Simba vs Scar

Spořiče obrazovky Disney : Simba vs Scar

Spořiče obrazovky Simba vs Scar

Animovaný spořič obrazovky Simba vs Scar

Spořič Obrazovky Simba vs Scar
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky top scéna se jeví jako Lví král, který čelí velkou bitvu Simba a jeho zlý strýc Scar Disney. Simba se vrátil k kultivovat trůn svého otce, a to je třeba vyhnat uchvatitelem Scar, který převzal celého království. Bojují tak divoce, v horní části Pride Rock, která je domovem pýše lvů. Scéna nyní chránit obrazovku počítače.

Film Lví král je jedním z Disney klasiky, která byla zahájena v roce 1994 a je zařadil číslo 32 z filmů Walta Disneye. To hraje Simba, lvíče opouští království po smrti krále Mufasa, jeho otec. Když se vrátí, stane dospělý, musí bojovat proti jeho strýc Scar získat trůn, protože on je právoplatným králem. Tento film je poněkud inspirován Hamlet, Williama Shakespeara práce, ale velmi volně. Tento animovaný film získal Oscara za nejlepší soundtrack a na Zlatý glóbus za nejlepší film ocenění. I když najednou to bylo si myslel, že tento film byl vedlejší projekt s Pocahontas, která se konala ve stejnou dobu, faktem je, že získá hodně úspěchů.. Stáhněte si spořič obrazovky Simba vs Scar kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 145 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-19 11:01:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Simba vs Scar z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 145 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 47 hlasů
Top číslo 777
STAŽENÍ
Staženo 3260 krát

Užijte si vše o kouzlu Disney přímo na vašem počítači díky Tinker Bell, víla, která vždy doprovází Petra Pana v jeho dobrodružstvích přes nikdy přistát. Zde můžeme vidět její letící nad lesem víl, což je místo, kde žije společně se svými přáteli. Ačkoli charakter Tinker Bell je charakter vytvořený J.M. Barrie v románu Petera Pana, a dlouho poté, co Disney pustil animovaný film, tato magická postava skočil ke slávě sám, jako obraz a maskot Disney parků a později získal hodně popularity pro svůj vzhled na spin-off seriál Disney víly, kde je hlavní protagonisté a zápletka se točí kolem postavy.

6
6 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 766
STAŽENÍ
Staženo 2971 krát

Spořič obrazovky o znaků Příběh Hráček 2, americký počítačový-animované komedie filmové režie John Lasseter a spolupráci v režii Lee Unkrich a Ash Brannon. Je to pokračování filmu z roku 1995 Příběh Hráček, povolený Walt Disney Obrázky a třetím filmu se má vyrábět Pixar. 11 let později, druhé pokračování Příběh Hráček 3 byl propuštěn 18. června 2010.