VALL-I

Spořiče obrazovky Disney : VALL-I

Spořiče obrazovky VALL-I

Animovaný spořič obrazovky VALL-I

Spořič Obrazovky VALL-I
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této pěkné Disney Pixar spořič obrazovky vidíme hlavní postavy z filmu VALL-I.Průzkum robot známý jako EVA směje jako VALL-I houpačky nahoru a dolů.Práce tohoto malého robota je sbírat odpadky a lisuje do malých odpadní kostky. Postupně se buduje velké věže odpadků. Funkce EVA je analyzovat planetu a všechny životní stopy o tom, že Země se vrací být obyvatelný. Tyto dva roboti, tak rozdílné, že žijí naprosto odlišné a bizarní milostný příběh.

Tento film je produkce Walt Disney Pictures a Pixar Animation Studios. Tento 3D animovaný film režíroval Andrew Stanton a premiéru v roce 2008. Získal Oscara za nejlepší animovaný film.Velmi charakteristickým rysem bylo, že první část filmu postrádal dialog, vše přenosu diváka vizuálně a graficky. VALL-I je čistící jednotka, která je odpovědná za organizaci zbytky odpadu, které se hromadí na planetě Zemi. Když se robot dostane na planetu EVA, VALL-I se zamiluje a žije velmi neobvyklý romantický příběh. Tento film byl velký úspěch, protože postava VALL-I, navzdory tomu, že robot má dětskou osobnost z něj dělá velmi roztomilý a milován veřejnosti. Nyní si můžete vychutnat tyto milované postavy chránit obrazovku a přizpůsobit počítač.Raritou tohoto filmu je, že robot postavy nemají lidské hlasy, ale používat řeč těla a robotické zvuky, navržený Ben Burtt, že jsou podobné jako hlasy.. Stáhněte si spořič obrazovky VALL-I kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 104 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-04-08 10:04:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky VALL-I z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 104 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 43 hlasů
Top číslo 857
STAŽENÍ
Staženo 2174 krát

Odvážný zdarma spořič obrazovky. Ve filmu, zkušený střelec Merida vzdoruje prastarý zvyk, rozpoutání chaosu v království. Po konzultaci s moudrou starou ženu o pomoc, se stává proklet a je nucena zrušit kouzlo, než bude příliš pozdě. Užijte si tuto akci a magické historii s tímto zdarma spořič obrazovky.

6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1305
STAŽENÍ
Staženo 1331 krát

Blesk McQueen spořič obrazovky, hlavní postava filmu Disney Pixar, Cars. V tento spořič obrazovky můžeme vidět logo filmu Cars a Blesk McQueen skákání na křivky závodním okruhu. Blesk McQueen je mladý závodní auto, který je v horní části pístu poháru, a musí se naučit spoléhat na ostatní a být méně arogantní a nafoukaný.