Olaf Frozen

Spořiče obrazovky Disney : Olaf Frozen

Spořiče obrazovky Olaf Frozen

Animovaný spořič obrazovky Olaf Frozen

Spořič Obrazovky Olaf Frozen
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Olaf je sněhulák filmu Ledové království hrát po boku Anny, Elsa, Kristoff nebo Sven. Je to zábava sněhulák vytvořený Elsa díky své pravomoci ledu. Tato postava je velmi přátelský a vtipný, ale je to také něco, neznalý a nevinná a trochu nemotorný. Tady se usmívá ve středu v lese sníh. Tento znak je legrační část, která klade tento film od Walt Disney Pictures. Určitě si hodně legrace, protože to.

Ledové království, film Disney byl velký hit v roce 2013 produkoval Walt Disney Animation Studios. Dostal Cena Akademie za nejlepší animovaný film a nejlepší původní píseň pro Let It Go. On byl také nominován na mnoho dalších ocenění a uznání ze světa filmu. V době, kdy překonal rekord stala nejvíce animovaný pokladnu, jež předčí i Toy Story 3: Příběh hraček. V tomto příběhu led je skutečná hvězda, jako Elsa má moc zmrazit, co se dotýká, a není jasné, zda se jedná o dar, nebo prokletí.. Stáhněte si spořič obrazovky Olaf Frozen kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 124 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-14 10:10:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Olaf Frozen z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 301 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 124 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1024
STAŽENÍ
Staženo 2009 krát

Podívejte se s Peter Pan se nikdy přistát s touto zdarma spořič obrazovky tohoto klasika Disney. Pokud se vám to líbilo Disney filmu Peter Pan v roce 1953, si nyní můžete prožít své dobrodružství s Tinkerbell, Wendy a kapitán Hook v tomto zdarma spořič obrazovky. Mít pocit z létání mezi mraky s Petrem, vůdce Ztracení chlapci.

9
9 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1251
STAŽENÍ
Staženo 1820 krát

Raubíř Ralf je animovaný film z Walt Disney vypráví příběh Ralph, charakter v videohře, která uniká hru s jinými hrami, které chtějí zlepšit a mít více přátel. Ralph zná herní postavy a dělá nové přátele v konci uloží herní svět a stává se hrdinou.