Olaf Frozen

Spořiče obrazovky Disney : Olaf Frozen

Spořiče obrazovky Olaf Frozen

Animovaný spořič obrazovky Olaf Frozen

Spořič Obrazovky Olaf Frozen
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Olaf je sněhulák filmu Ledové království hrát po boku Anny, Elsa, Kristoff nebo Sven. Je to zábava sněhulák vytvořený Elsa díky své pravomoci ledu. Tato postava je velmi přátelský a vtipný, ale je to také něco, neznalý a nevinná a trochu nemotorný. Tady se usmívá ve středu v lese sníh. Tento znak je legrační část, která klade tento film od Walt Disney Pictures. Určitě si hodně legrace, protože to.

Ledové království, film Disney byl velký hit v roce 2013 produkoval Walt Disney Animation Studios. Dostal Cena Akademie za nejlepší animovaný film a nejlepší původní píseň pro Let It Go. On byl také nominován na mnoho dalších ocenění a uznání ze světa filmu. V době, kdy překonal rekord stala nejvíce animovaný pokladnu, jež předčí i Toy Story 3: Příběh hraček. V tomto příběhu led je skutečná hvězda, jako Elsa má moc zmrazit, co se dotýká, a není jasné, zda se jedná o dar, nebo prokletí.. Stáhněte si spořič obrazovky Olaf Frozen kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 163 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-14 10:10:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Olaf Frozen z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 308 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 163 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 1328
STAŽENÍ
Staženo 2042 krát

S touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět některé postavy z Disney filmu Aladdin objeví na ploše. Transparentní Aladdin spořič obrazovky, aby si s jedním z nejlepších klasických Disney z každého okamžiku. Jasmín, Džin, Kouzelný Koberec, Abu, zlý Jafar a Aladin se objeví na ploše, aby orientální vzhled vašeho počítače. Pokud sdílíte tento spořič obrazovky na sociálních sítích na své přátele, uvidí zpět Aladdin a přátele, a zapamatujte si krásný film, plný dobrodružství a lásky.

6
6 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1208
STAŽENÍ
Staženo 2114 krát

Ve světě Disney je také slaví Halloween. Vaše oblíbené postavy jsou připraveni na oslavu této zábavné párty. Uvidíte objeví Stitch převlečený za čerta, Jack Skellington z Ukradené Vánoce Prasátko strašit Medvídek Pú nebo praštěný, Myšák Mickey a Kačer Donald se tváří jako Frankenstein, upír a vlkodlak.Velmi zábavné spořič obrazovky, který se mísí kouzlo postaviček z Disneyho filmů s legrační Halloween, šťastný a děsivé noci.