VALL-I

Spořiče obrazovky Disney : VALL-I

Spořiče obrazovky VALL-I

Animovaný spořič obrazovky VALL-I

Spořič Obrazovky VALL-I
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této pěkné Disney Pixar spořič obrazovky vidíme hlavní postavy z filmu VALL-I.Průzkum robot známý jako EVA směje jako VALL-I houpačky nahoru a dolů.Práce tohoto malého robota je sbírat odpadky a lisuje do malých odpadní kostky. Postupně se buduje velké věže odpadků. Funkce EVA je analyzovat planetu a všechny životní stopy o tom, že Země se vrací být obyvatelný. Tyto dva roboti, tak rozdílné, že žijí naprosto odlišné a bizarní milostný příběh.

Tento film je produkce Walt Disney Pictures a Pixar Animation Studios. Tento 3D animovaný film režíroval Andrew Stanton a premiéru v roce 2008. Získal Oscara za nejlepší animovaný film.Velmi charakteristickým rysem bylo, že první část filmu postrádal dialog, vše přenosu diváka vizuálně a graficky. VALL-I je čistící jednotka, která je odpovědná za organizaci zbytky odpadu, které se hromadí na planetě Zemi. Když se robot dostane na planetu EVA, VALL-I se zamiluje a žije velmi neobvyklý romantický příběh. Tento film byl velký úspěch, protože postava VALL-I, navzdory tomu, že robot má dětskou osobnost z něj dělá velmi roztomilý a milován veřejnosti. Nyní si můžete vychutnat tyto milované postavy chránit obrazovku a přizpůsobit počítač.Raritou tohoto filmu je, že robot postavy nemají lidské hlasy, ale používat řeč těla a robotické zvuky, navržený Ben Burtt, že jsou podobné jako hlasy.. Stáhněte si spořič obrazovky VALL-I kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 155 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-04-08 10:04:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky VALL-I z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 155 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 766
STAŽENÍ
Staženo 2971 krát

Spořič obrazovky o znaků Příběh Hráček 2, americký počítačový-animované komedie filmové režie John Lasseter a spolupráci v režii Lee Unkrich a Ash Brannon. Je to pokračování filmu z roku 1995 Příběh Hráček, povolený Walt Disney Obrázky a třetím filmu se má vyrábět Pixar. 11 let později, druhé pokračování Příběh Hráček 3 byl propuštěn 18. června 2010.

8
8 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 767
STAŽENÍ
Staženo 2809 krát

Již v roce spořič obrazovky Univerzita Pro Příšerky, nový Disney Pixar filmu! Chraňte svůj obrazovku s tímto animaci, ve které James P. Sullivan, také známý jako Sulley, pozdraví nás přívětivě, zatímco Mike Wazowski uvést do praxe všechno naučil ve škole děsí a je děsivý výkřik s prudkým výrazem. Pokud se vám líbil film vydaný v roce 2001, Příšerky sro, zda tento nový díl nezklame, neboť si zachovává veškeré kouzlo a humor Monsters Inc s některými mladšími postavami, které budou žít zábavné a bláznivé dobrodružství s novými kamarády, jako Terry a Terri, pan Carlton, Squishy nebo umění a znaky, které poznáte, jak Randy Boggs, nebo Randall.