Sedačky

Spořiče obrazovky dítě i kojenec : sedačky

Spořiče obrazovky sedačky

Animovaný spořič obrazovky sedačky

Spořič Obrazovky sedačky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Dítě cestovní s rodiči sedí v sedačce pro miminka. Vozy musí mít bezpečnostní sedačky pro děti se speciální omezení, že děti jsou upoutány bezpečnostním pásem. Jeden z nejvíce základních systémů pro děti bezpečnost při cestování autem po celém světě. Židle sedíte, ale popruhy připojené k dítěti a sedlem je připojen k bezpečnostnímu pásu. Dítě cestuje jako auto se pohybuje podél silnice a krajina se pohybuje oknem, jak se dítě pohybuje rukama o vzrušení z cesty. Safety car pro děti a kojence. Bezpečnostní sedačky pro děti, které jsou zakotveny v sedle, předměty pomocí bezpečnostního pásu a tím nehoda sedadla nepohne ani posun. Krásná blond dítě s modrýma očima, který je rád, že cestování autem.

Sedačky, ve které dítě sedí na cesty autem, takže v případě nehody židle působí jako bezpečnostní mechanismus a udržení pro děti. Velmi bezpečný a pohodlný způsob, jak dítě udělat výlet se všemi bezpečnosti. V animaci si můžete vyzdobit váš monitor je krásný blond chlapec s modrýma očima, kteří cestují v autě. Dítě se pohybuje ruce s radostí, protože okno auta máme krajinu, která se pohybuje po silnici. Jeden z bezpečnostních systémů nejvíce populární a efektivní pro děti auto. Židle, která je povinná pro děti, kteří cestují autem, cestování. Scéna je velmi běžné pro rodiny s dětmi, které mají vždy sedět na židli dětmi cestovat a výlety autem.. Stáhněte si spořič obrazovky sedačky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dítě i Kojenec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dítě i Kojenec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-11 12:03:41, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dítě i Kojenec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky sedačky z Dítě i Kojenec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1205
STAŽENÍ
Staženo 1880 krát

Zdarma spořič obrazovky pro všechny nostalgické dětství. Dvě děti, s velkými těžkými sněhovými pevností, čelí koulovačku, bez jasného vítěze. I vy jste bojovali se sněhovými koulemi v parku? Nyní si můžete oživit své vzpomínky stažení tohoto spořiče obrazovky zdarma na vašem počítači. Můžete také sdílet na sociálních sítích pomocí tlačítek Facebook, Twitter nebo Google a více najdete na vrcholu.

6
6 z 10 - 2272 hlasů
Top číslo 113
STAŽENÍ
Staženo 17278 krát

Spořič obrazovky z malého chlapce na pláži tvorby neplechu v písku. Chlapec na sobě plavky a velmi rváče, pees když nikdo se na něj podívá. Velmi vtipné animace na dětskou žert. Převládající barva je bílá, dítě silueta, písek a moře, jsou jen způsoby, jak stojí proti bílému pozadí. Jednoduché a zábavné povzbudit svůj monitor s obrázkem dítěte v písku na pláži scéně. Dítě své první kroky, aby žert.