VALL-I

Spořiče obrazovky Disney : VALL-I

Spořiče obrazovky VALL-I

Animovaný spořič obrazovky VALL-I

Spořič Obrazovky VALL-I
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této pěkné Disney Pixar spořič obrazovky vidíme hlavní postavy z filmu VALL-I.Průzkum robot známý jako EVA směje jako VALL-I houpačky nahoru a dolů.Práce tohoto malého robota je sbírat odpadky a lisuje do malých odpadní kostky. Postupně se buduje velké věže odpadků. Funkce EVA je analyzovat planetu a všechny životní stopy o tom, že Země se vrací být obyvatelný. Tyto dva roboti, tak rozdílné, že žijí naprosto odlišné a bizarní milostný příběh.

Tento film je produkce Walt Disney Pictures a Pixar Animation Studios. Tento 3D animovaný film režíroval Andrew Stanton a premiéru v roce 2008. Získal Oscara za nejlepší animovaný film.Velmi charakteristickým rysem bylo, že první část filmu postrádal dialog, vše přenosu diváka vizuálně a graficky. VALL-I je čistící jednotka, která je odpovědná za organizaci zbytky odpadu, které se hromadí na planetě Zemi. Když se robot dostane na planetu EVA, VALL-I se zamiluje a žije velmi neobvyklý romantický příběh. Tento film byl velký úspěch, protože postava VALL-I, navzdory tomu, že robot má dětskou osobnost z něj dělá velmi roztomilý a milován veřejnosti. Nyní si můžete vychutnat tyto milované postavy chránit obrazovku a přizpůsobit počítač.Raritou tohoto filmu je, že robot postavy nemají lidské hlasy, ale používat řeč těla a robotické zvuky, navržený Ben Burtt, že jsou podobné jako hlasy.. Stáhněte si spořič obrazovky VALL-I kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 120 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-04-08 10:04:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky VALL-I z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 120 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1305
STAŽENÍ
Staženo 1422 krát

Blesk McQueen spořič obrazovky, hlavní postava filmu Disney Pixar, Cars. V tento spořič obrazovky můžeme vidět logo filmu Cars a Blesk McQueen skákání na křivky závodním okruhu. Blesk McQueen je mladý závodní auto, který je v horní části pístu poháru, a musí se naučit spoléhat na ostatní a být méně arogantní a nafoukaný.

8
8 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 987
STAŽENÍ
Staženo 2148 krát

Transparentní obrazovky Raubíř Ralf, v němž postavy filmu, as Ralf, Vanellope, Tamora Jean nebo Felix se objeví na obrazovce počítače na úkolu, který udělal, když necháte běžet na volnoběh počítač. Nechte znaky Raubíř Ralf napadnout počítač s touto nádhernou zdarma spořič obrazovky na Disney Pictures Raubíř Ralf filmu.