Zloba–Královna černé magie

Spořiče obrazovky Disney : Zloba–Královna černé magie

Spořiče obrazovky Zloba–Královna černé magie

Animovaný spořič obrazovky Zloba–Královna černé magie

Spořič Obrazovky Zloba–Královna černé magie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zloba–Královna černé magie, jedna z nejtemnějších a nejděsivějších Disney darebáků, přichází s tímto filmem říct svůj příběh herečka Angelina Jolie! V tomto filmu se počítá skutečný příběh čarodějnice na klasické Šípková Růženka od Walt Disney Pictures. Zde si můžete prohlédnout tuto temnou víla oblečená s jejím charakteristickým kostýmu, s dvěma velkými černými rohy a její černé orlí křídla plně nasazeny. Pokud cítíte zvláštní slabost pro Zloba–Královna černé magie určitě budete milovat tento film, kde najdete původ této postavy a důvody pro jejich bezbožnost.

V tomto novém Disney filmu se objevíamerická herečka Angelina Jolie hraje roli Zloba–Královna černé magie, hrozné čarodějnice. Tato postava se poprvé objevil v několika klasických Walt Disney Pictures s názvem Šípková Růženka, který měl premiéru v lednu 1959. Tento nový film se zaměřuje na příběh tohoto charakteru, a řekne původ zhoubnému a jak přišla, aby se stalbezohledný čarodějnice všechno, co jsme věděli. Ale tento film také překvapil mnoho diváků, protože to má velmi lidské aspekty, které nikdo nevěděl až do teď. Původně bylavíla s velmocemi. Příběh se točí kolem Princess Aurora, který hází kletbu tím, kolovrátek, který dělá to upadnout do hlubokého spánku. Můžete jen probudit, když obdržíte polibek pravé lásky. Pokud chcete vědět, jak příběh končí neměli nechat ujít film Disney, Zloba–Královna černé magie, povolený v roce 2014. Film byl režírovaný Robertem Stromberg, a má s ostatními aktéry v obsazení jako Elle Falling (princezna Aurora), Brenton Thwaites (princ Philip) a Sharlto Copley (král Stefan).. Stáhněte si spořič obrazovky Zloba–Královna černé magie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Disney, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Disney Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-06-03 11:06:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Disney. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zloba–Královna černé magie z Disney ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 161 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1280
STAŽENÍ
Staženo 1987 krát

Aladdin a Jasmine, jeden z nejoblíbenějších párů Disney klasik, zobrazí se na spořič obrazovky. Aladdin, oblečený ve svých pěkných šatů díky Džin z lampy, zve Jasmine létat přes město Agrabah palubě kouzelným kobercem. Ve filmu zazní tato scéna během jednoho z nejpopulárnějších písní od Walt Disney filmů, "A Whole New World", který také jisti, že vaše kdy zpívala. Pokud tento kreslený film líbil, nyní si můžete také přizpůsobit počítač s těmito znaky.

6
6 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 764
STAŽENÍ
Staženo 2723 krát

Transparentní screensaver Na vlásku od Disney. Nová klasická kreslená produkoval Walt Disney Animation Studios. Film vypráví příběh o dívce, nelze ostříhat vlasy, je to kouzelné, ale ztrácí výpadku elektrického proudu. Její nevlastní matka využije toho, že je věčně mladý, a držel v zajetí ve věži, až se narazí na tuláka Flynn Rider. Společně žijí záležitost s Pascal chameleona a Maximus kůň hledá své skutečné rodiče. Pak ji sdílet se všemi, na co si vzpomenete na nejlepších sociálních sítí tam jsou!