovky Disney : v hlave

Spořiče obrazovky v hlave

Animovaný spořič obrazovky v hlave

Spořič Obrazovky V hlave
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Disney Pixar Film s názvem Inside Out. Animovaný film z Walt Disney. Film vypráví příběh dívky, která se pohyboval bydlet ve velkém městě, a to jako žít tuto zkušenost. V mozcích lidí, řídí naše emoce a film vypráví, jak se naše různé emoce ovládat naše akce a paměti jsou vytvořeny. Příběh postavený psychology a pedagogy, který ukazuje velmi dobře vývoj dětí a zrání lidí na základě našich vzpomínek a zážitků. Produkoval Pixar Animation Studios a distribuovaný Walt Disney Pictures. Historie pět projevů jejích emocí: Joy, smutek, strach, hnus a hněv.

Příběh filmu se odehrává v mysli dítěte, Riley Anderson, kde pět emoce, jako je radost, smutek, strach, hněv a znechucení řídit jejich akce a udržet jejich vzpomínky. Animovaný film o změnách ve vývoji dětí a dospívajících. Vzpomínky a zkušenosti jsou nejdůležitější při dozrávání lidí. Emoce, které řídí náš mozek a vytváříme různé zkušenosti.. Stáhněte si spořič obrazovky V hlave kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-03 10:09:37, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky V hlave z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 987
STAŽENÍ
Staženo 2148 krát

Transparentní obrazovky Raubíř Ralf, v němž postavy filmu, as Ralf, Vanellope, Tamora Jean nebo Felix se objeví na obrazovce počítače na úkolu, který udělal, když necháte běžet na volnoběh počítač. Nechte znaky Raubíř Ralf napadnout počítač s touto nádhernou zdarma spořič obrazovky na Disney Pictures Raubíř Ralf filmu.

6
6 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 742
STAŽENÍ
Staženo 3054 krát

Kačer Donald obrazovky. Kačer Donald je kreslená postava vytvořená v roce 1934 u Walta Disneye a licencován společností Walta Disneye. Kačer Donald je antropomorfní bílé kachny s žluto-oranžové zákona, nohou a chodidel. On obvykle nosí námořnický oblek s čepicí a černou nebo červenou motýlku. Pokud se vám líbí Kačer Donald, budete mít tuto bezplatnou obrazovky.