Simba vs Scar

Spořiče obrazovky Disney : Simba vs Scar

Spořiče obrazovky Simba vs Scar

Animovaný spořič obrazovky Simba vs Scar

Spořič Obrazovky Simba vs Scar
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky top scéna se jeví jako Lví král, který čelí velkou bitvu Simba a jeho zlý strýc Scar Disney. Simba se vrátil k kultivovat trůn svého otce, a to je třeba vyhnat uchvatitelem Scar, který převzal celého království. Bojují tak divoce, v horní části Pride Rock, která je domovem pýše lvů. Scéna nyní chránit obrazovku počítače.

Film Lví král je jedním z Disney klasiky, která byla zahájena v roce 1994 a je zařadil číslo 32 z filmů Walta Disneye. To hraje Simba, lvíče opouští království po smrti krále Mufasa, jeho otec. Když se vrátí, stane dospělý, musí bojovat proti jeho strýc Scar získat trůn, protože on je právoplatným králem. Tento film je poněkud inspirován Hamlet, Williama Shakespeara práce, ale velmi volně. Tento animovaný film získal Oscara za nejlepší soundtrack a na Zlatý glóbus za nejlepší film ocenění. I když najednou to bylo si myslel, že tento film byl vedlejší projekt s Pocahontas, která se konala ve stejnou dobu, faktem je, že získá hodně úspěchů.. Stáhněte si spořič obrazovky Simba vs Scar kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 94 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-19 11:01:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Simba vs Scar z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 94 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 49 hlasů
Top číslo 790
STAŽENÍ
Staženo 2637 krát

Spořič obrazovky z "Na vlásku», Disney karikatury, který následuje dobrodružství Rapunzel. Příběh vychází z klasické pohádky dívka dlouhé blond vlasy, která žije ve věži. To má magické vlasy. Oživit s touto zdarma spořič obrazovky krásné love story mezi Rapunzel a Flynn. Hezké obrázky v HD a plné barev. Příběh akce, komedie a lásky, nyní na spořič obrazovky, a zdarma!

8
8 z 10 - 29 hlasů
Top číslo 1268
STAŽENÍ
Staženo 2158 krát

V této spořič obrazovky můžete vidět slavný Mickey Mouse, nejpopulárnější Disney charakter v celé jeho historii. Zde jsou různé verze tohoto charakteru, od svého prvního provedení v černé a bílé na své nedávné vystoupení v sériích videohry Srdce království. Můžete také vidět, jak na sobě roucho Čarodějův učeň se Wich se objevil ve filmu Fantasia, povolený v roce 1940.