Dítě na pláži

Spořiče obrazovky dítě i kojenec : dítě na pláži

Spořiče obrazovky dítě na pláži

Animovaný spořič obrazovky dítě na pláži

Spořič Obrazovky Dítě na pláži
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z malého chlapce na pláži tvorby neplechu v písku. Chlapec na sobě plavky a velmi rváče, pees když nikdo se na něj podívá. Velmi vtipné animace na dětskou žert. Převládající barva je bílá, dítě silueta, písek a moře, jsou jen způsoby, jak stojí proti bílému pozadí. Jednoduché a zábavné povzbudit svůj monitor s obrázkem dítěte v písku na pláži scéně. Dítě své první kroky, aby žert.

Dítě procházky po pláži, legrační scény. Bílý písek nám umožňuje vidět mnoho vlny tam jsou na moři. Klidné moře, které dosahuje pískově žlutá.Seznámit letní scéna. Dítě nemá žádné šaty a můžeme vidět, jak se pohybuje po obrazovce. Na jednom místě on udělal legrační žert vlastní děti. Celé nebe a dolní část obrazu je bílá, barva, která poskytuje pocit uvolnění a uklidnění velmi dobré. Velmi legrační obrázek z typických věcí dětství, nevinnost a humor dětí. . Stáhněte si spořič obrazovky Dítě na pláži kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dítě i Kojenec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dítě i Kojenec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 322 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dítě i Kojenec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dítě na pláži z Dítě i Kojenec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 15904 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 322 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1393
STAŽENÍ
Staženo 1430 krát

Roztomilé zdarma spořič obrazovky, ve kterém malé dítě oslaví své první narozeniny, obklopen dárky. Tento spořič obrazovky byl navržen ve 3D, chcete-li děti, se vám bude líbit tento spořič obrazovky. Holčička je nervózní, protože má foukat svou první svíčku, zapálil na dortu. Pokud máte rádi děti a chtějí se podělit spořič obrazovky s přáteli, můžete tak učinit nyní kliknutím na sociálních sítích tlačítek.

6
6 z 10 - 62 hlasů
Top číslo 849
STAŽENÍ
Staženo 2338 krát

V tomto volném spořič obrazovky, můžete vidět velký čele blondýnka dítě na pyžamu.Tapety, kresby, hračky a dětská postýlka, aby místnost velmi, velmi barevné, i v noci.Měsíční světlo, které přichází z okna se rozsvítí vše, co vidí. Vypadá to roztomilé dítě nechce jít ještě spát. Uvidíme, jestli můžete pomoci mu usnout pro své zdraví! Stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma a vyzdobit plochu vašeho počítače s tímto roztomilé veselý dítě. A pokud se ti to líbilo, sdílejte jej s každým na sociálních sítích, takže jej stáhnout také v případě, že se to líbilo!