Zloba–Královna černé magie

Spořiče obrazovky Disney : Zloba–Královna černé magie

Spořiče obrazovky Zloba–Královna černé magie

Animovaný spořič obrazovky Zloba–Královna černé magie

Spořič Obrazovky Zloba–Královna černé magie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zloba–Královna černé magie, jedna z nejtemnějších a nejděsivějších Disney darebáků, přichází s tímto filmem říct svůj příběh herečka Angelina Jolie! V tomto filmu se počítá skutečný příběh čarodějnice na klasické Šípková Růženka od Walt Disney Pictures. Zde si můžete prohlédnout tuto temnou víla oblečená s jejím charakteristickým kostýmu, s dvěma velkými černými rohy a její černé orlí křídla plně nasazeny. Pokud cítíte zvláštní slabost pro Zloba–Královna černé magie určitě budete milovat tento film, kde najdete původ této postavy a důvody pro jejich bezbožnost.

V tomto novém Disney filmu se objevíamerická herečka Angelina Jolie hraje roli Zloba–Královna černé magie, hrozné čarodějnice. Tato postava se poprvé objevil v několika klasických Walt Disney Pictures s názvem Šípková Růženka, který měl premiéru v lednu 1959. Tento nový film se zaměřuje na příběh tohoto charakteru, a řekne původ zhoubnému a jak přišla, aby se stalbezohledný čarodějnice všechno, co jsme věděli. Ale tento film také překvapil mnoho diváků, protože to má velmi lidské aspekty, které nikdo nevěděl až do teď. Původně bylavíla s velmocemi. Příběh se točí kolem Princess Aurora, který hází kletbu tím, kolovrátek, který dělá to upadnout do hlubokého spánku. Můžete jen probudit, když obdržíte polibek pravé lásky. Pokud chcete vědět, jak příběh končí neměli nechat ujít film Disney, Zloba–Královna černé magie, povolený v roce 2014. Film byl režírovaný Robertem Stromberg, a má s ostatními aktéry v obsazení jako Elle Falling (princezna Aurora), Brenton Thwaites (princ Philip) a Sharlto Copley (král Stefan).. Stáhněte si spořič obrazovky Zloba–Královna černé magie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-06-03 11:06:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zloba–Královna černé magie z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 140 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1027
STAŽENÍ
Staženo 1952 krát

Jack Skellington je hvězda filmu Ukradené vánoce. Jack Skellington je zodpovědný za řízení Halloween, ale nudí vždy dělá a splňují Vánoce, padá v lásce s myšlenkou této strany, a rozhodne se unést Svatý Mikuláš, sám zorganizovat Vánoce letos, s výsledky velmi těžké.

8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1636
STAŽENÍ
Staženo 1143 krát

V tento spořič obrazovky top scéna se jeví jako Lví král, který čelí velkou bitvu Simba a jeho zlý strýc Scar Disney. Simba se vrátil k kultivovat trůn svého otce, a to je třeba vyhnat uchvatitelem Scar, který převzal celého království. Bojují tak divoce, v horní části Pride Rock, která je domovem pýše lvů. Scéna nyní chránit obrazovku počítače.