Dítě na pláži

Spořiče obrazovky dítě i kojenec : dítě na pláži

Spořiče obrazovky dítě na pláži

Animovaný spořič obrazovky dítě na pláži

Spořič Obrazovky Dítě na pláži
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z malého chlapce na pláži tvorby neplechu v písku. Chlapec na sobě plavky a velmi rváče, pees když nikdo se na něj podívá. Velmi vtipné animace na dětskou žert. Převládající barva je bílá, dítě silueta, písek a moře, jsou jen způsoby, jak stojí proti bílému pozadí. Jednoduché a zábavné povzbudit svůj monitor s obrázkem dítěte v písku na pláži scéně. Dítě své první kroky, aby žert.

Dítě procházky po pláži, legrační scény. Bílý písek nám umožňuje vidět mnoho vlny tam jsou na moři. Klidné moře, které dosahuje pískově žlutá.Seznámit letní scéna. Dítě nemá žádné šaty a můžeme vidět, jak se pohybuje po obrazovce. Na jednom místě on udělal legrační žert vlastní děti. Celé nebe a dolní část obrazu je bílá, barva, která poskytuje pocit uvolnění a uklidnění velmi dobré. Velmi legrační obrázek z typických věcí dětství, nevinnost a humor dětí. . Stáhněte si spořič obrazovky Dítě na pláži kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dítě i Kojenec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dítě i Kojenec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 321 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dítě i Kojenec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dítě na pláži z Dítě i Kojenec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 15904 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 321 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1211
STAŽENÍ
Staženo 1535 krát

Spořič obrazovky z živého šťastné dítě v kočárku, tleskat. Roztomilé spořič obrazovky s pěkným růžovým pozadí. Košíku lehce připomínající "kolébku", proutěný koš na kolečkách. Máte-li rádi děti, nebo znáte někoho, kdo bude mít dítě, bude tento spořič být ideální pro vás. Můžete sdílet na sociálních sítích nebo instalaci zdarma.

4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1173
STAŽENÍ
Staženo 1780 krát

Matka těchto dětí, které se objevují v této pěkné spořič obrazovky nesmí mít žádnou stížnost o její rodině. Zatímco její manžel dá jí masáž a její chlapec a dívka ji ventilátor ji s některými velkými listy palmové, ona leží pohodlně na slunci v houpací síti, zatímco s osvěžující nápoj. Tento spořič obrazovky je ideální dárek pro každou matku.