Dítě kreslení

Spořiče obrazovky dítě i kojenec : dítě kreslení

Spořiče obrazovky dítě kreslení

Animovaný spořič obrazovky dítě kreslení

Spořič Obrazovky Dítě Kreslení
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky se zobrazí na obrazovce počítače roztomilý dětský kresbu usmívající slabé povahy. Strana odtržena od notebooku se používá ke kreslení malou barevnou slabý charakter. Dětských kreseb jsou jednoduché a plné různých barvách. Pro děti začít mít kontakt s počítačem, nainstalujte si tento spořič obrazovky na vašem počítači. Můžete také sdílet na sociálních sítích.

Dítě spořič obrazovky s mnoha barvami, s jednoduchými obrázky a dětských kreseb na list papíru notebooku. Oni také nechat mnoho slabých znaků pozadí.. Stáhněte si spořič obrazovky Dítě Kreslení kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dítě i Kojenec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dítě i Kojenec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 3 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 09:10:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dítě i Kojenec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dítě Kreslení z Dítě i Kojenec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
3

Hodnocení vychází na 161 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1066
STAŽENÍ
Staženo 1551 krát

Velmi animovaný spořič dítěte v rockovém koncertě. Ten kluk dělá symbol za rohy, společným znakem ve světě rocku a heavy metalu. Pokud máte někoho, kdo neztrácí šanci vidět žádné živé představení o rockové skupině, a to buď jako policie, nebo hudebního kovu jako Slipknot nebo Ramstein, nenechte si ujít tento spořič obrazovky a sdílet je s přáteli na sociálních sítích.

5
5 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1393
STAŽENÍ
Staženo 1123 krát

Roztomilé zdarma spořič obrazovky, ve kterém malé dítě oslaví své první narozeniny, obklopen dárky. Tento spořič obrazovky byl navržen ve 3D, chcete-li děti, se vám bude líbit tento spořič obrazovky. Holčička je nervózní, protože má foukat svou první svíčku, zapálil na dortu. Pokud máte rádi děti a chtějí se podělit spořič obrazovky s přáteli, můžete tak učinit nyní kliknutím na sociálních sítích tlačítek.